Till innehåll
FBC Sollentuna - CityGross Cup 2017 (24 - 26 feb 2017)
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate
CityGross Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 26 feb 13.40 - Pojkar Mörkröd Medel Slutspel - 3-4 plats - Silv
Kungsängens IF
3 - 0
Rotebro IS IBK
Tid
Spelare
02:45
1-0
Tim Rohlin (Emil Larsson)
08:33
2-0
Emil Larsson
10:49
3-0
Elliot Sandström (Oliwer Ranniste)
Kungsängens IF:
1. Måns Larsson
2. Victor Heleander
10. Daniel Arvidsson
13. Elliot Sandström
16. Emil Larsson
19. Hannes Hanstad
28. Oliwer Ranniste
33. Robin Gifvars
49. Sten Karlsson
51. Andreas Holmberg
76. Alexander Dahlberg Leijon
77. Isak Axelsson
80. Casper Gustavsson
89. Tim Rohlin
95. Marcus Holmvall Thörne
Jonas Aronsson
Jonas Arvidsson
Maria Hallstensson
Rotebro IS IBK:
1. Hugo Wandel (Mv)
1. Niclas Wall (Mv)
88. Edvin Rignér (Mv)
Yousef Ouali
3. Lucas Johansen
4. Rasmus Borgerot
6. William Kallvikbacka
9. Lukas Johansson
10. Theodore Idevall
12. Viktor Carpio
13. Pontus Kågerud
14. Simon Adolfsson
19. Robin Bäckström
21. Isak Kreitz
26. Joakim Gårdenberg
27. Jonathan Callin
32. Lukas Granath
33. Ville Luhr
36. Lucas Spåls
40. Oscar Ljungdahl
47. Gabriel Nordén
50. Olle Gagnerud
52. Linus Karlsson
53. Anton Björk
55. Anton Weiner
58. Victor Wilestedt
62. Hugo Olsson
75. Filip Eriksson
92. Tobias Brehme
99. Jacob Laurin
Axel Karlsson
Niklas Fallenius
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate