|
Datum |
Plan |
|
Res |
227. |
Sö 9 apr 12.30 | Plan C2 |
Ulricehamns IFK Blå - Lerum IS Vit |
|
232. |
Sö 9 apr 12.55 | Plan C2 |
Bollebygds IF 1 - IK Kongahälla IKK Röd |
|
236. |
Sö 9 apr 13.20 | Plan C2 |
Onsala BK vit - IK Kongahälla IKK Vit |
|
237. |
Sö 9 apr 13.20 | Plan A1 |
IFK Örby - Herrestads AIF vit |
|
238. |
Sö 9 apr 13.20 | Plan A2 |
Gislaveds IS VIT - Ulricehamns IFK Svart |
|
239. |
Sö 9 apr 13.20 | Plan C1 |
Lerum IS Lila - Smålandsstenar Goif Svart |
|
243. |
Sö 9 apr 13.55 | Plan A2 |
RefteleÅs - Lerum IS Vit |
|
244. |
Sö 9 apr 13.55 | Plan C1 |
Herrestads AIF svart - Ulricehamns IFK Blå |
|
245. |
Sö 9 apr 13.55 | Plan C2 |
Gislaveds IS RÖD - IK Kongahälla IKK Röd |
|
248. |
Sö 9 apr 14.20 | Plan C2 |
Smålandsstenar Goif Svart - IK Kongahälla IKK Vit |
|
249. |
Sö 9 apr 14.20 | Plan A1 |
Herrestads AIF vit - Ulricehamns IFK Svart |
|
250. |
Sö 9 apr 14.20 | Plan A2 |
IFK Örby - Gislaveds IS VIT |
|
251. |
Sö 9 apr 14.20 | Plan C1 |
Lerum IS Lila - Onsala BK vit |
|
253. |
Sö 9 apr 14.45 | Plan A1 |
Bollebygds IF 1 - Onsala BK blå |
|
254. |
Sö 9 apr 14.45 | Plan A2 |
Gislaveds IS RÖD - Ulricehamns IFK Blå |
|
255. |
Sö 9 apr 14.45 | Plan C1 |
Herrestads AIF svart - RefteleÅs |
|
256. |
Sö 9 apr 14.45 | Plan C2 |
IK Kongahälla IKK Röd - Sparsörs AIK |
|
260. |
Sö 9 apr 15.10 | Plan A1 |
Herrestads AIF vit - Onsala BK vit |
|
261. |
Sö 9 apr 15.10 | Plan A2 |
Gislaveds IS VIT - Lerum IS Lila |
|
262. |
Sö 9 apr 15.10 | Plan C1 |
Ulricehamns IFK Svart - Smålandsstenar Goif Svart |
|
263. |
Sö 9 apr 15.10 | Plan C2 |
IFK Örby - IK Kongahälla IKK Vit |
|
264. |
Sö 9 apr 15.35 | Plan A1 |
Bollebygds IF 1 - Herrestads AIF svart |
|
265. |
Sö 9 apr 15.35 | Plan A2 |
Lerum IS Vit - Onsala BK blå |
|
266. |
Sö 9 apr 15.35 | Plan C1 |
Sparsörs AIK - Gislaveds IS RÖD |
|
267. |
Sö 9 apr 15.35 | Plan C2 |
Ulricehamns IFK Blå - IK Kongahälla IKK Röd |
|
271. |
Sö 9 apr 16.10 | Plan A1 |
IFK Örby - Ulricehamns IFK Svart |
|
272. |
Sö 9 apr 16.10 | Plan A2 |
IK Kongahälla IKK Vit - Lerum IS Lila |
|
273. |
Sö 9 apr 16.10 | Plan C1 |
Herrestads AIF vit - Smålandsstenar Goif Svart |
|
274. |
Sö 9 apr 16.10 | Plan C2 |
Gislaveds IS VIT - Onsala BK vit |
|
275. |
Sö 9 apr 16.35 | Plan A1 |
Sparsörs AIK - Lerum IS Vit |
|
276. |
Sö 9 apr 16.35 | Plan A2 |
Ulricehamns IFK Blå - Onsala BK blå |
|
277. |
Sö 9 apr 16.35 | Plan C1 |
Bollebygds IF 1 - RefteleÅs |
|
278. |
Sö 9 apr 16.35 | Plan C2 |
Herrestads AIF svart - Gislaveds IS RÖD |
|
280. |
Sö 9 apr 17.00 | Plan A1 |
Ulricehamns IFK Svart - IK Kongahälla IKK Vit |
|
281. |
Sö 9 apr 17.00 | Plan A2 |
IFK Örby - Lerum IS Lila |
|
282. |
Sö 9 apr 17.00 | Plan C1 |
Herrestads AIF vit - Gislaveds IS VIT |
|
283. |
Sö 9 apr 17.00 | Plan C2 |
Smålandsstenar Goif Svart - Onsala BK vit |
|
284. |
Sö 9 apr 17.25 | Plan A1 |
Sparsörs AIK - Herrestads AIF svart |
|
285. |
Sö 9 apr 17.25 | Plan A2 |
Bollebygds IF 1 - Gislaveds IS RÖD |
|
286. |
Sö 9 apr 17.25 | Plan C1 |
RefteleÅs - Onsala BK blå |
|
287. |
Sö 9 apr 17.25 | Plan C2 |
IK Kongahälla IKK Röd - Lerum IS Vit |
|
290. |
Sö 9 apr 18.00 | Plan A1 |
RefteleÅs - Ulricehamns IFK Blå |
|
291. |
Sö 9 apr 18.00 | Plan A2 |
Sparsörs AIK - Onsala BK blå |
|