Borås Arena Cup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
B-slutspel |
F 10 |
Onsala BK |
Brämhults IK |
F 12 |
Sjömarkens IF |
Sparsörs AIK |
P 10 |
IF Elfsborg |
Brämhults IK |
P 12 |
Alingsås IF |
Mullsjö IF |
P 12
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
3 okt 09.00 |
IF Elfsborg |
- |
Våmbs IF |
0 - 0 |
3 okt 09.00 |
Brämhults IK |
- |
Gislaveds IS |
0 - 3 |
3 okt 10.20 |
IF Elfsborg |
- |
Brämhults IK |
7 - 0 |
3 okt 10.40 |
Våmbs IF |
- |
Gislaveds IS |
8 - 0 |
3 okt 12.00 |
Gislaveds IS |
- |
IF Elfsborg |
0 - 9 |
3 okt 12.00 |
Våmbs IF |
- |
Brämhults IK |
6 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IF Elfsborg |
3 |
2 |
1 | 0 |
16-0 |
16 |
7 |
2. |
Våmbs IF |
3 |
2 |
1 | 0 |
14-0 |
14 |
7 |
3. |
Gislaveds IS |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-17 |
-14 |
3 |
4. |
Brämhults IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-16 |
-16 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
3 okt 09.00 |
Gnosjö IF |
- |
IF Elfsborg |
0 - 0 |
3 okt 09.40 |
Bergdalens IK |
- |
IK Zenith |
1 - 2 |
3 okt 10.40 |
Gnosjö IF |
- |
Bergdalens IK |
1 - 0 |
3 okt 10.40 |
IF Elfsborg |
- |
IK Zenith |
1 - 3 |
3 okt 12.00 |
IK Zenith |
- |
Gnosjö IF |
1 - 0 |
3 okt 12.00 |
IF Elfsborg |
- |
Bergdalens IK |
3 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IK Zenith |
3 |
3 |
0 | 0 |
6-2 |
4 |
9 |
2. |
IF Elfsborg |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-3 |
1 |
4 |
3. |
Gnosjö IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
1-1 |
0 |
4 |
4. |
Bergdalens IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-6 |
-5 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
3 okt 09.20 |
IK Zenith |
- |
Mullsjö IF |
0 - 0 |
3 okt 09.20 |
Mariedal ik |
- |
Mariestads BK |
1 - 0 |
3 okt 10.40 |
IK Zenith |
- |
Mariedal ik |
0 - 2 |
3 okt 10.40 |
Mullsjö IF |
- |
Mariestads BK |
2 - 1 |
3 okt 12.00 |
Mariestads BK |
- |
IK Zenith |
1 - 4 |
3 okt 12.00 |
Mullsjö IF |
- |
Mariedal ik |
0 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Mariedal ik |
3 |
3 |
0 | 0 |
4-0 |
4 |
9 |
2. |
IK Zenith |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-3 |
1 |
4 |
3. |
Mullsjö IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-2 |
0 |
4 |
4. |
Mariestads BK |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-7 |
-5 |
0 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
3 okt 09.20 |
Halmstads BK |
- |
IK Zenith |
1 - 2 |
3 okt 09.20 |
Skoftebyns IF |
- |
IF Elfsborg |
1 - 0 |
3 okt 10.00 |
IK Zenith |
- |
IF Elfsborg |
1 - 0 |
3 okt 10.40 |
Halmstads BK |
- |
Skoftebyns IF |
7 - 0 |
3 okt 12.00 |
IF Elfsborg |
- |
Halmstads BK |
0 - 3 |
3 okt 12.00 |
IK Zenith |
- |
Skoftebyns IF |
1 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IK Zenith |
3 |
3 |
0 | 0 |
4-1 |
3 |
9 |
2. |
Halmstads BK |
3 |
2 |
0 | 1 |
11-2 |
9 |
6 |
3. |
Skoftebyns IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
1-8 |
-7 |
3 |
4. |
IF Elfsborg |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-5 |
-5 |
0 |
Grupp E
Datum |
|
Res |
3 okt 09.20 |
Gnosjö IF |
- |
Trollhättans FK |
1 - 0 |
3 okt 09.20 |
Derome/Åskloster |
- |
Smålandsstenar GOIF |
0 - 3 |
3 okt 10.40 |
Gnosjö IF |
- |
Derome/Åskloster |
0 - 2 |
3 okt 10.40 |
Trollhättans FK |
- |
Smålandsstenar GOIF |
0 - 2 |
3 okt 12.20 |
Smålandsstenar GOIF |
- |
Gnosjö IF |
2 - 2 |
3 okt 12.20 |
Trollhättans FK |
- |
Derome/Åskloster |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Smålandsstenar GOIF |
3 |
2 |
1 | 0 |
7-2 |
5 |
7 |
2. |
Derome/Åskloster |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-4 |
1 |
6 |
3. |
Gnosjö IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
3-4 |
-1 |
4 |
4. |
Trollhättans FK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-6 |
-5 |
0 |
Grupp F
Datum |
|
Res |
3 okt 09.20 |
Onsala BK |
- |
Annebergs IF |
0 - 2 |
3 okt 09.20 |
Halvorstorps is |
- |
Brämhults IK |
3 - 2 |
3 okt 11.00 |
Onsala BK |
- |
Halvorstorps is |
1 - 2 |
3 okt 11.00 |
Annebergs IF |
- |
Brämhults IK |
10 - 1 |
3 okt 12.20 |
Annebergs IF |
- |
Halvorstorps is |
2 - 0 |
3 okt 12.20 |
Brämhults IK |
- |
Onsala BK |
2 - 4 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Annebergs IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-1 |
13 |
9 |
2. |
Halvorstorps is |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-5 |
0 |
6 |
3. |
Onsala BK |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-6 |
-1 |
3 |
4. |
Brämhults IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-17 |
-12 |
0 |
Grupp G
Datum |
|
Res |
3 okt 09.40 |
GAIS |
- |
Anderstorps IF |
3 - 2 |
3 okt 09.40 |
Halvorstorps is |
- |
Norrahammars ik |
1 - 0 |
3 okt 11.00 |
Anderstorps IF |
- |
Norrahammars ik |
3 - 1 |
3 okt 11.00 |
GAIS |
- |
Halvorstorps is |
2 - 0 |
3 okt 12.20 |
Norrahammars ik |
- |
GAIS |
3 - 0 |
3 okt 12.20 |
Anderstorps IF |
- |
Halvorstorps is |
3 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Anderstorps IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
8-5 |
3 |
6 |
2. |
GAIS |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-5 |
0 |
6 |
3. |
Norrahammars ik |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-4 |
0 |
3 |
4. |
Halvorstorps is |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-5 |
-3 |
3 |
Grupp H
Datum |
|
Res |
3 okt 09.20 |
Bergdalens IK |
- |
Södra Härene IF |
0 - 0 |
3 okt 09.40 |
Trollhättans FK |
- |
Sk Mjörn |
0 - 1 |
3 okt 11.00 |
Trollhättans FK |
- |
Bergdalens IK |
1 - 1 |
3 okt 11.00 |
Sk Mjörn |
- |
Södra Härene IF |
3 - 1 |
3 okt 12.20 |
Sk Mjörn |
- |
Bergdalens IK |
3 - 0 |
3 okt 12.20 |
Södra Härene IF |
- |
Trollhättans FK |
0 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Sk Mjörn |
3 |
3 |
0 | 0 |
7-1 |
6 |
9 |
2. |
Trollhättans FK |
3 |
1 |
1 | 1 |
3-2 |
1 |
4 |
3. |
Bergdalens IK |
3 |
0 |
2 | 1 |
1-4 |
-3 |
2 |
4. |
Södra Härene IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-5 |
-4 |
1 |
Grupp I
Datum |
|
Res |
3 okt 09.40 |
Askims IK |
- |
Lilla Träslövs FF |
1 - 1 |
3 okt 09.40 |
HGH |
- |
Anderstorps IF |
0 - 0 |
3 okt 11.00 |
Askims IK |
- |
HGH |
2 - 2 |
3 okt 11.00 |
Lilla Träslövs FF |
- |
Anderstorps IF |
