Höstcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor 11
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 okt 08.00 |
Askims IK Svart |
- |
Kullavik IF |
0 - 6 |
9 okt 08.00 |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
- |
Backatorp IF |
3 - 0 |
9 okt 10.00 |
Kullavik IF |
- |
Kode IF |
0 - 2 |
9 okt 10.00 |
Backatorp IF |
- |
Askims IK Svart |
0 - 4 |
9 okt 12.00 |
Kode IF |
- |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
4 - 1 |
9 okt 12.00 |
Kullavik IF |
- |
Backatorp IF |
5 - 0 |
9 okt 13.20 |
Kode IF |
- |
Askims IK Svart |
4 - 0 |
9 okt 13.20 |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
- |
Kullavik IF |
1 - 3 |
9 okt 14.40 |
Backatorp IF |
- |
Kode IF |
0 - 3 |
9 okt 14.40 |
Askims IK Svart |
- |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
3 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Kode IF |
4 |
4 |
0 | 0 |
13-1 |
12 |
12 |
2. |
Kullavik IF |
4 |
3 |
0 | 1 |
14-3 |
11 |
9 |
3. |
Askims IK Svart |
4 |
2 |
0 | 2 |
7-12 |
-5 |
6 |
4. |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
4 |
1 |
0 | 3 |
7-10 |
-3 |
3 |
5. |
Backatorp IF |
4 |
0 |
0 | 4 |
0-15 |
-15 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 okt 08.40 |
Askims IK Röd |
- |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
1 - 2 |
9 okt 08.40 |
Åsa IF Lag 1 |
- |
Lerkils IF |
0 - 6 |
9 okt 10.40 |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
- |
Hovås Billdal |
1 - 3 |
9 okt 10.40 |
Lerkils IF |
- |
Askims IK Röd |
5 - 0 |
9 okt 12.40 |
Hovås Billdal |
- |
Åsa IF Lag 1 |
2 - 1 |
9 okt 12.40 |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
- |
Lerkils IF |
0 - 2 |
9 okt 14.00 |
Hovås Billdal |
- |
Askims IK Röd |
0 - 0 |
9 okt 14.00 |
Åsa IF Lag 1 |
- |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
1 - 3 |
9 okt 15.20 |
Lerkils IF |
- |
Hovås Billdal |
3 - 0 |
9 okt 15.20 |
Askims IK Röd |
- |
Åsa IF Lag 1 |
0 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Lerkils IF |
4 |
4 |
0 | 0 |
16-0 |
16 |
12 |
2. |
Hovås Billdal |
4 |
2 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
7 |
3. |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
4 |
2 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
6 |
4. |
Askims IK Röd |
4 |
0 |
2 | 2 |
1-7 |
-6 |
2 |
5. |
Åsa IF Lag 1 |
4 |
0 |
1 | 3 |
2-11 |
-9 |
1 |
Slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 okt 16.40 |
Kode IF |
- |
Hovås Billdal |
6 - 0 |
9 okt 16.40 |
Kullavik IF |
- |
Lerkils IF |
2 - 4 |
7-8 plats
5-6 plats
3-4 plats
Final
Datum |
|
Res |
9 okt 18.00 |
Kode IF |
- |
Lerkils IF |
0 - 4 |
B-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 okt 16.00 |
Askims IK Svart |
- |
Askims IK Röd |
5 - 4 |
9 okt 16.00 |
Åsa IF Lag 2 / Svart |
- |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
2 - 3 |
7-8 plats
5-6 plats
3-4 plats
Final
Datum |
|
Res |
9 okt 17.20 |
Askims IK Svart |
- |
Kullavik IF Kullavik IF 2 |
5 - 4 |
C-slutspel
Final
Datum |
|
Res |
9 okt 17.20 |
Backatorp IF |
- |
Åsa IF Lag 1 |
0 - 3 |