Gymnastik sal från sent 1960 tal. Renoverad i omgångar. 4 st omklädningsrum med duschrum och toalett. Små möjligheter till uppvärmning(finns bra uppvärmnings ytor runt idrottshall(utomhus).
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.30 | F05 - A | Edet FK Blå - Torp Goif Torp Goif 2 | 0 - 0 | |
17.45 | F05 - A | Älvängens IK ÄIK - Ödsmåls IK | 1 - 2 | |
18.00 | F05 - B | Torp Goif - Lnik/Sbtk Vit | 0 - 3 | |
18.15 | F05 - B | Säffle FF/Sifhälla SK - Edet FK Vit | 1 - 0 | |
18.30 | F05 - A | Edet FK Blå - Älvängens IK ÄIK | 0 - 1 | |
18.45 | F05 - A | Torp Goif Torp Goif 2 - Ödsmåls IK | 0 - 0 | |
19.00 | F05 - B | Torp Goif - Säffle FF/Sifhälla SK | 0 - 3 | |
19.15 | F05 - B | Lnik/Sbtk Vit - Edet FK Vit | 9 - 0 | |
19.30 | F05 - A | Ödsmåls IK - Edet FK Blå | 2 - 0 | |
19.45 | F05 - A | Torp Goif Torp Goif 2 - Älvängens IK ÄIK | 1 - 5 | |
20.00 | F05 - B | Edet FK Vit - Torp Goif | 0 - 3 | |
20.15 | F05 - B | Lnik/Sbtk Vit - Säffle FF/Sifhälla SK | 1 - 1 | |
20.45 | F05 - 1/2 | Ödsmåls IK - Säffle FF/Sifhälla SK | 0 - 2 | |
21.05 | F05 - 1/2 | Lnik/Sbtk Vit - Älvängens IK ÄIK | 3 - 1 | |
21.30 | F05 - Final | Säffle FF/Sifhälla SK - Lnik/Sbtk Vit | 0 - 2 | |
22.10 | F03-04 - A | Edet FK Blå - IK Rössö | 0 - 1 | |
22.25 | F03-04 - B | Edet FK vit - Lnik/Sbtk Gul | 0 - 3 | |
22.40 | F03-04 - A | IK Rössö - Lnik/Sbtk Vit | 1 - 1 | |
22.55 | F03-04 - B | Lnik/Sbtk Gul - Ödsmåls IK | 0 - 0 | |
23.10 | F03-04 - A | Lnik/Sbtk Vit - Edet FK Blå | 1 - 0 | |
23.25 | F03-04 - B | Ödsmåls IK - Edet FK vit | 2 - 0 | |
23.45 | F03-04 - 5-6 | Edet FK Blå - Edet FK vit | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
00.05 | F03-04 - 1/2 | IK Rössö - Ödsmåls IK | 0 - 1 | |
00.25 | F03-04 - 1/2 | Lnik/Sbtk Gul - Lnik/Sbtk Vit | 3 - 2 | |
00.50 | F03-04 - Final | Ödsmåls IK - Lnik/Sbtk Gul | 2 - 0 | |
08.00 | P07 - A | Edet Fk 1 - Sjöviks SK Blå | ||
08.15 | P07 - A | Edet Fk 2 - SBTK/LNIK 07 | ||
08.30 | P07 - A | Bergsjö IF BIF P07 - Sjöviks SK Röd | ||
08.45 | P07 - A | Edet Fk 1 - SBTK/LNIK 07 | ||
09.00 | P07 - A | Sjöviks SK Röd - Edet Fk 2 | ||
09.15 | P07 - A | Sjöviks SK Blå - Bergsjö IF BIF P07 | ||
09.30 | P07 - A | Edet Fk 1 - Sjöviks SK Röd | ||
09.45 | P07 - A | SBTK/LNIK 07 - Sjöviks SK Blå | ||
10.00 | P07 - A | Edet Fk 2 - Bergsjö IF BIF P07 | ||
10.15 | P07 - A | Sjöviks SK Röd - SBTK/LNIK 07 | ||
10.30 | P07 - A | Bergsjö IF BIF P07 - Edet Fk 1 | ||
10.45 | P07 - A | Sjöviks SK Blå - Edet Fk 2 | ||
11.20 | P09 - A | Edet FK Vit - Kungshamns IF Blå | ||
11.35 | P09 - A | Edet FK Blå - Kungshamns IF Vit | ||
11.50 | P09 - A | Edet FK Vit - Grohed / Ljungskile 1 | ||
12.05 | P09 - A | Grohed / Ljungskile 2 - Edet FK Blå | ||
12.20 | P09 - A | Kungshamns IF Blå - Grohed / Ljungskile 1 | ||
12.35 | P09 - A | Kungshamns IF Vit - Grohed / Ljungskile 2 | ||
12.50 | P09 - A | Kungshamns IF Blå - Edet FK Blå | ||
13.05 | P09 - A | Grohed / Ljungskile 1 - Kungshamns IF Vit | ||
13.20 | P09 - A | Edet FK Vit - Grohed / Ljungskile 2 | ||
13.35 | P09 - A | Edet FK Blå - Grohed / Ljungskile 1 | ||
13.50 | P09 - A | Grohed / Ljungskile 2 - Kungshamns IF Blå | ||
14.05 | P09 - A | Kungshamns IF Vit - Edet FK Vit | ||
14.40 | P08 - A | Hemsjö IF Svart - Edet FK VIT | ||
14.55 | P08 - A | Hemsjö IF Gul - Upphärads IS 1 | ||
15.10 | P08 - A | Södra Härene IF Grön - Edet FK Blå | ||
15.25 | P08 - A | Hemsjö IF Svart - Upphärads IS 1 | ||
15.40 | P08 - A | Edet FK Blå - Hemsjö IF Gul | ||
15.55 | P08 - A | Edet FK VIT - Södra Härene IF Grön | ||
16.10 | P08 - A | Hemsjö IF Svart - Edet FK Blå | ||
16.25 | P08 - A | Upphärads IS 1 - Edet FK VIT | ||
16.40 | P08 - A | Hemsjö IF Gul - Södra Härene IF Grön | ||
16.55 | P08 - A | Edet FK Blå - Upphärads IS 1 | ||
17.10 | P08 - A | Södra Härene IF Grön - Hemsjö IF Svart | ||
17.25 | P08 - A | Edet FK VIT - Hemsjö IF Gul | ||
18.00 | P05 - A | Munkedals if - Skoftebyns IF Vit | 3 - 0 | |
18.15 | P05 - B | Bergsjö IF BIF P05 - Skoftebyns IF Svart | 2 - 0 | |
18.30 | P05 - A | Skoftebyns IF Vit - Edet FK | 0 - 2 | |
18.45 | P05 - B | Skoftebyns IF Svart - Nol IK | 2 - 0 | |
19.00 | P05 - A | Edet FK - Munkedals if | 1 - 2 | |
19.15 | P05 - B | Nol IK - Bergsjö IF BIF P05 | 1 - 1 | |
19.40 | P05 - 5-6 | Skoftebyns IF Vit - Nol IK | 3 - 2 | |
20.00 | P05 - 1/2 | Munkedals if - Skoftebyns IF Svart | 5 - 0 | |
20.20 | P05 - 1/2 | Bergsjö IF BIF P05 - Edet FK | 0 - 2 | |
20.50 | P05 - Final | Munkedals if - Edet FK | 2 - 0 | |
21.30 | P04 - A | Nol IK Vit - IFK Uddevalla Vit | 1 - 3 | |
21.45 | P04 - A | Halvorstorps IS Svart - Edet FK | 2 - 1 | |
22.00 | P04 - B | Nol IK Blå - IFK Uddevalla Blå | 0 - 1 | |
22.15 | P04 - B | Halvorstorps IS Gul - IFK Trollhättan | 0 - 3 | |
22.30 | P04 - A | Nol IK Vit - Halvorstorps IS Svart | 0 - 2 | |
22.45 | P04 - A | IFK Uddevalla Vit - Edet FK | 1 - 0 | |
23.00 | P04 - B | Nol IK Blå - Halvorstorps IS Gul | 0 - 2 | |
23.15 | P04 - B | IFK Uddevalla Blå - IFK Trollhättan | 1 - 3 | |
23.30 | P04 - A | Edet FK - Nol IK Vit | 0 - 3 | |
23.45 | P04 - A | IFK Uddevalla Vit - Halvorstorps IS Svart | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
00.00 | P04 - B | IFK Trollhättan - Nol IK Blå | 7 - 0 | |
00.15 | P04 - B | IFK Uddevalla Blå - Halvorstorps IS Gul | 2 - 0 | |
00.40 | P04 - 1/2 | IFK Uddevalla Vit - IFK Uddevalla Blå | 1 - 3 | |
01.00 | P04 - 1/2 | IFK Trollhättan - Halvorstorps IS Svart | 4 - 1 | |
01.30 | P04 - Final | IFK Uddevalla Blå - IFK Trollhättan | 0 - 9 | |
08.00 | P06 - A | IK Oddevold - Lödöse/Nygård IK 06 | ||
08.15 | P06 - A | Sjuntorp IF - Edet fk | ||
08.30 | P06 - A | Lödöse/Nygård IK 06 - Bergsjö IF BIF P06 | ||
08.45 | P06 - A | Edet fk - IK Oddevold | ||
09.00 | P06 - A | Bergsjö IF BIF P06 - Sjuntorp IF | ||
09.15 | P06 - A | Lödöse/Nygård IK 06 - Edet fk | ||
09.30 | P06 - A | Bergsjö IF BIF P06 - IK Oddevold | ||
09.45 | P06 - A | Sjuntorp IF - Lödöse/Nygård IK 06 | ||
10.00 | P06 - A | Edet fk - Bergsjö IF BIF P06 | ||
10.15 | P06 - A | IK Oddevold - Sjuntorp IF | ||
10.50 | P10 - A | IK Oddevold 2 - Stångenäs AIS Röd | ||
11.05 | P10 - A | IK Oddevold 1 - Upphärads IS 1 | ||
11.20 | P10 - A | Edet FK Blå - Sjuntorps IF | ||
11.35 | P10 - A | IK Oddevold 2 - Upphärads IS 1 | ||
11.50 | P10 - A | Sjuntorps IF - IK Oddevold 1 | ||
12.05 | P10 - A | Stångenäs AIS Röd - Edet FK Blå | ||
12.20 | P10 - A | IK Oddevold 2 - Sjuntorps IF | ||
12.35 | P10 - A | Upphärads IS 1 - Stångenäs AIS Röd | ||
12.50 | P10 - A | IK Oddevold 1 - Edet FK Blå | ||
13.05 | P10 - A | Sjuntorps IF - Upphärads IS 1 | ||
13.20 | P10 - A | Edet FK Blå - IK Oddevold 2 | ||
13.35 | P10 - A | Stångenäs AIS Röd - IK Oddevold 1 | ||
14.00 | F09 - A | Lödöse/Nygård IK Röd - Lödöse/Nygård IK Blå | ||
14.20 | F09 - A | Lödöse/Nygård IK Blå - Edet FK | ||
14.40 | F09 - A | Edet FK - Lödöse/Nygård IK Röd | ||
15.00 | F09 - A | Lödöse/Nygård IK Blå - Lödöse/Nygård IK Röd | ||
15.20 | F09 - A | Edet FK - Lödöse/Nygård IK Blå | ||
15.40 | F09 - A | Lödöse/Nygård IK Röd - Edet FK | ||
16.20 | F08 - A | Skoftebyns IF Vit - Edet FK Blå | ||
16.35 | F08 - A | Skoftebyns IF Svart - NOL I.K Blå | ||
16.50 | F08 - A | Edet FK Blå - Edet FK Gul | ||
17.05 | F08 - A | NOL I.K Blå - Skoftebyns IF Vit | ||
17.20 | F08 - A | Edet FK Gul - Skoftebyns IF Svart | ||
17.35 | F08 - A | Edet FK Blå - NOL I.K Blå | ||
17.50 | F08 - A | Edet FK Gul - Skoftebyns IF Vit | ||
18.05 | F08 - A | Skoftebyns IF Svart - Edet FK Blå | ||
18.20 | F08 - A | NOL I.K Blå - Edet FK Gul | ||
18.35 | F08 - A | Skoftebyns IF Vit - Skoftebyns IF Svart |