Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor 11 år, F04 | Saltsjö-Boo IF | Danderyds sk |
Flickor 12 år, F03 | IFK Viksjö | Sollentuna FK |
Pojkar 11 år, P04 | Älvsjö AIK | AIK |
Pojkar 12 år, P03 | IF Brommapojkarna | IFK Tumba FK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 okt 08.30 | Täby FK | - | Segeltorp IF | 0 - 0 |
24 okt 09.20 | Älvsjö AIK | - | Saltsjöbadens IF | 6 - 0 |
24 okt 11.00 | Segeltorp IF | - | Saltsjöbadens IF | 4 - 1 |
24 okt 11.50 | Täby FK | - | Älvsjö AIK | 0 - 3 |
25 okt 08.10 | Segeltorp IF | - | Älvsjö AIK | 1 - 0 |
25 okt 08.10 | Saltsjöbadens IF | - | Täby FK | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Segeltorp IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-1 | 4 | 7 |
2. | Älvsjö AIK | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-1 | 8 | 6 |
3. | Täby FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 0 | 4 |
4. | Saltsjöbadens IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-13 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 okt 10.10 | KallhällsFF | - | Tullinge TP | 1 - 2 |
24 okt 12.40 | KallhällsFF | - | Saltsjö-Boo IF | 0 - 2 |
24 okt 13.30 | Tullinge TP | - | Rönninge Salem IF | 1 - 2 |
24 okt 16.00 | Saltsjö-Boo IF | - | Rönninge Salem IF | 2 - 0 |
25 okt 08.10 | Rönninge Salem IF | - | KallhällsFF | 1 - 3 |
25 okt 08.10 | Saltsjö-Boo IF | - | Tullinge TP | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saltsjö-Boo IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 5 | 9 |
2. | Tullinge TP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-5 | -1 | 3 |
3. | KallhällsFF | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-5 | -1 | 3 |
4. | Rönninge Salem IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-6 | -3 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 okt 11.50 | Danderyds sk | - | Saltsjö-Boo IF | 0 - 2 |
24 okt 14.20 | Saltsjö-Boo IF | - | Ekerö IK | 2 - 2 |
24 okt 15.10 | Norsborgs FF | - | Danderyds sk | 0 - 3 wo |
24 okt 16.50 | Saltsjö-Boo IF | - | Norsborgs FF | 3 - 0 wo |
24 okt 17.40 | Ekerö IK | - | Danderyds sk | 2 - 0 |
25 okt 08.10 | Norsborgs FF | - | Ekerö IK | 0 - 3 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekerö IK | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-2 | 5 | 7 |
2. | Saltsjö-Boo IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-2 | 5 | 7 |
3. | Danderyds sk | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | -1 | 3 |
4. | Norsborgs FF | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 09.35 | Saltsjö-Boo IF | - | Tullinge TP | 2 - 0 |
25 okt 09.35 | Älvsjö AIK | - | Ekerö IK | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 13.15 | Segeltorp IF | - | Saltsjö-Boo IF | 3 - 4* |
25 okt 14.10 | Saltsjö-Boo IF | - | Älvsjö AIK | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 16.00 | Saltsjö-Boo IF | - | Älvsjö AIK | 3 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 09.35 | KallhällsFF | - | Saltsjöbadens IF | 2 - 3 |
25 okt 09.35 | Rönninge Salem IF | - | Norsborgs FF | 3 - 0 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 11.25 | Danderyds sk | - | Täby FK | 4 - 1* |
25 okt 12.20 | Saltsjöbadens IF | - | Rönninge Salem IF | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 okt 15.05 | Danderyds sk | - | Rönninge Salem IF | 1 - 0 |