Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
BARN ÅK 2-5 | Darkness |
DAM | Tösabitarna |
HERR | Ljungby Maskin |
PROFFS | Ejron |
UNGDOM ÅK 6-9 | Team Hitachi JR |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 apr 22.00 | Hårds Transport | - | Spader Dam | 13 - 5 |
7 apr 22.00 | LINNIES ÄNGLAR | - | Matmagasinet | 11 - 4 |
7 apr 22.20 | Spader Dam | - | Swepart Transmission | 1 - 9 |
7 apr 22.20 | Matmagasinet | - | Hårds Transport | 6 - 17 |
7 apr 22.40 | Swepart Transmission | - | LINNIES ÄNGLAR | 5 - 9 |
7 apr 23.00 | Spader Dam | - | Matmagasinet | 9 - 6 |
7 apr 23.20 | Swepart Transmission | - | Hårds Transport | 4 - 11 |
7 apr 23.20 | LINNIES ÄNGLAR | - | Spader Dam | 12 - 3 |
7 apr 23.40 | Matmagasinet | - | Swepart Transmission | 1 - 18 |
7 apr 23.40 | Hårds Transport | - | LINNIES ÄNGLAR | 9 - 8 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hårds Transport | 4 | 4 | 0 | 0 | 50-23 | 27 | 12 |
2. | LINNIES ÄNGLAR | 4 | 3 | 0 | 1 | 40-21 | 19 | 9 |
3. | Swepart Transmission | 4 | 2 | 0 | 2 | 36-22 | 14 | 6 |
4. | Spader Dam | 4 | 1 | 0 | 3 | 18-40 | -22 | 3 |
5. | Matmagasinet | 4 | 0 | 0 | 4 | 17-55 | -38 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 04.40 | Bämve - stavas som det låter | - | Fridas Småpojkar 1 | 4 - 8 |
8 apr 05.00 | Fridas Småpojkar 1 | - | Philips damer | 9 - 7 |
8 apr 05.00 | Gösarna | - | Fläsk & Löksås | 6 - 1 |
8 apr 05.20 | Philips damer | - | Fläsk & Löksås | 6 - 5 |
8 apr 05.40 | Fridas Småpojkar 1 | - | Gösarna | 5 - 10 |
8 apr 05.40 | Bämve - stavas som det låter | - | Fläsk & Löksås | 3 - 13 |
8 apr 06.20 | Fridas Småpojkar 1 | - | Fläsk & Löksås | 1 - 8 |
8 apr 06.20 | Bämve - stavas som det låter | - | Gösarna | 8 - 13 |
8 apr 06.40 | Bämve - stavas som det låter | - | Philips damer | 4 - 11 |
8 apr 07.00 | Gösarna | - | Philips damer | 8 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gösarna | 4 | 4 | 0 | 0 | 37-20 | 17 | 12 |
2. | Fläsk & Löksås | 4 | 2 | 0 | 2 | 27-16 | 11 | 6 |
3. | Philips damer | 4 | 2 | 0 | 2 | 30-26 | 4 | 6 |
4. | Fridas Småpojkar 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 23-29 | -6 | 6 |
5. | Bämve - stavas som det låter | 4 | 0 | 0 | 4 | 19-45 | -26 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 04.40 | Team Stolpskott | - | B-laget | 7 - 2 |
8 apr 04.40 | Samlaget IBK | - | LÅNGHS POJKAR | 7 - 7 |
8 apr 05.00 | LÅNGHS POJKAR | - | Ejron | 6 - 8 |
8 apr 05.20 | Team Stolpskott | - | Samlaget IBK | 3 - 2 |
8 apr 05.20 | B-laget | - | Ejron | 2 - 4 |
8 apr 06.00 | B-laget | - | Samlaget IBK | 7 - 3 |
8 apr 06.00 | Team Stolpskott | - | LÅNGHS POJKAR | 2 - 6 |
8 apr 06.20 | B-laget | - | LÅNGHS POJKAR | 7 - 3 |
8 apr 06.40 | Team Stolpskott | - | Ejron | 2 - 8 |
8 apr 07.00 | Samlaget IBK | - | Ejron | 3 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ejron | 4 | 4 | 0 | 0 | 25-13 | 12 | 12 |
2. | B-laget | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-17 | 1 | 6 |
3. | Team Stolpskott | 4 | 2 | 0 | 2 | 14-18 | -4 | 6 |
4. | LÅNGHS POJKAR | 4 | 1 | 1 | 2 | 22-24 | -2 | 4 |
5. | Samlaget IBK | 4 | 0 | 1 | 3 | 15-22 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 10.40 | Fläsk & Löksås | - | LÅNGHS POJKAR | 4 - 5 |
8 apr 11.00 | B-laget | - | Spader Dam | 3 - 5 |
8 apr 11.00 | Team Stolpskott | - | Fridas Småpojkar 1 | 8 - 3 |
8 apr 11.00 | Philips damer | - | Swepart Transmission | 7 - 6 |
8 apr 11.20 | LINNIES ÄNGLAR | - | Samlaget IBK | 9 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 11.40 | Hårds Transport | - | Spader Dam | 12 - 1 |
8 apr 12.00 | Gösarna | - | Team Stolpskott | 6 - 4 |
8 apr 12.00 | Ejron | - | Philips damer | 14 - 1 |
8 apr 12.00 | LÅNGHS POJKAR | - | LINNIES ÄNGLAR | 3 - 6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 13.20 | Hårds Transport | - | Gösarna | 5 - 2 |
8 apr 13.20 | Ejron | - | LINNIES ÄNGLAR | 4 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 apr 16.00 | Hårds Transport | - | Ejron | 2 - 3 |