Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#76 - Lö 2 sep 14.15 - Herr HJ19 Svart Grupp A - Botst
Vendelsö IK
1 - 3
Linköping IBK
Röd
Tid
Spelare
08:36
1-0
Martin Heimdahl (Albin Abbate)
16:29
1-1
Marcus Hallström
16:45
1-2
Didrick Wallerstedt
18:59
1-3
Alfred Sundstedt (Andreas Hallström)
Vendelsö IK:
Adam Lilius
Emil Fernqvist
Martin Heimdahl
4. Kasper Rosén
7. Jesper Lagemyr
10. Albin Abbate
14. Adam Bodin Carlsson
16. Charlie Glavenhed
17. Edvin Broström
20. Lucas Wärn
26. Gabriel Silvernäs
28. Johannes Sandberg
30. Isor Hammar
31. Sebastian Svensson
35. Sebastian Andersson
55. Simon Wensberg Sahlin
70. Tim Wensberg Sahlin
77. Elliot Veid
85. Noel Johansson
96. Elon Albrektsson
Henrik Jitelius
John Abbate
Niclas Woxmark
Thomas Johansson
Linköping IBK Röd:
88. Erik Sandström (Mv)
95. Edvin Pettersson (Mv)
3. Alfred Sundstedt
6. Axel Fridell
9. Marcus Hallström (K)
19. Niclas Friberg
20. Oskar Engström
23. Marcus Berggården
25. Andreas Hallström
40. Viktor Tossman
47. Benjamin Karlsson
49. Rasmus Klashed
55. Martin Larsson Möller
61. Lukas Nilsson
66. Chris Lister
72. William Jonasson
73. Didrick Wallerstedt
86. Tyrone Svensson
Emil Spets
Sara Möller
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate