|
Datum |
Plan |
|
Res |
83. |
Lö 8 apr 08.00 | Plan B |
Bollebygds IF - Gislaveds IS Röd |
|
84. |
Lö 8 apr 08.00 | Plan C |
Limmareds IF - Habo IF Vit |
|
88. |
Lö 8 apr 09.00 | Plan B |
Habo IF Blå - Nässjö FF Lag blå |
|
89. |
Lö 8 apr 09.00 | Plan C |
Frillesås FF - Norrahammars IK |
|
96. |
Lö 8 apr 10.00 | Plan B |
Ulricehamns IFK - IK Tord |
|
97. |
Lö 8 apr 10.00 | Plan C |
Sandsbro AIK Lag 1 - Limmareds IF |
|
98. |
Lö 8 apr 10.00 | Plan D |
Vegby/Tvärred - Hovslätts IK |
|
105. |
Lö 8 apr 11.00 | Plan B |
Habo IF Vit - Gislaveds IS Röd |
|
106. |
Lö 8 apr 11.00 | Plan C |
Kärra KIF - Sandsbro AIK Lag 2 |
|
107. |
Lö 8 apr 11.00 | Plan D |
Bollebygds IF - Habo IF Blå |
|
117. |
Lö 8 apr 12.00 | Plan B |
Limmareds IF - Waggeryds IK Vit |
|
118. |
Lö 8 apr 12.00 | Plan C |
Nässjö FF Lag blå - Sandsbro AIK Lag 1 |
|
119. |
Lö 8 apr 12.00 | Plan D |
Sävedalens IF Röd - Norrahammars IK |
|
126. |
Lö 8 apr 13.00 | Plan B |
Smålandsstenar Goif - Vegby/Tvärred |
|
127. |
Lö 8 apr 13.00 | Plan C |
Frillesås FF - Bollebygds IF |
|
128. |
Lö 8 apr 13.00 | Plan D |
Värnamo Södra FF Röd - Ulricehamns IFK |
|
135. |
Lö 8 apr 14.00 | Plan B |
Hovslätts IK - Kärra KIF |
|
136. |
Lö 8 apr 14.00 | Plan C |
IK Tord - Sävedalens IF Röd |
|
137. |
Lö 8 apr 14.00 | Plan D |
Habo IF Vit - Sandsbro AIK Lag 1 |
|
144. |
Lö 8 apr 15.00 | Plan B |
Waggeryds IK Vit - Värnamo Södra FF Röd |
|
145. |
Lö 8 apr 15.00 | Plan C |
Sandsbro AIK Lag 2 - Smålandsstenar Goif |
|
146. |
Lö 8 apr 15.00 | Plan D |
Norrahammars IK - Gislaveds IS Röd |
|
156. |
Lö 8 apr 16.00 | Plan B |
Habo IF Blå - Frillesås FF |
|
157. |
Lö 8 apr 16.00 | Plan D |
Vegby/Tvärred - Kärra KIF |
|
158. |
Lö 8 apr 16.00 | Plan C |
Nässjö FF Lag blå - Ulricehamns IFK |
|
165. |
Lö 8 apr 17.00 | Plan C |
IK Tord - Värnamo Södra FF Röd |
|
166. |
Lö 8 apr 17.00 | Plan D |
Hovslätts IK - Sandsbro AIK Lag 2 |
|
167. |
Lö 8 apr 17.00 | Plan B |
Smålandsstenar Goif - Waggeryds IK Vit |
|
171. |
Lö 8 apr 18.00 | Plan B |
Ulricehamns IFK - Sävedalens IF Röd |
|