1 - 2 |
3 okt 12.40 |
Lilla Träslövs FF |
- |
HGH |
0 - 0 |
3 okt 13.00 |
Anderstorps IF |
- |
Askims IK |
0 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Askims IK |
3 |
1 |
2 | 0 |
6-3 |
3 |
5 |
2. |
Anderstorps IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-4 |
-2 |
4 |
3. |
HGH |
3 |
0 |
3 | 0 |
2-2 |
0 |
3 |
4. |
Lilla Träslövs FF |
3 |
0 |
2 | 1 |
2-3 |
-1 |
2 |
Grupp J
Datum |
|
Res |
3 okt 09.40 |
Alingsås IF |
- |
Byttorps IF |
6 - 0 |
3 okt 09.40 |
Norrahammars ik |
- |
Halmstads BK |
0 - 7 |
3 okt 11.00 |
Alingsås IF |
- |
Norrahammars ik |
3 - 1 |
3 okt 11.20 |
Byttorps IF |
- |
Halmstads BK |
0 - 9 |
3 okt 12.40 |
Halmstads BK |
- |
Alingsås IF |
1 - 2 |
3 okt 12.40 |
Byttorps IF |
- |
Norrahammars ik |
0 - 6 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Alingsås IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-2 |
9 |
9 |
2. |
Halmstads BK |
3 |
2 |
0 | 1 |
17-2 |
15 |
6 |
3. |
Norrahammars ik |
3 |
1 |
0 | 2 |
7-10 |
-3 |
3 |
4. |
Byttorps IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-21 |
-21 |
0 |
Grupp K
Datum |
|
Res |
3 okt 09.40 |
Brämhults IK |
- |
IF Elfsborg |
2 - 0 |
3 okt 10.40 |
Onsala BK |
- |
Mariestads BK |
1 - 1 |
3 okt 11.20 |
Brämhults IK |
- |
Onsala BK |
1 - 4 |
3 okt 11.20 |
IF Elfsborg |
- |
Mariestads BK |
0 - 1 |
3 okt 12.40 |
Mariestads BK |
- |
Brämhults IK |
1 - 0 |
3 okt 12.40 |
IF Elfsborg |
- |
Onsala BK |
0 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Onsala BK |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-2 |
6 |
7 |
2. |
Mariestads BK |
3 |
2 |
1 | 0 |
3-1 |
2 |
7 |
3. |
Brämhults IK |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-5 |
-2 |
3 |
4. |
IF Elfsborg |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-6 |
-6 |
0 |
Grupp L
Datum |
|
Res |
3 okt 10.00 |
Gislaveds IS |
- |
IFK Värnamo |
0 - 4 |
3 okt 10.00 |
Hillareds IF |
- |
Norrby IF/Bredareds IF |
0 - 3 |
3 okt 11.20 |
Gislaveds IS |
- |
Hillareds IF |
0 - 1 |
3 okt 11.20 |
IFK Värnamo |
- |
Norrby IF/Bredareds IF |
0 - 0 |
3 okt 12.40 |
Norrby IF/Bredareds IF |
- |
Gislaveds IS |
5 - 0 |
3 okt 12.40 |
IFK Värnamo |
- |
Hillareds IF |
11 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IFK Värnamo |
3 |
2 |
1 | 0 |
15-0 |
15 |
7 |
2. |
Norrby IF/Bredareds IF |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-0 |
8 |
7 |
3. |
Hillareds IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
1-14 |
-13 |
3 |
4. |
Gislaveds IS |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-10 |
-10 |
0 |
Grupp M
Datum |
|
Res |
3 okt 09.00 |
HGH |
- |
Angered FC |
0 - 7 |
3 okt 10.00 |
FK Karlskrona |
- |
HGH |
0 - 0 |
3 okt 10.00 |
Kronängs if |
- |
Angered FC |
0 - 7 |
3 okt 11.20 |
FK Karlskrona |
- |
Kronängs if |
5 - 0 |
3 okt 12.40 |
Angered FC |
- |
FK Karlskrona |
2 - 0 |
3 okt 12.40 |
HGH |
- |
Kronängs if |
2 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Angered FC |
3 |
3 |
0 | 0 |
16-0 |
16 |
9 |
2. |
FK Karlskrona |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-2 |
3 |
4 |
3. |
HGH |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-7 |
