Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lättsvår-Lätt (0506) | ||
Flickor Blå Svår-Medel (0304) | Täby FC F03 | |
Flickor Mörkröd Medellätt-Lätt (0102) | Hammarby IF IBF Hammarby F02-03 | |
Grön F07-08 (Ålder 7-9 år) | ||
Grön P07 (Ålder 8-9 år) | ||
Grön P08 (Ålder 7-8 år) | ||
Pojkar Blå Lätt (0506) | ||
Pojkar Blå Medelsvår-Medellätt (0405) | ||
Pojkar Blå Svår (03) | Bele Barkarby P03 | |
Pojkar Ljusröd Lätt (02) | Bele barkarby P02 | |
Pojkar Ljusröd Medellätt (0102) | Telge SIBK P02 | |
Pojkar Mörkröd Medel-lätt (00) | Älvsjö AIK | |
Pojkar Svart (HJ) | Rotebro IS IBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 08.00 | Skogås-Trångsund IBK | - | Älvsjö AIK P06 Gul | |
27 feb 08.45 | Rotebro is IBK Lag 2 | - | Grimsta AIK P05 VIT 1 | |
27 feb 09.30 | Älvsjö AIK P06 Gul | - | Vallentuna IBK P06 | |
27 feb 10.15 | Grimsta AIK P05 VIT 1 | - | Skogås-Trångsund IBK | |
27 feb 11.00 | Vallentuna IBK P06 | - | Rotebro is IBK Lag 2 | |
27 feb 11.45 | Älvsjö AIK P06 Gul | - | Grimsta AIK P05 VIT 1 | |
27 feb 12.30 | Vallentuna IBK P06 | - | Skogås-Trångsund IBK | |
27 feb 13.15 | Rotebro is IBK Lag 2 | - | Älvsjö AIK P06 Gul | |
27 feb 14.00 | Grimsta AIK P05 VIT 1 | - | Vallentuna IBK P06 | |
27 feb 14.45 | Skogås-Trångsund IBK | - | Rotebro is IBK Lag 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 12.00 | Töjnan IBK | - | Grimsta AIK P05 VIT 2 | |
27 feb 12.45 | Rotebro is IBK Lag 1 | - | TTIBK Lag 1 | |
27 feb 13.30 | Grimsta AIK P05 VIT 2 | - | Sigtuna IF Blå | |
27 feb 14.15 | TTIBK Lag 1 | - | Töjnan IBK | |
27 feb 15.00 | Sigtuna IF Blå | - | Rotebro is IBK Lag 1 | |
27 feb 15.45 | Grimsta AIK P05 VIT 2 | - | TTIBK Lag 1 | |
27 feb 16.30 | Sigtuna IF Blå | - | Töjnan IBK | |
27 feb 17.15 | Rotebro is IBK Lag 1 | - | Grimsta AIK P05 VIT 2 | |
27 feb 18.00 | TTIBK Lag 1 | - | Sigtuna IF Blå | |
27 feb 18.45 | Töjnan IBK | - | Rotebro is IBK Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 09.00 | RIS IBK P05 Blå | - | Stäkets IF Stäket P06 | |
27 feb 09.45 | Grimsta AIK P05 Röd Lag A | - | Åkersberga IBF P06D | |
27 feb 10.30 | Stäkets IF Stäket P06 | - | TTIBK Lag 1 p06:1 | |
27 feb 11.15 | Åkersberga IBF P06D | - | RIS IBK P05 Blå | |
27 feb 12.00 | TTIBK Lag 1 p06:1 | - | Grimsta AIK P05 Röd Lag A | |
27 feb 12.45 | Stäkets IF Stäket P06 | - | Åkersberga IBF P06D | |
27 feb 13.30 | TTIBK Lag 1 p06:1 | - | RIS IBK P05 Blå | |
27 feb 14.15 | Grimsta AIK P05 Röd Lag A | - | Stäkets IF Stäket P06 | |
27 feb 15.00 | Åkersberga IBF P06D | - | TTIBK Lag 1 p06:1 | |
27 feb 15.45 | RIS IBK P05 Blå | - | Grimsta AIK P05 Röd Lag A |