Hallen består av gummimatta och måtten 38x18 m. Läktare med 60 platser finns. Kiosk med Hamburgare, mackor och dricka finns. Används i klass: P04-06 och F04-05
Res | ||||
---|---|---|---|---|
42. | 09.00 | P04 - A | Ekerö IK - Bromma KFUM | |
46. | 11.15 | P04 - A | Värmdö IF - Täby FC P04 Västra Lag 1 | |
48. | 12.00 | P04 - B | Täby FC - Täby FC P04 Västra Lag 2 | |
50. | 12.45 | P04 - A | Bromma KFUM - Värmdö IF | |
53. | 14.15 | P04 - C | Täby FC - Danderyds SK | |
55. | 15.00 | P04 - B | Täby FC P04 Västra Lag 2 - Värmdö IF | |
57. | 15.45 | P04 - C | Täby FC - Danderyds SK | |
59. | 16.30 | P04 - B | Värmdö IF - Täby FC | |
61. | 17.15 | P04 - C | Täby FC - Täby FC |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
63. | 08.45 | F05 - C | Åkersberga IBF - Sköndals IK | |
65. | 09.30 | F05 - A | Huddinge IK - Hässelby SK Hawks | |
67. | 10.15 | F05 - C | IK Frej - Sköndals IK | |
69. | 11.00 | F05 - A | Täby FC - Hässelby SK Hawks | |
71. | 11.45 | F05 - B | FBI Tullinge - Värmdö if | |
73. | 12.30 | F05 - C | IK Frej - Åkersberga IBF | |
75. | 13.15 | F05 - A | Huddinge IK - Täby FC | |
77. | 14.00 | F05 - B | Täby FC - FBI Tullinge | |
78. | 14.45 | F04 - A | Täby FC - Åkersberga IBF | |
80. | 15.30 | F05 - B | Värmdö if - Täby FC | |
82. | 16.15 | F04 - B | Täby FC - Vaxholms IBF | |
85. | 17.00 | F04 - A | Nynäshamns IBK - Täby FC | |
87. | 17.45 | F04 - B | Vaxholms IBF - Tyresö Trollbäcken IBK | |
89. | 18.30 | F04 - A | Åkersberga IBF - Nynäshamns IBK | |
91. | 19.15 | F04 - B | Vaxholms IBF - Norrtulls SK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
148. | 08.45 | P05 - A | Täby FC - Täby FC Gribby vit | - |
150. | 09.30 | P05 - B | Hässelby SK Innebandy - Täby FC | - |
152. | 10.15 | P05 - A | Täby FC Gribby vit - Täby FC P05 Gribby Svart | - |
154. | 11.00 | P05 - B | Täby FC - Vallentuna IBK | - |
156. | 11.45 | P05 - A | Sundbybergs IK - Täby FC Gribby vit | - |
158. | 12.30 | P05 - B | Salems IF - Täby FC | - |
160. | 13.15 | P05 - A | Täby FC - Sundbybergs IK | - |
162. | 14.00 | P05 - B | Hässelby SK Innebandy - Salems IF | - |
164. | 14.45 | P05 - C | Rotebro IS IBK - Täby FC | - |
166. | 15.30 | P05 - D | Täby FC - Rotebro IS IBK | - |
168. | 16.15 | P05 - C | Täby FC P05 Gribby Svart - Rotebro IS IBK | - |
170. | 17.00 | P05 - D | Täby FC P05 Gribby Svart - Täby FC | - |
172. | 17.45 | P05 - C | Täby FC - Täby FC P05 Gribby Svart | - |
174. | 18.30 | P05 - D | Rotebro IS IBK - Täby FC P05 Gribby Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
214. | 08.45 | P06 - A | Täby FC - Danderyd SK | - |
216. | 09.30 | P06 - B | Bele Barkarby IF - Sköndal IK | - |
218. | 10.15 | P06 - A | Danderyd SK - Töjnan IBK | - |
220. | 11.00 | P06 - B | Enebybergs IF P09 - Sköndal IK | - |
222. | 11.45 | P06 - C | Kungsängens IF - Ekerö IK | - |
224. | 12.30 | P06 - A | Töjnan IBK - Täby FC | - |
226. | 13.15 | P06 - B | Enebybergs IF P09 - Bele Barkarby IF | - |
228. | 14.00 | P06 - C | Vaxholms IBF - Ekerö IK | - |
230. | 14.45 | P06 - E | Sigtuna IF - Sköndal IK | - |
232. | 15.30 | P06 - D | Bele Barkarby IF - Ekerö IK | - |
234. | 16.15 | P06 - C | Ekerö IK - IK Frej | - |
236. | 17.00 | P06 - E | Åkersberga - Sköndal IK | - |
238. | 17.45 | P06 - D | Vallentuna IBK - Ekerö IK | - |
240. | 18.30 | P06 - E | Åkersberga - Sigtuna IF | - |
242. | 19.15 | P06 - D | Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF | - |