|
| |
|
Res |
1. |
08.00 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Gul - Huddinge IF P06-5 |
|
2. |
08.20 | Bredlag - A |
IFK Aspudden-Tellus Röd - Huddinge IF P06-3 |
|
3. |
08.40 | Bredlag - A |
Sollentuna FK Silverdal - Stureby SK 1 |
|
4. |
09.00 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Röd Blå - Stureby SK 2 |
|
5. |
09.20 | Bredlag - A |
Älvsjö P06 Vit - Stureby SK 3 |
|
6. |
09.40 | Bredlag - A |
Huddinge IF P06-5 - Sollentuna FK Silverdal |
|
7. |
10.00 | Bredlag - A |
Stureby SK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd |
|
8. |
10.20 | Bredlag - A |
Stureby SK 1 - Huddinge IF P06-3 |
|
9. |
10.40 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Gul - Stureby SK 3 |
|
10. |
11.00 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Röd Blå - Älvsjö P06 Vit |
|
11. |
11.20 | Bredlag - A |
IFK Aspudden-Tellus Röd - IFK Lidingö 5 Blå |
|
12. |
11.40 | Bredlag - A |
Stureby SK 2 - Huddinge IF P06-5 |
|
13. |
12.00 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Grön Vit - Sollentuna FK Silverdal |
|
14. |
12.20 | Bredlag - A |
Huddinge IF P06-3 - Älvsjö P06 Vit |
|
15. |
12.40 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Vit Svart - Stureby SK 1 |
|
16. |
13.00 | Bredlag - A |
IFK Lidingö 5 Blå - Stureby SK 3 |
|
17. |
13.20 | Bredlag - A |
Vendelsö IK Rosa 2 - Tullinge TP FK |
|
18. |
13.40 | Bredlag - A |
Hammarby IF P06-5 Vit - Jarlabergs IF |
|
19. |
14.00 | Bredlag - A |
Vendelsö IK Rosa - Hammarby IF P06-5 Grön |
|
20. |
14.20 | Bredlag - A |
Enskede IK Grön - IFK Lidingö 5 Vit |
|
21. |
14.40 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Grön Vit - Saltsjö-Boo iF |
|
22. |
15.00 | Bredlag - A |
Hammarby IF P06-5 Grön - IFK Lidingö 5 Blå |
|
23. |
15.20 | Bredlag - A |
Vendelsö IK Rosa 2 - Hammarby IF P06-5 Vit |
|
24. |
15.40 | Bredlag - A |
Tullinge TP FK - Enskede IK Grön |
|
25. |
16.00 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Vit Svart - Jarlabergs IF |
|
26. |
16.20 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Gul Röd - Vendelsö IK Rosa |
|
27. |
16.40 | Bredlag - A |
IFK Lidingö 5 Vit - Vendelsö IK Rosa 2 |
|
28. |
17.00 | Bredlag - A |
Saltsjö-Boo iF - Hammarby IF P06-5 Vit |
|
29. |
17.20 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Blå Grön - Hammarby IF P06-5 Grön |
|
30. |
17.40 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Gul Röd - Tullinge TP FK |
|
31. |
18.00 | Bredlag - A |
Jarlabergs IF - Enskede IK Grön |
|
32. |
18.20 | Bredlag - A |
Saltsjö-Boo iF - Vendelsö IK Rosa |
|
33. |
18.40 | Bredlag - A |
Hanvikens SK Blå Grön - IFK Lidingö 5 Vit |
|