To content
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 uses
Cupmate
GAcup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Team registration
Sponsors
History
Contact
Log in
Öppen klass herrar aktiva ELKOM
Winner Playoffs:
Maxim Tsigalko FC
Games:
Group A
Group B
Group C
Group D
Playoffs
Statistics
Group A
FC Finlir
Maxim Tsigalko FC
Stolpskott IF
Walterz BC
Group B
VSB IF
Nordfisk
Söderhemspojkarna
Group C
Dullan Bois
Graips sista chans
IF Hansa Hoburg
VIF Gute P94
Group D
GBG BoIS
Wisby Innerstad FK
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Search team
Sponsors
Arrangörer
GAcup 2018 uses
Cupmate