Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Allmän information
När ni anländer till Pilsbo
Boende
Spelregler
Spelschema
Flickor 08 (födda 2015), 5 mot 5 (F08)
Flickor 09 (födda 2014), 5 mot 5 (F09)
Flickor 10/11 (födda 2012/2013), 7 mot 7 (F10/11)
Pojkar 08 (födda 2015), 5 mot 5 (P08)
Pojkar 09 (födda 2014), 5 mot 5 (P09)
Pojkar 10 (födda 2013), 7 mot 7 (P10)
Pojkar 11 (födda 2012), 7 mot 7 (P11)
Plan A 5-5
Plan B 5-5
plan C 5-5
Plan D 5-5
Plan E 5-5
Plan H 7-7
Plan I 7 -7
Plan J 7-7
Plan K 7-7
Plan L 7-7
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmälda lag
Domare
Tävlingsinformation
Parkering
Mat
Bilder
Kontakt
Logga in
Flickor 10/11 (födda 2012/2013), 7 mot 7
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Alsike IF F2012
- Gul
GUSK F2012
- Gul
IFK Viksjö F2013 Blå
- Marinblå
IFK Viksjö F2013 Gul
- Marinblå
Knivsta IK F2012 Svart
- Vit
Knivsta IK F2012 Vit
- Vit
Knivsta IK F2013
- Vit
Rasbo IK F2012/2013
- Vinröd/vit
Rotebro IS F2012
- Blåröd
SFK Vaxmora F2013
- Svart
Sigtuna IF F2012/2013
- Blå
Sollentuna FK F2012
- Svart
Sollentuna FK F2013
- Blå
Upsala IF F2012
- svart/vit
Datum
Plan
Lö 17 jun 08.55
Plan K 7-7
GUSK F2012
-
Rotebro IS F2012
Lö 17 jun 09.50
Plan H 7-7
IFK Viksjö F2013 Blå
-
Sollentuna FK F2013
Lö 17 jun 09.50
Plan J 7-7
Knivsta IK F2013
-
IFK Viksjö F2013 Gul
Lö 17 jun 10.45
Plan J 7-7
Knivsta IK F2012 Vit
-
Sigtuna IF F2012/2013
Lö 17 jun 11.40
Plan H 7-7
Knivsta IK F2012 Svart
-
Sollentuna FK F2012
Lö 17 jun 11.40
Plan J 7-7
IFK Viksjö F2013 Gul
-
SFK Vaxmora F2013
Lö 17 jun 11.40
Plan K 7-7
Alsike IF F2012
-
Upsala IF F2012
Lö 17 jun 13.30
Plan K 7-7
Sollentuna FK F2013
-
Knivsta IK F2013
Lö 17 jun 14.25
Plan H 7-7
SFK Vaxmora F2013
-
IFK Viksjö F2013 Blå
Lö 17 jun 14.25
Plan I 7 -7
Knivsta IK F2012 Svart
-
GUSK F2012
Lö 17 jun 14.25
Plan L 7-7
Rotebro IS F2012
-
Knivsta IK F2012 Vit
Lö 17 jun 15.20
Plan K 7-7
Sigtuna IF F2012/2013
-
Upsala IF F2012
Lö 17 jun 15.20
Plan L 7-7
Sollentuna FK F2012
-
Alsike IF F2012
Sö 18 jun 08.30
Plan L 7-7
Alsike IF F2012
-
GUSK F2012
Sö 18 jun 09.25
Plan J 7-7
Rotebro IS F2012
-
Sigtuna IF F2012/2013
Sö 18 jun 09.25
Plan K 7-7
Knivsta IK F2012 Vit
-
IFK Viksjö F2013 Gul
Sö 18 jun 09.25
Plan L 7-7
Knivsta IK F2013
-
IFK Viksjö F2013 Blå
Sö 18 jun 10.20
Plan H 7-7
Sollentuna FK F2013
-
SFK Vaxmora F2013
Sö 18 jun 10.20
Plan K 7-7
Sollentuna FK F2012
-
Knivsta IK F2012 Svart
Sö 18 jun 11.15
Plan J 7-7
Alsike IF F2012
-
Sigtuna IF F2012/2013
Sö 18 jun 12.10
Plan H 7-7
Upsala IF F2012
-
GUSK F2012
Sö 18 jun 12.10
Plan J 7-7
Sigtuna IF F2012/2013
-
IFK Viksjö F2013 Blå
Sö 18 jun 13.05
Plan I 7 -7
IFK Viksjö F2013 Gul
-
Sollentuna FK F2013
Sö 18 jun 14.00
Plan I 7 -7
Rotebro IS F2012
-
Sollentuna FK F2012
Sö 18 jun 14.00
Plan K 7-7
SFK Vaxmora F2013
-
Knivsta IK F2013
Sö 18 jun 14.55
Plan H 7-7
Knivsta IK F2012 Vit
-
Alsike IF F2012
Sö 18 jun 14.55
Plan J 7-7
Knivsta IK F2012 Svart
-
Upsala IF F2012
Pilsbocupen använder