Till innehåll
Växjö IBK Utveckling
- Fortnox Cup 2018 (29 - 30 dec 2018)
Fortnox Cup 2018 använder
Cupmate
Fortnox Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2003/04 (F03/04)
Flickor 2005/06 (F05/06)
Flickor 2007/08 (F07/08)
Pojkar 2005 (P05)
Pojkar 2006 (P06)
Pojkar 2007 (P07)
Pojkar 2008 (P08)
Pojkar 2009 (P09)
Pojkar 2010 (P10)
Planer
Araby Park Arena (APA)
Fortnox Arena A-hall (FNA)
Fortnox Arena B-hall (FNB)
Gemla sporthall (GEM)
Hovshaga sporthall (HOV)
Teleborgshallen (TEL )
Teleborgshallen 1 (TEL1)
Teleborgshallen 2 (TEL2)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Pojkar 2010
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp A
Röke IBK Lag 2
- Vinröd
Växjö IBK U P10 Blå Lag 2
- Blå
Växjö IBK U P10 Blå Lag 4
- Blå
Växjö IBK U P10 Vit Lag 1
- Blå
Växjö IBK U P11 Blå Lag 2
- Blå
Växjö IBK U P11 Lag 1
- Blå (Västar)
Öjaby Sport IBK Vit
- Vit
Datum
Plan
187
Sö 30 dec 14.00
TEL1
Röke IBK Lag 2
-
Växjö IBK U P10 Blå Lag 2
188
Sö 30 dec 14.00
TEL2
Växjö IBK U P11 Lag 1
-
Växjö IBK U P11 Blå Lag 2
189
Sö 30 dec 14.40
TEL1
Växjö IBK U P10 Vit Lag 1
-
Växjö IBK U P10 Blå Lag 4
190
Sö 30 dec 15.20
TEL1
Växjö IBK U P11 Blå Lag 2
-
Öjaby Sport IBK Vit
191
Sö 30 dec 15.20
TEL2
Växjö IBK U P10 Blå Lag 2
-
Växjö IBK U P11 Lag 1
192
Sö 30 dec 16.00
TEL1
Växjö IBK U P10 Blå Lag 4
-
Öjaby Sport IBK Vit
193
Sö 30 dec 16.00
TEL2
Växjö IBK U P11 Blå Lag 2
-
Växjö IBK U P10 Vit Lag 1
194
Sö 30 dec 16.40
TEL1
Röke IBK Lag 2
-
Växjö IBK U P11 Lag 1
195
Sö 30 dec 17.20
TEL1
Växjö IBK U P10 Blå Lag 2
-
Växjö IBK U P10 Vit Lag 1
196
Sö 30 dec 17.20
TEL2
Röke IBK Lag 2
-
Öjaby Sport IBK Vit
197
Sö 30 dec 18.00
TEL1
Växjö IBK U P11 Blå Lag 2
-
Växjö IBK U P10 Blå Lag 4
198
Sö 30 dec 18.40
TEL1
Växjö IBK U P11 Lag 1
-
Växjö IBK U P10 Vit Lag 1
199
Sö 30 dec 18.40
TEL2
Röke IBK Lag 2
-
Växjö IBK U P10 Blå Lag 4
200
Sö 30 dec 19.20
TEL1
Öjaby Sport IBK Vit
-
Växjö IBK U P10 Blå Lag 2
Spelschema klasser
Flickor 2003/04 (F03/04)
Flickor 2005/06 (F05/06)
Flickor 2007/08 (F07/08)
Pojkar 2005 (P05)
Pojkar 2006 (P06)
Pojkar 2007 (P07)
Pojkar 2008 (P08)
Pojkar 2009 (P09)
Pojkar 2010 (P10)
Planer
Araby Park Arena (APA)
Fortnox Arena A-hall (FNA)
Fortnox Arena B-hall (FNB)
Gemla sporthall (GEM)
Hovshaga sporthall (HOV)
Teleborgshallen (TEL )
Teleborgshallen 1 (TEL1)
Teleborgshallen 2 (TEL2)
Domarlista
Sök lag
Fortnox Cup 2018 använder
Cupmate