Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.00 | P10 ( födda -08 ) - B | IS Halmia Röd - Falkenbergs FF Gul | |
2. | 08.15 | P10 ( födda -08 ) - B | Tvååker IF Röd - Skrea IF | |
3. | 08.30 | P10 ( födda -08 ) - C | Halmstads BK Blå - Oskarström IS Röd | |
4. | 08.45 | P10 ( födda -08 ) - C | BK Astrio Gul - Falkenbergs FF Vit | |
5. | 09.00 | P10 ( födda -08 ) - B | IS Halmia Röd - Tvååker IF Röd | |
6. | 09.15 | P10 ( födda -08 ) - B | Falkenbergs FF Gul - Skrea IF | |
7. | 09.30 | P10 ( födda -08 ) - C | Halmstads BK Blå - BK Astrio Gul | |
8. | 09.45 | P10 ( födda -08 ) - C | Oskarström IS Röd - Falkenbergs FF Vit | |
9. | 10.00 | P10 ( födda -08 ) - B | Skrea IF - IS Halmia Röd | |
10. | 10.15 | P10 ( födda -08 ) - B | Falkenbergs FF Gul - Tvååker IF Röd | |
11. | 10.30 | P10 ( födda -08 ) - C | Falkenbergs FF Vit - Halmstads BK Blå | |
12. | 10.45 | P10 ( födda -08 ) - C | Oskarström IS Röd - BK Astrio Gul | |
13. | 11.00 | P10 ( födda -08 ) - A | Halmstads BK Vit - Simlångsdalen IF Vit | |
14. | 11.15 | P10 ( födda -08 ) - A | Slöinge Goif Vit - Alets IK | |
15. | 11.30 | P10 ( födda -08 ) - D | HGH Röd - Getinge IF | |
16. | 11.45 | P10 ( födda -08 ) - D | Tvååkers IF Svart - Snöstorp Nyhem FF | |
17. | 12.00 | P10 ( födda -08 ) - A | Simlångsdalen IF Vit - Derome/Åskloster | |
18. | 12.15 | P10 ( födda -08 ) - A | Alets IK - Halmstads BK Vit | |
19. | 12.30 | P10 ( födda -08 ) - D | HGH Röd - Tvååkers IF Svart | |
20. | 12.45 | P10 ( födda -08 ) - D | Getinge IF - Snöstorp Nyhem FF | |
21. | 13.00 | P10 ( födda -08 ) - A | Derome/Åskloster - Slöinge Goif Vit | |
22. | 13.15 | P10 ( födda -08 ) - A | Simlångsdalen IF Vit - Alets IK | |
23. | 13.30 | P10 ( födda -08 ) - D | Snöstorp Nyhem FF - HGH Röd | |
24. | 13.45 | P10 ( födda -08 ) - D | Getinge IF - Tvååkers IF Svart | |
25. | 14.00 | P10 ( födda -08 ) - A | Derome/Åskloster - Halmstads BK Vit | |
26. | 14.15 | P10 ( födda -08 ) - A | Slöinge Goif Vit - Simlångsdalen IF Vit | |
27. | 14.30 | P10 ( födda -08 ) - A | Alets IK - Derome/Åskloster | |
28. | 14.45 | P10 ( födda -08 ) - A | Halmstads BK Vit - Slöinge Goif Vit | |
29. | 15.00 | P10 ( födda -08 ) - E | HGH Blå - Falkenbergs FF Svart | |
30. | 15.15 | P10 ( födda -08 ) - E | Lerkils IF Lag 1 - Arvidstorps IK | |
31. | 15.30 | P10 ( födda -08 ) - F | IS Halmia Vit - Oskarström IS Vit | |
32. | 15.45 | P10 ( födda -08 ) - F | Lerkils IF Lag 2 - Apel99 | |
33. | 16.00 | P10 ( födda -08 ) - G | Halmstads BK Svart - Slöinge Goif Blå | |
34. | 16.15 | P10 ( födda -08 ) - G | BK Astrio Svart - LGM | |
35. | 16.30 | P10 ( födda -08 ) - E | HGH Blå - Lerkils IF Lag 1 | |
36. | 16.45 | P10 ( födda -08 ) - E | Falkenbergs FF Svart - Arvidstorps IK | |
37. | 17.00 | P10 ( födda -08 ) - F | IS Halmia Vit - Lerkils IF Lag 2 | |
38. | 17.15 | P10 ( födda -08 ) - F | Oskarström IS Vit - Apel99 | |
39. | 17.30 | P10 ( födda -08 ) - G | Halmstads BK Svart - BK Astrio Svart | |
40. | 17.45 | P10 ( födda -08 ) - G | Slöinge Goif Blå - LGM | |
41. | 18.00 | P10 ( födda -08 ) - E | Arvidstorps IK - HGH Blå | |
42. | 18.15 | P10 ( födda -08 ) - E | Falkenbergs FF Svart - Lerkils IF Lag 1 | |
43. | 18.30 | P10 ( födda -08 ) - F | Apel99 - IS Halmia Vit | |
44. | 18.45 | P10 ( födda -08 ) - F | Oskarström IS Vit - Lerkils IF Lag 2 | |
45. | 19.00 | P10 ( födda -08 ) - G | LGM - Halmstads BK Svart | |
46. | 19.15 | P10 ( födda -08 ) - G | Slöinge Goif Blå - BK Astrio Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
47. | 08.30 | P7 ( födda -11 ) - A | IF Böljan Vit - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
48. | 08.45 | P7 ( födda -11 ) - A | Oskarströms is Ois - Getinge IF | |
49. | 09.00 | P7 ( födda -11 ) - B | IF Böljan Blå - Snöstorp Nyhem FF Grön | |
50. | 09.15 | P7 ( födda -11 ) - B | Slöinge GoIF 1 - LGM | |
51. | 09.30 | P7 ( födda -11 ) - A | IF Böljan Vit - Oskarströms is Ois | |
52. | 09.45 | P7 ( födda -11 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Röd - Getinge IF | |
53. | 10.00 | P7 ( födda -11 ) - B | IF Böljan Blå - Slöinge GoIF 1 | |
54. | 10.15 | P7 ( födda -11 ) - B | Snöstorp Nyhem FF Grön - LGM | |
55. | 10.30 | P7 ( födda -11 ) - A | Getinge IF - IF Böljan Vit | |
56. | 10.45 | P7 ( födda -11 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Röd - Oskarströms is Ois | |
57. | 11.00 | P7 ( födda -11 ) - B | LGM - IF Böljan Blå | |
58. | 11.15 | P7 ( födda -11 ) - B | Snöstorp Nyhem FF Grön - Slöinge GoIF 1 | |
59. | 11.30 | P11 ( födda -07 ) - A | Falkenbergs FF Vit - IS Halmia Röd | |
60. | 11.45 | P11 ( födda -07 ) - A | Oskarströms IS OIS röd - Alets | |
61. | 12.00 | P11 ( födda -07 ) - B | Falkenbergs FF Röd - Halmstad BK Blå | |
62. | 12.15 | P11 ( födda -07 ) - B | HGH Röd - LGM | |
63. | 12.30 | P11 ( födda -07 ) - A | Falkenbergs FF Vit - Oskarströms IS OIS röd | |
64. | 12.45 | P11 ( födda -07 ) - A | IS Halmia Röd - Alets | |
65. | 13.00 | P11 ( födda -07 ) - B | Falkenbergs FF Röd - HGH Röd | |
66. | 13.15 | P11 ( födda -07 ) - B | Halmstad BK Blå - LGM | |
67. | 13.30 | P11 ( födda -07 ) - A | Alets - Falkenbergs FF Vit | |
68. | 13.45 | P11 ( födda -07 ) - A | IS Halmia Röd - Oskarströms IS OIS röd | |
69. | 14.00 | P11 ( födda -07 ) - B | LGM - Falkenbergs FF Röd | |
70. | 14.15 | P11 ( födda -07 ) - B | Halmstad BK Blå - HGH Röd | |
71. | 14.30 | P11 ( födda -07 ) - C | Vinbergs if vit - Halmstad BK Vit | |
72. | 14.45 | P11 ( födda -07 ) - C | HGH Vit - Getinge IF | |
73. | 15.00 | P11 ( födda -07 ) - D | Vinbergs if grön - Halmstad BK Svart | |
74. | 15.15 | P11 ( födda -07 ) - D | Oskarströms IS OIS vit - Derome/Åskloster | |
75. | 15.30 | P11 ( födda -07 ) - E | Falkenbergs FF Gul - IS Halmia Vit | |
76. | 15.45 | P11 ( födda -07 ) - E | HGH Blå - Skrea IF | |
77. | 16.00 | P11 ( födda -07 ) - C | Vinbergs if vit - HGH Vit | |
78. | 16.15 | P11 ( födda -07 ) - C | Halmstad BK Vit - Getinge IF | |
79. | 16.30 | P11 ( födda -07 ) - D | Vinbergs if grön - Oskarströms IS OIS vit | |
80. | 16.45 | P11 ( födda -07 ) - D | Halmstad BK Svart - Derome/Åskloster | |
81. | 17.00 | P11 ( födda -07 ) - E | Falkenbergs FF Gul - HGH Blå | |
82. | 17.15 | P11 ( födda -07 ) - E | IS Halmia Vit - Skrea IF | |
83. | 17.30 | P11 ( födda -07 ) - C | Getinge IF - Vinbergs if vit | |
84. | 17.45 | P11 ( födda -07 ) - C | Halmstad BK Vit - HGH Vit | |
85. | 18.00 | P11 ( födda -07 ) - D | Derome/Åskloster - Vinbergs if grön | |
86. | 18.15 | P11 ( födda -07 ) - D | Halmstad BK Svart - Oskarströms IS OIS vit | |
87. | 18.30 | P11 ( födda -07 ) - E | Skrea IF - Falkenbergs FF Gul | |
88. | 18.45 | P11 ( födda -07 ) - E | IS Halmia Vit - HGH Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
89. | 08.00 | P9 ( födda -09 ) - A | HGH Blå - Skrea IF Gul | |
90. | 08.15 | P9 ( födda -09 ) - A | Halmstad BK Blå - Falkenbergs FF Gul | |
91. | 08.30 | P9 ( födda -09 ) - B | Bk Astrio Blå - IF Böljan Blå | |
92. | 08.45 | P9 ( födda -09 ) - B | Lidhult goif Lag 2 - Kvibille BK 1 | |
93. | 09.00 | P9 ( födda -09 ) - A | Skrea IF Gul - Hasslöv / Skottorp IF | |
94. | 09.15 | P9 ( födda -09 ) - A | Falkenbergs FF Gul - HGH Blå | |
95. | 09.30 | P9 ( födda -09 ) - B | Bk Astrio Blå - Lidhult goif Lag 2 | |
96. | 09.45 | P9 ( födda -09 ) - B | IF Böljan Blå - Kvibille BK 1 | |
97. | 10.00 | P9 ( födda -09 ) - A | Hasslöv / Skottorp IF - Halmstad BK Blå | |
98. | 10.15 | P9 ( födda -09 ) - A | Skrea IF Gul - Falkenbergs FF Gul | |
99. | 10.30 | P9 ( födda -09 ) - B | Kvibille BK 1 - Bk Astrio Blå | |
100. | 10.45 | P9 ( födda -09 ) - B | IF Böljan Blå - Lidhult goif Lag 2 | |
101. | 11.00 | P9 ( födda -09 ) - A | Hasslöv / Skottorp IF - HGH Blå | |
102. | 11.15 | P9 ( födda -09 ) - A | Halmstad BK Blå - Skrea IF Gul | |
103. | 11.30 | P9 ( födda -09 ) - A | Falkenbergs FF Gul - Hasslöv / Skottorp IF | |
104. | 11.45 | P9 ( födda -09 ) - A | HGH Blå - Halmstad BK Blå | |
105. | 12.00 | F9 ( födda -09 ) - A | Vinbergs IF vit - HGH | |
106. | 12.15 | F9 ( födda -09 ) - A | IF Böljan Vit - BK Astrio | |
107. | 12.30 | F9 ( födda -09 ) - B | Vinbergs IF grön - IF Böljan Blå | |
108. | 12.45 | F9 ( födda -09 ) - B | IF Centern - Hasko Röd | |
109. | 13.00 | F9 ( födda -09 ) - A | HGH - Skrea if | |
110. | 13.15 | F9 ( födda -09 ) - A | BK Astrio - Vinbergs IF vit | |
111. | 13.30 | F9 ( födda -09 ) - B | Vinbergs IF grön - IF Centern | |
112. | 13.45 | F9 ( födda -09 ) - B | IF Böljan Blå - Hasko Röd | |
113. | 14.00 | F9 ( födda -09 ) - A | Skrea if - IF Böljan Vit | |
114. | 14.15 | F9 ( födda -09 ) - A | HGH - BK Astrio | |
115. | 14.30 | F9 ( födda -09 ) - B | Hasko Röd - Vinbergs IF grön | |
116. | 14.45 | F9 ( födda -09 ) - B | IF Böljan Blå - IF Centern | |
117. | 15.00 | F9 ( födda -09 ) - A | Skrea if - Vinbergs IF vit | |
118. | 15.15 | F9 ( födda -09 ) - A | IF Böljan Vit - HGH | |
119. | 15.30 | F9 ( födda -09 ) - A | BK Astrio - Skrea if | |
120. | 15.45 | F9 ( födda -09 ) - A | Vinbergs IF vit - IF Böljan Vit | |
121. | 16.00 | F12 ( födda -06 ) - A | LGM - Trönninge IF | |
122. | 16.15 | F12 ( födda -06 ) - A | Derome BK lag Röd - HGH | |
123. | 16.30 | F12 ( födda -06 ) - B | WRY-95 - IF Centern | |
124. | 16.45 | F12 ( födda -06 ) - B | Skrea IF - Oskarström IS | |
125. | 17.00 | F12 ( födda -06 ) - A | Trönninge IF - Getinge IF | |
126. | 17.15 | F12 ( födda -06 ) - A | HGH - LGM | |
127. | 17.30 | F12 ( födda -06 ) - B | IF Centern - Kvibille bk | |
128. | 17.45 | F12 ( födda -06 ) - B | Oskarström IS - WRY-95 | |
129. | 18.00 | F12 ( födda -06 ) - A | Getinge IF - Derome BK lag Röd | |
130. | 18.15 | F12 ( födda -06 ) - A | Trönninge IF - HGH | |
131. | 18.30 | F12 ( födda -06 ) - B | Kvibille bk - Skrea IF | |
132. | 18.45 | F12 ( födda -06 ) - B | IF Centern - Oskarström IS | |
133. | 19.00 | F12 ( födda -06 ) - A | Getinge IF - LGM | |
134. | 19.15 | F12 ( födda -06 ) - A | Derome BK lag Röd - Trönninge IF | |
135. | 19.30 | F12 ( födda -06 ) - B | Kvibille bk - WRY-95 | |
136. | 19.45 | F12 ( födda -06 ) - B | Skrea IF - IF Centern | |
137. | 20.00 | F12 ( födda -06 ) - A | HGH - Getinge IF | |
138. | 20.15 | F12 ( födda -06 ) - A | LGM - Derome BK lag Röd | |
139. | 20.30 | F12 ( födda -06 ) - B | Oskarström IS - Kvibille bk | |
140. | 20.45 | F12 ( födda -06 ) - B | WRY-95 - Skrea IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
141. | 08.00 | F8 ( födda -10 ) - A | HGH - Sennans IF Lag 2 | |
142. | 08.15 | F8 ( födda -10 ) - A | Laholms FK - Sennans IF Lag 1 | |
143. | 08.30 | F10 ( födda -08 ) - A | IF Centern - Slöinge Goif Vit | |
144. | 08.45 | F10 ( födda -08 ) - A | Getinge IF 1 - Alets IK | |
145. | 09.00 | F8 ( födda -10 ) - A | HGH - Laholms FK | |
146. | 09.15 | F8 ( födda -10 ) - A | Sennans IF Lag 2 - Sennans IF Lag 1 | |
147. | 09.30 | F10 ( födda -08 ) - A | IF Centern - Getinge IF 1 | |
148. | 09.45 | F10 ( födda -08 ) - A | Slöinge Goif Vit - Alets IK | |
149. | 10.00 | F8 ( födda -10 ) - A | Sennans IF Lag 1 - HGH | |
150. | 10.15 | F8 ( födda -10 ) - A | Sennans IF Lag 2 - Laholms FK | |
151. | 10.30 | F10 ( födda -08 ) - A | Alets IK - IF Centern | |
152. | 10.45 | F10 ( födda -08 ) - A | Slöinge Goif Vit - Getinge IF 1 | |
153. | 11.00 | F10 ( födda -08 ) - B | Sennans IF - SnFF F08/09 | |
154. | 11.15 | F10 ( födda -08 ) - B | Oskarströms IS - Azalea BK Vit | |
155. | 11.30 | F10 ( födda -08 ) - C | Azalea BK orange - IF Böljan | |
156. | 11.45 | F10 ( födda -08 ) - C | Varbergs BoIS Grön - Vinbergs IF grön | |
157. | 12.00 | F10 ( födda -08 ) - B | Sennans IF - Oskarströms IS | |
158. | 12.15 | F10 ( födda -08 ) - B | SnFF F08/09 - Azalea BK Vit | |
159. | 12.30 | F10 ( födda -08 ) - C | Azalea BK orange - Varbergs BoIS Grön | |
160. | 12.45 | F10 ( födda -08 ) - C | IF Böljan - Vinbergs IF grön | |
161. | 13.00 | F10 ( födda -08 ) - B | Azalea BK Vit - Sennans IF | |
162. | 13.15 | F10 ( födda -08 ) - B | SnFF F08/09 - Oskarströms IS | |
163. | 13.30 | F10 ( födda -08 ) - C | Vinbergs IF grön - Azalea BK orange | |
164. | 13.45 | F10 ( födda -08 ) - C | IF Böljan - Varbergs BoIS Grön | |
165. | 14.00 | F11( födda -07 ) - A | Laholms FK Vit - HBK | |
166. | 14.15 | F11( födda -07 ) - A | Varbergs BoIS Grön - Derome/Åskloster | |
167. | 14.30 | F11( födda -07 ) - B | Laholms FK svart - WRY-95 | |
168. | 14.45 | F11( födda -07 ) - B | Alets IK - AzaleaBK Orange | |
169. | 15.00 | F11( födda -07 ) - A | HBK - Oskarströms IS | |
170. | 15.15 | F11( födda -07 ) - A | Derome/Åskloster - Laholms FK Vit | |
171. | 15.30 | F11( födda -07 ) - B | WRY-95 - Getinge IF 1 | |
172. | 15.45 | F11( födda -07 ) - B | AzaleaBK Orange - Laholms FK svart | |
173. | 16.00 | F11( födda -07 ) - A | Oskarströms IS - Varbergs BoIS Grön | |
174. | 16.15 | F11( födda -07 ) - A | HBK - Derome/Åskloster | |
175. | 16.30 | F11( födda -07 ) - B | Getinge IF 1 - Alets IK | |
176. | 16.45 | F11( födda -07 ) - B | WRY-95 - AzaleaBK Orange | |
177. | 17.00 | F11( födda -07 ) - A | Oskarströms IS - Laholms FK Vit | |
178. | 17.15 | F11( födda -07 ) - A | Varbergs BoIS Grön - HBK | |
179. | 17.30 | F11( födda -07 ) - B | Getinge IF 1 - Laholms FK svart | |
180. | 17.45 | F11( födda -07 ) - B | Alets IK - WRY-95 | |
181. | 18.00 | F11( födda -07 ) - A | Derome/Åskloster - Oskarströms IS | |
182. | 18.15 | F11( födda -07 ) - A | Laholms FK Vit - Varbergs BoIS Grön | |
183. | 18.30 | F11( födda -07 ) - B | AzaleaBK Orange - Getinge IF 1 | |
184. | 18.45 | F11( födda -07 ) - B | Laholms FK svart - Alets IK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
185. | 08.00 | P8 ( födda -10 ) - A | Halmstad BK Röd - Vglt Lila | |
186. | 08.15 | P8 ( födda -10 ) - A | Getinge IF - IS Halmia | |
187. | 08.30 | P8 ( födda -10 ) - A | HGH Röd - Skrea IF | |
188. | 08.45 | P8 ( födda -10 ) - B | Halmstad BK Svart - Slöinge GoIF A | |
189. | 09.00 | P8 ( födda -10 ) - B | Oskarströms IS Röd - IF Leikin | |
190. | 09.15 | P8 ( födda -10 ) - A | Halmstad BK Röd - IS Halmia | |
191. | 09.30 | P8 ( födda -10 ) - A | Skrea IF - Getinge IF | |
192. | 09.45 | P8 ( födda -10 ) - A | Vglt Lila - HGH Röd | |
193. | 10.00 | P8 ( födda -10 ) - B | Halmstad BK Svart - Oskarströms IS Röd | |
194. | 10.15 | P8 ( födda -10 ) - B | Slöinge GoIF A - IF Leikin | |
195. | 10.30 | P8 ( födda -10 ) - A | Halmstad BK Röd - Skrea IF | |
196. | 10.45 | P8 ( födda -10 ) - A | IS Halmia - Vglt Lila | |
197. | 11.00 | P8 ( födda -10 ) - A | