Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Töjnan Tiger Cup 2018 (14 sep - 7 okt 2018)
Töjnan Tiger Cup 2018 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Anmälan
Våra hallar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
#185 - Sö 16 sep 10.45 - Pojkar Mörkröd Lätt Slutspel - Kvartsfinal - A.S
Telge SIBK
P03
9 - 1
Huddinge IBS
P03
Telge SIBK P03:
1. Dante Kvick
1. William Aichberger Arringe
2. Adam Engström
3. Joel Mankefors
5. Ludvig Edvardsson
7. Olof Eriksson
8. Gustav Bäckström
9. Christoffer Gustavsson
10. Marcus Linday
11. Leon Carlsson
17. Olle Johansson
18. Set Nyberg
19. Theo Harmaala Hollsten
20. Noah Bågenmark
74. Pierre Jacob
79. Andrew Askar
87. Axel Olson Holm
88. Ahmad Daklallah
Fredrik Urefors
Henrik Mankefors
Mikael Vauhkonen
Huddinge IBS P03:
3. Hugo Grass
4. Nils Dammert
5. Erik Andersson
7. Victor Lidén
9. Albin Sandström
10. Erik Tullgren
12. Jonatan Hasselrot
13. Nils Weistrand
15. Philip Stone
17. Simon Rönnkvist
18. Peter Rosendahl
22. Joakim Hammarfelt
24. Fredrik Andersson
25. Gabriel Alenrud
28. Mert Dinc
30. Villiam Sjöberg
89. Hugo Nordvall
Magnus Andersson
Marie Lönn
Peter Rönnkvist
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2018 använder
Cupmate