Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#148 - Sö 3 sep 11.15 - Flickor Röd Medelsvår B-slutspel - Semifinal - MALMSJÖ
Vallentuna IBK
F-03/04
0 - 1
Bele Barkarby IF
F03/04
Tid
Spelare
00:00
0-1
Agnes Linder
Vallentuna IBK F-03/04:
28. Felicia Nordin (Mv)
3. Alva Filander
7. Sanna Sjöman
11. Emilia Gelmanovska
21. Emilia Viart
24. Nike Kjellström
26. Moa Lindau Dynefalk (K)
27. Tindra Asklund Jönsson
37. Ida Hoogeveen
53. Ebba Melin
54. Molly Malmqvist
55. Emma Åhlstedt
56. Ebba Jonsson
57. Nea Nilsson
58. Julia Dahlberg
Bobby Jonsson
Ola Malmqvist
Peter Sjöman
Bele Barkarby IF F03/04:
21. Julia Lindroth
31. Olivia Edqvist
32. Johanna Eriksson
33. Amanda Hanell
37. Elvira Österlund
38. Emelie Pettersson
39. Hanna Kristensen
40. Lina Wall
41. Frida Nelson
43. Agnes Linder
45. Elin van Lienden
47. Jennifer Beronius
48. Tilde Lindesjö
49. Ida Mellberg
54. Tuva Widlöf
99. Matilda Jennersjö
Richard Eriksson
Rolf Wall
Tina van Lienden
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate