Till innehåll
Ulricehamns IFK - Lassabollen 2017 (1 - 9 apr 2017)
Lassabollen 2017 använder
Cupmate
Lassabollen 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F02
F03
F04
F05/F06
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Planer
Lassalyckan Fotbollshall (Fotbollshallen)
Lassalyckan Konstgräs A (Plan A)
Lassalyckan Konstgräs A1 (Plan A1)
Lassalyckan Konstgräs A2 (Plan A2)
Lassalyckan Konstgräs B (Plan B)
Lassalyckan Konstgräs B1 (Plan B1)
Lassalyckan Konstgräs B2 (Plan B2)
Lassalyckan Konstgräs C (Plan C)
Lassalyckan Konstgräs C1 (Plan C1)
Lassalyckan Konstgräs C2 (Plan C2)
Lassalyckan Konstgräs D (Plan D)
Lassalyckan Konstgräs D1 (Plan D1)
Lassalyckan Konstgräs D2 (Plan D2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
P06
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Alingsås IF Grön
- Grön
Alingsås IF Vit
- Grön
Brämhults IK Svart
- Svart
Gnosjö IF Gul
- Gul
Gnosjö IF Svart
- Gul
Habo IF Blå
- Blå/Vit
Habo IF Vit
- Blå/Vit
Jönköpings BK
- Blåvit (randig)
Landvetter IS Lag 1
- Grön
Landvetter IS Lag 2
- Grön
Landvetter IS Lag 3
- Grön
Norrahammars GIS NGIS P06
- Grön
Sjuntorp IF
- Blå
Skeppshult (SBK)
- vit
Skövde AIK
- Röd (Grön)
Ulricehamns IFK Blå
- Blå/svart
Ulricehamns IFK Svart
- Blå/svart
Datum
Plan
172
Sö 9 apr 08.00
Plan A1
Alingsås IF Grön
-
Brämhults IK Svart
174
Sö 9 apr 08.00
Plan C1
Landvetter IS Lag 1
-
Ulricehamns IFK Svart
175
Sö 9 apr 08.00
Plan C2
Gnosjö IF Gul
-
Habo IF Blå
177
Sö 9 apr 08.25
Plan A1
Gnosjö IF Svart
-
Habo IF Vit
179
Sö 9 apr 08.25
Plan C1
Landvetter IS Lag 2
-
Ulricehamns IFK Blå
180
Sö 9 apr 08.25
Fotbollshallen
Jönköpings BK
-
Skövde AIK
181
Sö 9 apr 08.50
Plan A1
Sjuntorp IF
-
Alingsås IF Grön
183
Sö 9 apr 08.50
Fotbollshallen
Habo IF Blå
-
Landvetter IS Lag 1
184
Sö 9 apr 08.50
Plan C2
Brämhults IK Svart
-
Gnosjö IF Gul
187
Sö 9 apr 09.15
Plan A1
Norrahammars GIS NGIS P06
-
Alingsås IF Vit
189
Sö 9 apr 09.15
Plan C1
Skeppshult (SBK)
-
Skövde AIK
190
Sö 9 apr 09.15
Fotbollshallen
Ulricehamns IFK Blå
-
Jönköpings BK
191
Sö 9 apr 09.15
Plan C2
Habo IF Vit
-
Landvetter IS Lag 2
192
Sö 9 apr 09.50
Plan A1
Alingsås IF Grön
-
Gnosjö IF Gul
194
Sö 9 apr 09.50
Plan C1
Ulricehamns IFK Svart
-
Habo IF Blå
195
Sö 9 apr 09.50
Fotbollshallen
Brämhults IK Svart
-
Landvetter IS Lag 1
196
Sö 9 apr 10.00
Plan C2
Norrahammars GIS NGIS P06
-
Sjuntorp IF
199
Sö 9 apr 10.15
Plan A1
Skövde AIK
-
Alingsås IF Vit
201
Sö 9 apr 10.15
Plan C1
Gnosjö IF Svart
-
Landvetter IS Lag 2
202
Sö 9 apr 10.15
Fotbollshallen
Skeppshult (SBK)
-
Habo IF Vit
203
Sö 9 apr 10.40
Plan A1
Gnosjö IF Gul
-
Sjuntorp IF
205
Sö 9 apr 10.40
Fotbollshallen
Habo IF Blå
-
Brämhults IK Svart
206
Sö 9 apr 10.50
Plan C2
Norrahammars GIS NGIS P06
-
Alingsås IF Grön
209
Sö 9 apr 11.05
Plan A1
Jönköpings BK
-
Alingsås IF Vit
211
Sö 9 apr 11.05
Plan C1
Gnosjö IF Svart
-
Ulricehamns IFK Blå
212
Sö 9 apr 11.05
Fotbollshallen
Habo IF Vit
-
Skövde AIK
213
Sö 9 apr 11.15
Plan C2
Skeppshult (SBK)
-
Landvetter IS Lag 2
214
Sö 9 apr 11.40
Plan A1
Ulricehamns IFK Svart
-
Norrahammars GIS NGIS P06
215
Sö 9 apr 11.40
Plan A2
Sjuntorp IF
-
Landvetter IS Lag 1
216
Sö 9 apr 11.40
Plan C1
Alingsås IF Grön
-
Habo IF Blå
220
Sö 9 apr 12.05
Plan A1
Jönköpings BK
-
Skeppshult (SBK)
221
Sö 9 apr 12.05
Plan A2
Alingsås IF Vit
-
Gnosjö IF Svart
222
Sö 9 apr 12.05
Plan C1
Habo IF Vit
-
Ulricehamns IFK Blå
224
Sö 9 apr 12.30
Plan A1
Ulricehamns IFK Svart
-
Sjuntorp IF
225
Sö 9 apr 12.30
Plan A2
Brämhults IK Svart
-
Norrahammars GIS NGIS P06
226
Sö 9 apr 12.30
Plan C1
Gnosjö IF Gul
-
Landvetter IS Lag 1
229
Sö 9 apr 12.55
Plan A1
Gnosjö IF Svart
-
Skövde AIK
230
Sö 9 apr 12.55
Plan A2
Ulricehamns IFK Svart
-
Alingsås IF Vit
231
Sö 9 apr 12.55
Plan C1
Landvetter IS Lag 2
-
Jönköpings BK
241
Sö 9 apr 13.55
Plan A1
Skeppshult (SBK)
-
Ulricehamns IFK Blå
Spelschema klasser
F02
F03
F04
F05/F06
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Planer
Lassalyckan Fotbollshall (Fotbollshallen)
Lassalyckan Konstgräs A (Plan A)
Lassalyckan Konstgräs A1 (Plan A1)
Lassalyckan Konstgräs A2 (Plan A2)
Lassalyckan Konstgräs B (Plan B)
Lassalyckan Konstgräs B1 (Plan B1)
Lassalyckan Konstgräs B2 (Plan B2)
Lassalyckan Konstgräs C (Plan C)
Lassalyckan Konstgräs C1 (Plan C1)
Lassalyckan Konstgräs C2 (Plan C2)
Lassalyckan Konstgräs D (Plan D)
Lassalyckan Konstgräs D1 (Plan D1)
Lassalyckan Konstgräs D2 (Plan D2)
Sök lag
Lassabollen 2017 använder
Cupmate