Mått 40*20 meter med Sportgolv (gummimatta), publikkapacitet ca 150, Café med korv, hamburgare, dricka, kaffe, te, bullar mm. mm.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
6. | 07.30 | PBML - A | Vallentuna IBK P06 Svart - TÄBY FC P06 Gribby | - |
13. | 08.15 | PBML - A | FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 - IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
18. | 09.00 | FBM - A | Töjnan IBK F06 - Täby FC F06 NP | - |
29. | 09.45 | PBML - A | Töjnan IBK p07 - Vallentuna IBK P06 Svart | - |
37. | 10.30 | PBML - A | Bele Barkarby IF P06 Svart - FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - |
44. | 11.15 | PBML - A | Hässelby P05/06 Röd - IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
50. | 12.00 | FBM - A | Ekerö IK F07 - Huddinge IK Röd F06 | - |
60. | 12.45 | PBMS - A | Töjnan IBK P06 - Hässelby SK Innebandy P05/06 Blå | - |
69. | 13.30 | PBMS - A | IK Frej Täby P06 - Danderyds SK P-05 | - |
78. | 14.15 | PBML - B | Grimsta AIK P06 P06 Röd - Ackers, Åkersberga IBF P06AB | - |
85. | 15.00 | PBML - B | Arlanda IBK P07 - Marieberg sk p07 | - |
92. | 15.45 | PBLS - A | Farsta IBK P07 - AIK P07 | - |
102. | 16.30 | PBMS - A | Hässelby SK Innebandy P05/06 Blå - IS Saga P06/07 Vit | - |
109. | 17.15 | PBML - B | Töjnan IBK P06 - Grimsta AIK P06 P06 Röd | - |
117. | 18.00 | PBMS - A | Danderyds SK P-05 - Ängby IF P05 Ängby IF | - |
121. | 18.45 | FBM - A | Åkersberga IBF F06 - Huddinge IK Vit F06 | - |
132. | 19.30 | PBMS - A | Hässelby SK Innebandy P05/06 Blå - IBF Offensiv Lidingö Lag B, Blå, P06 | - |
140. | 20.15 | PBLS - A | Töjnan IBK P07 - Silverdals IF P08, Lag 2 | - |
149. | 21.00 | PBMS - A | Danderyds SK P-05 - IS Saga P06/07 Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
156. | 07.30 | PBML - B | Danderyds SK P06 - Grimsta AIK P06 P06 Röd | - |
164. | 08.15 | PBML - B | Vallentuna IBK P06 Vit - Arlanda IBK P07 | - |
173. | 09.00 | PBLS - A | AIK P07 - Ekerö IK P07 | - |
181. | 09.45 | PBML - B | Ackers, Åkersberga IBF P06AB - Marieberg sk p07 | - |
191. | 10.30 | PBMS - A | IBF Offensiv Lidingö Lag B, Blå, P06 - IS Saga P06/07 Svart | - |
197. | 11.15 | PBMS - A | Töjnan IBK P06 - IK Frej Täby P06 | - |
206. | 12.00 | PBMS - A | IS Saga P06/07 Vit - Ängby IF P05 Ängby IF | - |
214. | 12.45 | PBML - A | Vaxholms IBF Lag 1 - Vallentuna IBK P06 Svart | - |
222. | 13.30 | PBML - A | Hässelby P05/06 Röd - FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - |
229. | 14.15 | PBLS - A | Farsta IBK P07 - Ekerö IK Vit | - |
237. | 15.00 | PBLS - A | Töjnan IBK P07 - Åkersberga Innebandyklubb P07 B | - |
246. | 15.45 | PBSS - 7-8 | Töjnan IBK P05 - IK Frej P05 | 1 - 9 |
254. | 16.30 | PBSS - 3-4 | Hagunda P-05 Blå - Täby FC P05 Näsby | 3 - 2 |
262. | 17.15 | PBSS - Final | Hässelby P05/06 Svart - Ingarö IF P05 | 3 - 2 |
270. | 18.00 | PBML - A | Vaxholms IBF Lag 1 - Hässelby P05/06 Röd | - |
278. | 18.45 | PBML - A | TÄBY FC P06 Gribby - IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |