Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 09.00 | F 12 - A | Byttorps IF - Sjömarkens IF | 0 - 1 |
10. | 09.20 | P 12 - H | Bergdalens IK - Södra Härene IF | 0 - 0 |
19. | 09.40 | P 12 - G | GAIS - Anderstorps IF | 3 - 2 |
28. | 10.00 | P 12 - D | IK Zenith - IF Elfsborg | 1 - 0 |
39. | 10.20 | P 12 - P | Lerums IS - Värnamo Södra FF | 0 - 1 |
46. | 10.40 | P 12 - D | Halmstads BK - Skoftebyns IF | 7 - 0 |
55. | 11.00 | P 12 - F | Onsala BK - Halvorstorps is | 1 - 2 |
64. | 11.20 | P 12 - M | FK Karlskrona - Kronängs if | 5 - 0 |
73. | 11.40 | P 12 - O | IF Elfsborg - Lerums IS | 6 - 1 |
82. | 12.00 | F 12 - C | Sgoif - Mölnlycke IF | 1 - 0 |
91. | 12.20 | P 12 - E | Smålandsstenar GOIF - Gnosjö IF | 2 - 2 |
100. | 12.40 | P 12 - I | Lilla Träslövs FF - HGH | 0 - 0 |
109. | 13.00 | P 12 - N | Lilla Träslövs FF - Värnamo Södra FF | 2 - 1 |
118. | 13.20 | F 12 - B | Kronängs IF - Byttorps IF | 0 - 0 |
127. | 13.40 | F 12 - A | Sparsörs AIK - Backatorp IF | 0 - 1 |
136. | 14.00 | F 12 - B | Mölnlycke IF - Kronängs IF | 1 - 1 |
145. | 14.20 | P 12 - 1/16 | IF Elfsborg - Alingsås IF | 1 - 2 |
154. | 14.40 | P 12 - 1/16 | Lerums IS - Värnamo Södra FF | 0 - 4 |
163. | 15.00 | P 12 - 1/8 | IFK Värnamo - Värnamo Södra FF | 0 - 1 |
171. | 15.20 | F 12 - 1/4 | Backatorp IF - Kronängs IF | 0 - 1 |
177. | 15.40 | F 12 - 1/2 | Kronängs IF - Mölnlycke IF | 0 - 1 |
179. | 16.00 | P 12 - 1/4 | Mariedal ik - Halmstads BK | 2 - 0 |
187. | 16.20 | F 12 - B-Final | Sparsörs AIK - Brämhults IK | 5 - 0 |
192. | 16.50 | F 12 - Final | Mölnlycke IF - Sjömarkens IF | 0 - 2 |
193. | 17.20 | P 12 - Final | Mariedal ik - Alingsås IF | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
196. | 09.00 | F 10 - A | Onsala BK - Onsala BK | 3 - 0 |
205. | 09.20 | P 10 - E | Rydboholms SK - Östers IF | 2 - 0 |
214. | 09.40 | P 10 - K | IF Väster - Sjömarkens IF | 3 - 1 |
223. | 10.00 | P 10 - B | IF Väster - Bergdalens IK | 5 - 0 |
232. | 10.20 | P 10 - E | Bergdalens IK - Björdammens Bollklubb | 1 - 0 |
241. | 10.40 | P 10 - D | Björdammens Bollklubb - IFK Trollhättan | 0 - 12 |
250. | 11.00 | P 10 - L | Gislaveds IS Röd - IF Elfsborg | 0 - 1 |
259. | 11.20 | P 10 - C | Kinna IF - Bredareds IF | 5 - 0 |
268. | 11.40 | P 10 - D | Björdammens Bollklubb - Bergdalens IK | 1 - 0 |
277. | 12.00 | P 10 - H | Kinna IF - Askims IK | 1 - 1 |
286. | 12.20 | P 10 - C | Alingsås IF, P06 - IF Elfsborg | 0 - 6 |
295. | 12.40 | P 10 - I | Gislaveds IS Vit - Åsa IF | 3 - 0 |
302. | 13.00 | P 10 - A | Lindome GIF - Bergdalens IK | 3 - 0 |
307. | 13.20 | P 10 - I | Kronängs IF - Tofta Tigers | 2 - 3 |
318. | 13.40 | P 10 - I | Östers IF - Gislaveds IS Vit | 2 - 1 |
325. | 14.00 | P 10 - 1/16 | IF Elfsborg - Alingsås IF, P06 | 3 - 1 |
339. | 14.20 | F 10 - A | Älvsborgs FF - Onsala BK | 0 - 2 |
344. | 14.40 | P 10 - B-1/8 | Näsets SK - Bergdalens IK | 4 - 0 |
342. | 15.00 | F 10 - Final | Onsala BK - Onsala BK | 3 - 0 |
360. | 15.20 | P 10 - 1/4 | IF Väster - IFK Trollhättan | 4 - 5* |
368. | 15.40 | P 10 - 1/2 | IFK Trollhättan - Lindome GIF | 4 - 1 |
372. | 16.00 | P 10 - B-Final | Näsets SK - Brämhults IK | 1 - 2 |