-5 |
4 |
4. |
Kronängs if |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-14 |
-14 |
0 |
Grupp N
Datum |
|
Res |
3 okt 10.00 |
Värnamo Södra FF |
- |
Bollebygds IF |
1 - 1 |
3 okt 10.00 |
Kärra Klaraberg IF |
- |
Lilla Träslövs FF |
0 - 1 |
3 okt 11.20 |
Värnamo Södra FF |
- |
Kärra Klaraberg IF |
4 - 0 |
3 okt 11.20 |
Bollebygds IF |
- |
Lilla Träslövs FF |
0 - 3 |
3 okt 13.00 |
Lilla Träslövs FF |
- |
Värnamo Södra FF |
2 - 1 |
3 okt 13.00 |
Bollebygds IF |
- |
Kärra Klaraberg IF |
0 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Lilla Träslövs FF |
3 |
3 |
0 | 0 |
6-1 |
5 |
9 |
2. |
Värnamo Södra FF |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-3 |
3 |
4 |
3. |
Kärra Klaraberg IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-5 |
-2 |
3 |
4. |
Bollebygds IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-7 |
-6 |
1 |
Grupp O
Datum |
|
Res |
3 okt 10.00 |
IF Elfsborg |
- |
Brämhult IK |
1 - 0 |
3 okt 10.00 |
Lerums IS |
- |
Kärra Klaraberg IF |
3 - 1 |
3 okt 11.40 |
IF Elfsborg |
- |
Lerums IS |
6 - 1 |
3 okt 11.40 |
Brämhult IK |
- |
Kärra Klaraberg IF |
0 - 1 |
3 okt 12.20 |
Kärra Klaraberg IF |
- |
IF Elfsborg |
0 - 9 |
3 okt 13.00 |
Brämhult IK |
- |
Lerums IS |
1 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IF Elfsborg |
3 |
3 |
0 | 0 |
16-1 |
15 |
9 |
2. |
Lerums IS |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-8 |
-2 |
6 |
3. |
Kärra Klaraberg IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-12 |
-10 |
3 |
4. |
Brämhult IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-4 |
-3 |
0 |
Grupp P
Datum |
|
Res |
3 okt 10.20 |
Lerums IS |
- |
Värnamo Södra FF |
0 - 1 |
3 okt 10.20 |
IK Zenith |
- |
Alingsås IF |
1 - 3 |
3 okt 11.40 |
Värnamo Södra FF |
- |
Alingsås IF |
3 - 0 |
3 okt 11.40 |
Lerums IS |
- |
IK Zenith |
2 - 0 |
3 okt 13.00 |
Alingsås IF |
- |
Lerums IS |
2 - 0 |
3 okt 13.00 |
Värnamo Södra FF |
- |
IK Zenith |
3 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Värnamo Södra FF |
3 |
3 |
0 | 0 |
7-0 |
7 |
9 |
2. |
Alingsås IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-4 |
1 |
6 |
3. |
Lerums IS |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-3 |
-1 |
3 |
4. |
IK Zenith |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-8 |
-7 |
0 |
Slutspel
1/16-finaler
Datum |
|
Res |
3 okt 14.00 |
Mariedal ik |
- |
Halmstads BK |
3 - 1 |
3 okt 14.00 |
Smålandsstenar GOIF |
- |
Halvorstorps is |
4 - 5 |
3 okt 14.00 |
Anderstorps IF |
- |
Trollhättans FK |
1 - 3 |
3 okt 14.00 |
Askims IK |
- |
Halmstads BK |
0 - 6 |
3 okt 14.00 |
Onsala BK |
- |
Norrby IF/Bredareds IF |
6 - 5* |
3 okt 14.00 |
Angered FC |
- |
Värnamo Södra FF |
2 - 0 |
3 okt 14.20 |
IF Elfsborg |
- |
Alingsås IF |
1 - 2 |
3 okt 14.20 |
FK Karlskrona |
- |
Lilla Träslövs FF |
2 - 0 |
3 okt 14.20 |
IF Elfsborg |
- |
IF Elfsborg |
2 - 1 |
3 okt 14.20 |
Våmbs IF |
- |
IK Zenith |
1 - 2 |
3 okt 14.20 |
IK Zenith |
- |
IK Zenith |
2 - 3 |
3 okt 14.20 |
Derome/Åskloster |
- |
Annebergs IF |
0 - 3 |
3 okt 14.20 |
GAIS |
- |
Sk Mjörn |
0 - 2 |
3 okt 14.20 |
