|
Datum |
Plan |
|
Res |
172. |
Sö 9 apr 08.00 | Plan A1 |
Alingsås IF Grön - Brämhults IK Svart |
|
174. |
Sö 9 apr 08.00 | Plan C1 |
Landvetter IS Lag 1 - Ulricehamns IFK Svart |
|
175. |
Sö 9 apr 08.00 | Plan C2 |
Gnosjö IF Gul - Habo IF Blå |
|
177. |
Sö 9 apr 08.25 | Plan A1 |
Gnosjö IF Svart - Habo IF Vit |
|
179. |
Sö 9 apr 08.25 | Plan C1 |
Landvetter IS Lag 2 - Ulricehamns IFK Blå |
|
180. |
Sö 9 apr 08.25 | Fotbollshallen |
Jönköpings BK - Skövde AIK |
|
181. |
Sö 9 apr 08.50 | Plan A1 |
Sjuntorp IF - Alingsås IF Grön |
|
183. |
Sö 9 apr 08.50 | Fotbollshallen |
Habo IF Blå - Landvetter IS Lag 1 |
|
184. |
Sö 9 apr 08.50 | Plan C2 |
Brämhults IK Svart - Gnosjö IF Gul |
|
187. |
Sö 9 apr 09.15 | Plan A1 |
Norrahammars GIS NGIS P06 - Alingsås IF Vit |
|
189. |
Sö 9 apr 09.15 | Plan C1 |
Skeppshult (SBK) - Skövde AIK |
|
190. |
Sö 9 apr 09.15 | Fotbollshallen |
Ulricehamns IFK Blå - Jönköpings BK |
|
191. |
Sö 9 apr 09.15 | Plan C2 |
Habo IF Vit - Landvetter IS Lag 2 |
|
192. |
Sö 9 apr 09.50 | Plan A1 |
Alingsås IF Grön - Gnosjö IF Gul |
|
194. |
Sö 9 apr 09.50 | Plan C1 |
Ulricehamns IFK Svart - Habo IF Blå |
|
195. |
Sö 9 apr 09.50 | Fotbollshallen |
Brämhults IK Svart - Landvetter IS Lag 1 |
|
196. |
Sö 9 apr 10.00 | Plan C2 |
Norrahammars GIS NGIS P06 - Sjuntorp IF |
|
199. |
Sö 9 apr 10.15 | Plan A1 |
Skövde AIK - Alingsås IF Vit |
|
201. |
Sö 9 apr 10.15 | Plan C1 |
Gnosjö IF Svart - Landvetter IS Lag 2 |
|
202. |
Sö 9 apr 10.15 | Fotbollshallen |
Skeppshult (SBK) - Habo IF Vit |
|
203. |
Sö 9 apr 10.40 | Plan A1 |
Gnosjö IF Gul - Sjuntorp IF |
|
205. |
Sö 9 apr 10.40 | Fotbollshallen |
Habo IF Blå - Brämhults IK Svart |
|
206. |
Sö 9 apr 10.50 | Plan C2 |
Norrahammars GIS NGIS P06 - Alingsås IF Grön |
|
209. |
Sö 9 apr 11.05 | Plan A1 |
Jönköpings BK - Alingsås IF Vit |
|
211. |
Sö 9 apr 11.05 | Plan C1 |
Gnosjö IF Svart - Ulricehamns IFK Blå |
|
212. |
Sö 9 apr 11.05 | Fotbollshallen |
Habo IF Vit - Skövde AIK |
|
213. |
Sö 9 apr 11.15 | Plan C2 |
Skeppshult (SBK) - Landvetter IS Lag 2 |
|
214. |
Sö 9 apr 11.40 | Plan A1 |
Ulricehamns IFK Svart - Norrahammars GIS NGIS P06 |
|
215. |
Sö 9 apr 11.40 | Plan A2 |
Sjuntorp IF - Landvetter IS Lag 1 |
|
216. |
Sö 9 apr 11.40 | Plan C1 |
Alingsås IF Grön - Habo IF Blå |
|
220. |
Sö 9 apr 12.05 | Plan A1 |
Jönköpings BK - Skeppshult (SBK) |
|
221. |
Sö 9 apr 12.05 | Plan A2 |
Alingsås IF Vit - Gnosjö IF Svart |
|
222. |
Sö 9 apr 12.05 | Plan C1 |
Habo IF Vit - Ulricehamns IFK Blå |
|
224. |
Sö 9 apr 12.30 | Plan A1 |
Ulricehamns IFK Svart - Sjuntorp IF |
|
225. |
Sö 9 apr 12.30 | Plan A2 |
Brämhults IK Svart - Norrahammars GIS NGIS P06 |
|
226. |
Sö 9 apr 12.30 | Plan C1 |
Gnosjö IF Gul - Landvetter IS Lag 1 |
|
229. |
Sö 9 apr 12.55 | Plan A1 |
Gnosjö IF Svart - Skövde AIK |
|
230. |
Sö 9 apr 12.55 | Plan A2 |
Ulricehamns IFK Svart - Alingsås IF Vit |
|
231. |
Sö 9 apr 12.55 | Plan C1 |
Landvetter IS Lag 2 - Jönköpings BK |
|
241. |
Sö 9 apr 13.55 | Plan A1 |
Skeppshult (SBK) - Ulricehamns IFK Blå |
|