Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor 12 år, F04 | Vallentuna Damfotboll Röd | Ekerö IK | |
Pojkar 11 år, P05 | Arameisk Syrianska IF röd/gul | Vendelsö IK Lag 5 | Segeltorps IF United P05:3 United |
Pojkar 12 år, P04 | IF Brommapojkarna 30 | Arameisk Syrianska IF röd/gul | AIK Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 08.30 | IF Brommapojkarna 30 | - | Segeltorps IF Blå | 2 - 0 |
29 okt 08.30 | Arameisk Syrianska IF röd/gul | - | IFK Tumba Fotboll | 4 - 0 |
29 okt 10.10 | IF Brommapojkarna 30 | - | Arameisk Syrianska IF röd/gul | 1 - 1 |
29 okt 10.10 | Segeltorps IF Blå | - | IFK Tumba Fotboll | 1 - 2 |
29 okt 11.50 | IFK Tumba Fotboll | - | IF Brommapojkarna 30 | 0 - 7 |
29 okt 11.50 | Segeltorps IF Blå | - | Arameisk Syrianska IF röd/gul | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IF Brommapojkarna 30 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-1 | 9 | 7 |
2. | Arameisk Syrianska IF röd/gul | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-2 | 4 | 5 |
3. | IFK Tumba Fotboll | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-12 | -10 | 3 |
4. | Segeltorps IF Blå | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-5 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 09.20 | Hägersten SK | - | Södertälje Fk Svart | 1 - 2 |
29 okt 09.20 | Gustavsbergs IF | - | Fittja IF 1 | 5 - 0 |
29 okt 11.00 | Hägersten SK | - | Gustavsbergs IF | 2 - 1 |
29 okt 11.00 | Södertälje Fk Svart | - | Fittja IF 1 | 2 - 1 |
29 okt 12.40 | Fittja IF 1 | - | Hägersten SK | 0 - 16 |
29 okt 12.40 | Södertälje Fk Svart | - | Gustavsbergs IF | 1 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hägersten SK | 3 | 2 | 0 | 1 | 19-3 | 16 | 6 |
2. | Gustavsbergs IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-3 | 6 | 6 |
3. | Södertälje Fk Svart | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | 6 |
4. | Fittja IF 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-23 | -22 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 13.30 | Tyresö FF Centrum | - | AIK Gul | 1 - 0 |
29 okt 13.30 | Skogås-Trångsunds FF Blå | - | Enebybergs IF lila | 2 - 1 |
29 okt 15.10 | Tyresö FF Centrum | - | Skogås-Trångsunds FF Blå | 0 - 4 |
29 okt 15.10 | AIK Gul | - | Enebybergs IF lila | 2 - 6 |
29 okt 16.50 | Enebybergs IF lila | - | Tyresö FF Centrum | 3 - 4 |
29 okt 16.50 | AIK Gul | - | Skogås-Trångsunds FF Blå | 2 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skogås-Trångsunds FF Blå | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-3 | 8 | 9 |
2. | Tyresö FF Centrum | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-7 | -2 | 6 |
3. | Enebybergs IF lila | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-8 | 2 | 3 |
4. | AIK Gul | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-12 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 14.20 | Stuvsta IF P04:3 | - | Pappas Pojkar ff | 0 - 0 |
29 okt 14.20 | Nacka FC | - | Skogås-Trångsunds FF Röd | 2 - 1 |
29 okt 16.00 | Stuvsta IF P04:3 | - | Nacka FC | 1 - 3 |
29 okt 16.00 | Pappas Pojkar ff | - | Skogås-Trångsunds FF Röd | 0 - 6 |
29 okt 17.40 | Skogås-Trångsunds FF Röd | - | Stuvsta IF P04:3 | 5 - 3 |
29 okt 17.40 | Pappas Pojkar ff | - | Nacka FC | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nacka FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-2 | 7 | 9 |
2. | Skogås-Trångsunds FF Röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-5 | 7 | 6 |
3. | Stuvsta IF P04:3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-8 | -4 | 1 |
4. | Pappas Pojkar ff | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-10 | -10 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 13.30 | BooFF P04:2 | - | AIK Svart | 1 - 0 |
29 okt 13.30 | Hammarby IF Lag 6 | - | Segeltorp IF P05 | 1 - 0 |
29 okt 15.10 | BooFF P04:2 | - | Hammarby IF Lag 6 | 1 - 1 |
29 okt 15.10 | AIK Svart | - | Segeltorp IF P05 | 4 - 1 |
29 okt 16.50 | Segeltorp IF P05 | - | BooFF P04:2 | 1 - 1 |
29 okt 16.50 | AIK Svart | - | Hammarby IF Lag 6 | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BooFF P04:2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-2 | 1 | 5 |
2. | Hammarby IF Lag 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | 1 | 5 |
3. | AIK Svart | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-2 | 2 | 4 |
4. | Segeltorp IF P05 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-6 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 14.20 | Sörskogen IF | - | Segeltorps IF Vit | 1 - 1 |
29 okt 14.20 | RSF Rönninge Salem Fotboll | - | Huddinge IF Svart/vit | 0 - 0 |
29 okt 16.00 | Sörskogen IF | - | RSF Rönninge Salem Fotboll | 0 - 7 |
29 okt 16.00 | Segeltorps IF Vit | - | Huddinge IF Svart/vit | 2 - 2 |
29 okt 17.40 | Huddinge IF Svart/vit | - | Sörskogen IF | 0 - 1 |
29 okt 17.40 | Segeltorps IF Vit | - | RSF Rönninge Salem Fotboll | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | RSF Rönninge Salem Fotboll | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-0 | 9 | 7 |
2. | Sörskogen IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-8 | -6 | 4 |
3. | Huddinge IF Svart/vit | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-3 | -1 | 2 |
4. | Segeltorps IF Vit | 3 | 0 | 2 | 1 | 3-5 | -2 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 11.00 | RSF Rönninge Salem Fotboll | - | Gustavsbergs IF | 1 - 6 |
30 okt 11.00 | Skogås-Trångsunds FF Blå | - | Hägersten SK | 4 - 6* |
30 okt 11.50 | IF Brommapojkarna 30 | - | Skogås-Trångsunds FF Röd | 1 - 0 |
30 okt 11.50 | Nacka FC | - | BooFF P04:2 | 5 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 13.30 | RSF Rönninge Salem Fotboll | - | Skogås-Trångsunds FF Blå | 0 - 1 |
30 okt 13.30 | Skogås-Trångsunds FF Röd | - | BooFF P04:2 | 4 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 15.10 | IF Brommapojkarna 30 | - | Nacka FC | 2 - 0 |
30 okt 15.10 | Gustavsbergs IF | - | Hägersten SK | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.50 | RSF Rönninge Salem Fotboll | - | BooFF P04:2 | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.50 | Skogås-Trångsunds FF Blå | - | Skogås-Trångsunds FF Röd | 1 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 17.40 | Nacka FC | - | Gustavsbergs IF | 0 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 17.40 | IF Brommapojkarna 30 | - | Hägersten SK | 4 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 09.20 | Arameisk Syrianska IF röd/gul | - | AIK Svart | 1 - 0 |
30 okt 09.20 | Hammarby IF Lag 6 | - | Enebybergs IF lila | 2 - 1 |
30 okt 10.10 | Tyresö FF Centrum | - | Södertälje Fk Svart | 2 - 3* |
30 okt 10.10 | Sörskogen IF | - | IFK Tumba Fotboll | 0 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 12.40 | AIK Svart | - | Enebybergs IF lila | 3 - 1 |
30 okt 12.40 | Tyresö FF Centrum | - | Sörskogen IF | 5 - 0* wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 14.20 | Södertälje Fk Svart | - | IFK Tumba Fotboll | 2 - 0 |
30 okt 14.20 | Arameisk Syrianska IF röd/gul | - | Hammarby IF Lag 6 | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.00 | Enebybergs IF lila | - | Sörskogen IF | 5 - 0 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.00 | AIK Svart | - | Tyresö FF Centrum | 6 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.50 | IFK Tumba Fotboll | - | Hammarby IF Lag 6 | 0 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 17.40 | Södertälje Fk Svart | - | Arameisk Syrianska IF röd/gul | 1 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 08.30 | Huddinge IF Svart/vit | - | Segeltorp IF P05 | 1 - 5 |
30 okt 08.30 | Stuvsta IF P04:3 | - | Pappas Pojkar ff | 5 - 3* |
30 okt 08.30 | Segeltorps IF Vit | - | AIK Gul | 0 - 4 |
30 okt 09.20 | Segeltorps IF Blå | - | Fittja IF 1 | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 10.10 | Huddinge IF Svart/vit | - | Pappas Pojkar ff | 2 - 3 |
30 okt 11.00 | Segeltorps IF Vit | - | Fittja IF 1 | 0 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 11.50 | Segeltorp IF P05 | - | Stuvsta IF P04:3 | 1 - 2 |
30 okt 12.40 | AIK Gul | - | Segeltorps IF Blå | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 13.30 | Huddinge IF Svart/vit | - | Segeltorps IF Vit | 3 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 14.20 | Pappas Pojkar ff | - | Fittja IF 1 | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 15.10 | Segeltorp IF P05 | - | Segeltorps IF Blå | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 16.00 | Stuvsta IF P04:3 | - | AIK Gul | 0 - 1 |