Guldcupen 2017
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 07
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
21 okt 09.30 |
Enebybergs IF 3 |
- |
Sunnersta AIF Svart |
|
21 okt 09.30 |
FC Järfälla Vit |
- |
Enebybergs IF 2 |
|
21 okt 09.30 |
IFK Haninge 4 - Vit |
- |
Hässelby SK FF 4 |
|
21 okt 10.00 |
Örby IS |
- |
FC Järfälla Svart 2 |
|
21 okt 10.30 |
Enebybergs IF 2 |
- |
Sunnersta AIF Svart |
|
21 okt 10.30 |
Enebybergs IF 3 |
- |
FC Järfälla Vit |
|
21 okt 11.00 |
FC Järfälla Svart 2 |
- |
IFK Haninge 4 - Vit |
|
21 okt 11.00 |
Hässelby SK FF 4 |
- |
Örby IS |
|
21 okt 12.30 |
IFK Haninge 4 - Vit |
- |
Enebybergs IF 3 |
|
21 okt 13.00 |
Örby IS |
- |
Enebybergs IF 2 |
|
21 okt 13.00 |
Sunnersta AIF Svart |
- |
FC Järfälla Vit |
|
21 okt 13.30 |
FC Järfälla Svart 2 |
- |
Hässelby SK FF 4 |
|
21 okt 14.30 |
Sunnersta AIF Svart |
- |
IFK Haninge 4 - Vit |
|
21 okt 14.30 |
FC Järfälla Svart 2 |
- |
Enebybergs IF 2 |
|
21 okt 14.30 |
Hässelby SK FF 4 |
- |
Enebybergs IF 3 |
|
21 okt 14.30 |
FC Järfälla Vit |
- |
Örby IS |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
21 okt 09.00 |
Skogås-Trångsunds FF Röd |
- |
Enebybergs IF 1 |
|
21 okt 09.00 |
Stureby SK Blå |
- |
FOC Farsta 1 |
|
21 okt 09.00 |
IFK Aspudden-Tellus Röd |
- |
IFK Haninge 4 - Blå |
|
21 okt 09.00 |
Sunnersta AIF Grön |
- |
Syrianska FC U |
|
21 okt 09.30 |
Bällsta FF |
- |
FC Järfälla Svart 1 |
|
21 okt 10.00 |
Stureby SK Blå |
- |
Syrianska FC U |
|
21 okt 10.00 |
IFK Haninge 4 - Blå |
- |
Skogås-Trångsunds FF Röd |
|
21 okt 10.00 |
Sunnersta AIF Grön |
- |
Enebybergs IF 1 |
|
21 okt 10.30 |
FC Järfälla Svart 1 |
- |
FOC Farsta 1 |
|
21 okt 10.30 |
IFK Aspudden-Tellus Röd |
- |
Bällsta FF |
|
21 okt 11.30 |
Skogås-Trångsunds FF Röd |
- |
FC Järfälla Svart 1 |
|
21 okt 11.30 |
Enebybergs IF 1 |
- |
Syrianska FC U |
|
21 okt 12.00 |
Bällsta FF |
- |
IFK Haninge 4 - Blå |
|
21 okt 12.00 |
Sunnersta AIF Grön |
- |
Stureby SK Blå |
|
21 okt 12.30 |
IFK Aspudden-Tellus Röd |
- |
FOC Farsta 1 |
|
21 okt 13.30 |
IFK Aspudden-Tellus Röd |
- |
Sunnersta AIF Grön |
|
21 okt 14.00 |
FC Järfälla Svart 1 |
- |
Stureby SK Blå |
|
21 okt 14.00 |
FOC Farsta 1 |
- |
IFK Haninge 4 - Blå |
|
21 okt 14.00 |
Syrianska FC U |
- |
Skogås-Trångsunds FF Röd |
|
21 okt 14.00 |
Enebybergs IF 1 |
- |
Bällsta FF |
|