Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
P06 | Huddinge | Stocksund |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
9 nov 08.00 | Stocksund | - | Hammarby | 0 - 1 |
9 nov 08.35 | Tullinge | - | Tyresö | 1 - 2 |
9 nov 09.10 | Stocksund | - | Tyresö | 1 - 2 |
9 nov 09.45 | Hammarby | - | Tullinge | 5 - 1 |
9 nov 11.30 | Tullinge | - | Stocksund | 1 - 3 |
9 nov 12.05 | Hammarby | - | Tyresö | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tyresö | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-2 | 4 | 9 |
2. | Hammarby | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
3. | Stocksund | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-4 | 0 | 3 |
4. | Tullinge | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-10 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
9 nov 10.20 | Uppsala | - | AIK | 1 - 0 |
9 nov 10.55 | Örby | - | Sörskogen | 2 - 3 |
9 nov 12.40 | Uppsala | - | Sörskogen | 0 - 1 |
9 nov 13.15 | AIK | - | Örby | 1 - 0 |
9 nov 15.00 | Örby | - | Uppsala | 2 - 6 |
9 nov 15.35 | AIK | - | Sörskogen | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uppsala | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-3 | 4 | 6 |
2. | AIK | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-1 | 3 | 6 |
3. | Sörskogen | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-5 | -1 | 6 |
4. | Örby | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-10 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
9 nov 13.50 | Örebro | - | Huddinge | 1 - 2 |
9 nov 14.25 | Vindhemspojkarna | - | Enskede | 1 - 3 |
9 nov 16.10 | Örebro | - | Enskede | 2 - 0 |
9 nov 16.45 | Huddinge | - | Vindhemspojkarna | 3 - 0 |
9 nov 17.20 | Vindhemspojkarna | - | Örebro | 0 - 3 |
9 nov 17.55 | Huddinge | - | Enskede | 4 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-1 | 8 | 9 |
2. | Örebro | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-2 | 4 | 6 |
3. | Enskede | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-7 | -4 | 3 |
4. | Vindhemspojkarna | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-9 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 10.20 | Uppsala | - | AIK | 3 - 1 |
10 nov 11.30 | Örebro | - | Hammarby | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 12.40 | Uppsala | - | Tyresö | 8 - 9* |
10 nov 13.50 | Örebro | - | Huddinge | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 15.00 | Tyresö | - | Huddinge | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 09.45 | Enskede | - | Vindhemspojkarna | 4 - 5* |
10 nov 10.55 | Örby | - | Tullinge | 4 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 12.05 | Vindhemspojkarna | - | Stocksund | 1 - 5 |
10 nov 13.15 | Örby | - | Sörskogen | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 nov 14.25 | Stocksund | - | Sörskogen | 5 - 4* |