Anderstorps IF |
- |
Alingsås IF |
0 - 2 |
3 okt 14.20 |
Mariestads BK |
- |
IFK Värnamo |
0 - 2 |
3 okt 14.40 |
Lerums IS |
- |
Värnamo Södra FF |
0 - 4 |
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 14.40 |
Mariedal ik |
- |
Halvorstorps is |
5 - 1 |
3 okt 14.40 |
Trollhättans FK |
- |
Halmstads BK |
0 - 1 |
3 okt 14.40 |
Onsala BK |
- |
Angered FC |
1 - 3 |
3 okt 14.40 |
Alingsås IF |
- |
FK Karlskrona |
1 - 0 |
3 okt 14.40 |
IF Elfsborg |
- |
IK Zenith |
4 - 2 |
3 okt 14.40 |
IK Zenith |
- |
Annebergs IF |
2 - 3* |
3 okt 14.40 |
Sk Mjörn |
- |
Alingsås IF |
0 - 1 |
3 okt 15.00 |
IFK Värnamo |
- |
Värnamo Södra FF |
0 - 1 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 16.00 |
Mariedal ik |
- |
Halmstads BK |
2 - 0 |
3 okt 16.00 |
Angered FC |
- |
Alingsås IF |
3 - 2 |
3 okt 16.00 |
IF Elfsborg |
- |
Annebergs IF |
1 - 3 |
3 okt 16.00 |
Alingsås IF |
- |
Värnamo Södra FF |
3 - 1* |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 16.40 |
Mariedal ik |
- |
Angered FC |
2 - 1 |
3 okt 16.40 |
Annebergs IF |
- |
Alingsås IF |
0 - 2 |
Final
Datum |
|
Res |
3 okt 17.20 |
Mariedal ik |
- |
Alingsås IF |
0 - 1 |
B-slutspel
1/16-finaler
Datum |
|
Res |
3 okt 13.20 |
Gislaveds IS |
- |
Bergdalens IK |
2 - 1 |
3 okt 13.20 |
Mullsjö IF |
- |
IF Elfsborg |
5 - 0 |
3 okt 13.20 |
Gnosjö IF |
- |
Brämhults IK |
3 - 5* |
3 okt 13.20 |
Norrahammars ik |
- |
Södra Härene IF |
1 - 3 |
3 okt 13.20 |
HGH |
- |
Byttorps IF |
3 - 0 |
3 okt 13.20 |
Brämhults IK |
- |
Gislaveds IS |
2 - 0 |
3 okt 13.20 |
HGH |
- |
Bollebygds IF |
2 - 1 |
3 okt 13.20 |
Kärra Klaraberg IF |
- |
IK Zenith |
0 - 3 |
3 okt 13.40 |
Brämhults IK |
- |
Gnosjö IF |
0 - 4 |
3 okt 13.40 |
Mariestads BK |
- |
Skoftebyns IF |
1 - 0 |
3 okt 13.40 |
Trollhättans FK |
- |
Onsala BK |
1 - 2 |
3 okt 13.40 |
Halvorstorps is |
- |
Bergdalens IK |
1 - 0 |
3 okt 13.40 |
Lilla Träslövs FF |
- |
Norrahammars ik |
5 - 1 |
3 okt 13.40 |
IF Elfsborg |
- |
Hillareds IF |
2 - 1 |
3 okt 13.40 |
Kronängs if |
- |
Kärra Klaraberg IF |
2 - 0* |
3 okt 13.40 |
Brämhult IK |
- |
Lerums IS |
2 - 0 |
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 14.40 |
Gislaveds IS |
- |
Mullsjö IF |
0 - 5 |
3 okt 15.00 |
Brämhults IK |
- |
Södra Härene IF |
0 - 4 |
3 okt 15.00 |
HGH |
- |
Brämhults IK |
3 - 2* |
3 okt 15.00 |
HGH |
- |
IK Zenith |
0 - 1 |
3 okt 15.00 |
Gnosjö IF |
- |
Mariestads BK |
4 - 1 |
3 okt 15.00 |
Onsala BK |
- |
Halvorstorps is |
0 - 2 |
3 okt 15.00 |
Lilla Träslövs FF |
- |
IF Elfsborg |
4 - 0 |
3 okt 15.00 |
Kronängs if |
- |
Brämhult IK |
0 - 2 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 16.00 |
Mullsjö IF |
- |
Södra Härene IF |
3 - 2* |
3 okt 16.00 |
HGH |
- |
IK Zenith |
1 - 0 |
3 okt 16.00 |
Gnosjö IF |
- |
Halvorstorps is |
0 - 4 |
3 okt 16.00 |
Lilla Träslövs FF |
- |
Brämhult IK |
5 - 4* |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
3 okt 16.40 |
Mullsjö IF |
- |
HGH |
3 - 1 |
3 okt 16.40 |
Halvorstorps is |
- |
Lilla Träslövs FF |
2 - 1 |
Final
Datum |
|
Res |
3 okt 17.20 |
Mullsjö IF |
- |
Halvorstorps is |
3 - 2 |