Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 08.30 | P07 - A | IF Brommapojkarna 15 - Stureby Blå | |
4. | 09.00 | P07 - B | Djurgårdens IF 3 - BKBK Grön 2 | |
6. | 09.30 | P07 - C | IF Brommapojkarna 12 - Tallkrogens IF | |
8. | 10.00 | P07 - A | BKBK Grön 1 - IF Brommapojkarna 15 | |
10. | 10.30 | P07 - B | Edsbergs Sportfält - Djurgårdens IF 3 | |
12. | 11.00 | P07 - C | Spånga IS 7 - IF Brommapojkarna 12 | |
14. | 11.30 | P07 - A | BKBK Grön 1 - Stureby Blå | |
16. | 12.00 | P07 - B | Edsbergs Sportfält - BKBK Grön 2 | |
18. | 12.30 | P07 - C | Spånga IS 7 - Tallkrogens IF | |
20. | 13.00 | P08 - A | Hammarby IF 5 - IFK Vaxholm Vit | |
22. | 13.30 | P08 - B | IF Brommapojkarna 13 - IFK Vaxholm Grön | |
26. | 14.30 | P08 - D | Täby fk Svart - Spånga IS 6 | |
28. | 15.00 | P08 - A | Djurgårdens IF 12 - Hammarby IF 5 | |
30. | 15.30 | P08 - B | IF Brommapojkarna 14 - IF Brommapojkarna 13 | |
32. | 16.00 | P08 - C | Täby fk Blå - Rågsved IF Gul | |
34. | 16.30 | P08 - D | IF Brommapojkarna 16 - Täby fk Svart | |
36. | 17.00 | P08 - A | Djurgårdens IF 12 - IFK Vaxholm Vit | |
38. | 17.30 | P08 - B | IF Brommapojkarna 14 - IFK Vaxholm Grön | |
40. | 18.00 | P08 - C | Täby fk Blå - IF Brommapojkarna 22 | |
42. | 18.30 | P08 - D | IF Brommapojkarna 16 - Spånga IS 6 | |
24. | 19.00 | P08 - C | Rågsved IF Gul - IF Brommapojkarna 22 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
44. | 09.00 | F08 - A | Spånga IS F08-2 - Tullingefotboll Lag grön | |
46. | 09.30 | F09 - A | Rönninge Salem Fotboll Lag 1 - Spånga IS F09-1 | |
48. | 10.00 | P09 - A | IF Brommapojkarna 26 - Hammarby IF 30 | |
50. | 10.30 | F08 - A | ifk aspudden tellus Bayern - Spånga IS F08-2 | |
52. | 11.00 | F09 - A | IF Brommapojkarna 6 - Rönninge Salem Fotboll Lag 1 | |
54. | 11.30 | P09 - A | Ekerö Ik P8:3 Gul - IF Brommapojkarna 26 | |
56. | 12.00 | F08 - A | ifk aspudden tellus Bayern - Tullingefotboll Lag grön | |
58. | 12.30 | F09 - A | IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS F09-1 | |
60. | 13.00 | P09 - A | Ekerö Ik P8:3 Gul - Hammarby IF 30 | |
62. | 13.30 | P09 - B | Huddinge IF 51 - Viggbyholm IK FF Lag 3 | |
64. | 14.00 | P09 - C | Viggbyholm IK FF Lag 2 - Ekerö IK 1 Blå | |
66. | 14.30 | P09 - D | Ekerö IK Vit - Huddinge IF 52 | |
68. | 15.00 | P09 - B | IF Brommapojkarna 7 svart - Huddinge IF 51 | |
70. | 15.30 | P09 - C | Hammarby IF 12 - Viggbyholm IK FF Lag 2 | |
72. | 16.00 | P09 - D | IF Brommapojkarna 7 röd - Ekerö IK Vit | |
74. | 16.30 | P09 - B | IF Brommapojkarna 7 svart - Viggbyholm IK FF Lag 3 | |
76. | 17.00 | P09 - C | Hammarby IF 12 - Ekerö IK 1 Blå | |
78. | 17.30 | P09 - D | IF Brommapojkarna 7 röd - Huddinge IF 52 |