Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#256 - Sö 2 sep 15.30 - Flickor Blå Svår Slutspel - Final - Idrott Hall 1
Tumba Goif
3 - 2*
(1-1)
Vallentuna IBK F05/07
vit
Tumba Goif:
83. Isabella Chabo (Mv)
99. Ina Stålhand (Mv)
6. Angelica Chabo
11. Miranda Ylitalo
23. Maria Azmirly
24. Anja Stenberg
25. Anna Ridström
26. Esra Sertcanli
27. Emeli Falkman
28. Emelie Wagenborg
29. Emma Lundin
30. Erika Bergqvist
32. Ester Pinola
33. Frida Lundberg
35. Jonna Gillerberg
36. Julia Karlsson
37. Linnea Andersson
38. Moa Säfvenfeldt
39. Nina Arnbom
40. Olivia Aska Huli
41. Olivia Chamorro
43. Sofia Kolm
44. Tilde Martin
45. Tuvali Gradin
Erik Arnbom
Jimmy Dahlin
Louise Lindgren
Vallentuna IBK F05/07 vit:
2. Tyra Vidinger
5. Milla Åstrand
12. Julia Lägdén
13. Thea Ögren
14. Leontine Belin
16. Elisabeth Ivung
20. Ebba Forsberg
33. Brianna Forsstedt
39. Maya Näsmark
40. Tilda Wanngård
44. Tilde Falck
Håkan Karlsson
Niklas Åstrand
* = Efter förlängning/straffar
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate