Till innehåll
FBC Sollentuna - CityGross Cup 2017 (24 - 26 feb 2017)
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate
CityGross Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 26 feb 11.20 - Flickor Röd Medel Slutspel - 3-4 plats - Sim A
Rotebro IS IBK
1 - 2
Värmdö IF
Vit
Tid
Spelare
11:27
0-1
Andjela Milic
16:04
0-2
Linnea Olsson (Tilde Lundholm)
17:19
1-2
Emma Fransman
26:32
ut 2 min
Tuva Wrigge (Värmdö IF)
29:51
ut 2 min
Tilde Lundholm (Värmdö IF)
Rotebro IS IBK:
Wilma Engdahl
1. Martina Nilsén Larsson
3. Clara Dahlberg
4. Johanna Käck
5. Kajsa Alexandersson
6. Klara Hanhe
8. Matilda Axelsson
10. Ebba Hässel
16. Greta Gunnarsson
17. Lina Ullman
18. Maja Lundh
19. Caroline J
22. Kajsa Sundquist
25. Frida Hedwall
26. Saga Sundén
27. Pauline Grenliden
29. Emma Fransman
30. Anna Wessberger
41. Wilma Pulkkinen
88. Lovisa Höglund
Gustaf Lindström
Mårten Storm
Niclas Johansson-Bräck
Niclas Ullman
Värmdö IF Vit:
Nellie Nilsson Österman (Mv)
2. Emilia Blomqvist
3. Frida Carlberg
6. Hanna Edvardsson
7. Tilde Lundholm
9. Andjela Milic
10. Ida Meller
11. Tuva Wrigge
13. Felicia Gratschev
14. Linnea Olsson
19. Hanna Nilsson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate