Till innehåll
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 använder
Cupmate
GAcup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#473 - Lö 27 jan 18.00 - Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren Slutspel - Kvartsfinal - Söd
Vallentuna BK
VIT
3 - 0
Värmdö IF
3
Tim Bjurman 1 , Victor Hedren 1 , Aram Samer 1
-
Vallentuna BK VIT:
1. Daniel Aspin (Mv)
2. Victor Hedren
5. Ceasar Richthoff
7. Elliott Belin
8. Johan Salomon
9. Tim Bjurman (K)
15. Hugo Melin
23. Aram Samer
35. Gabriel Sjödin
Christofer Ramström
Felix Stolt
John Eriksson
Magnus Bjurman
Mattias Belin
Värmdö IF 3:
1. Hampus Thell (Mv)
Charlie Spove
Julian Robin
Max Callenmark
Nova Bäcklund (K)
Sebastian Lennmark
8. Felix Blomé
8. Kevin Löfgren Ndoja
Anders Liljeblad
Daniel Thell
Glenn Spove
Mika Jylhänmaa
Peter Lennmark
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2018 använder
Cupmate