Till innehåll
FBC Sollentuna - CityGross Cup 2017 (24 - 26 feb 2017)
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate
CityGross Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 26 feb 12.10 - Pojkar Blå Svår Slutspel - Semifinal - NR
Hammarby IF IBF P04
1 - 5
Vallentuna IBK
Svart
Hammarby IF IBF P04:
4. Pelle Wirlée
5. Williot Swedberg
6. Markus Karlsson
8. Max Lundqvist
9. Hampus Waldna
10. Jonathan Wallberg
11. Leo Örtnäs Kinnunen
12. Leo Rode
13. Oliver Pettersson
14. Ivar Colden
15. Adam Johansson
16. Albin Granath
Vallentuna IBK Svart:
50. Casper Bäcklin (Mv)
99. Charlie Farrenkopf-Sundqvist (Mv)
Mikel Ek
9. Valter Wigren
11. Viktor Lägdén
14. Filip Ek
22. Leo Mc Million
23. Teddy Allestam
40. Alex Lindau Dynefalk
41. Leo Ask
55. Kim Guilotte
63. Adam Rehn
77. Edvin Johansson
86. Albert Wasserman
92. Loke Greppi Lindroth
Magnus Guilotte
Mikel Ek
Philip Lundberg
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate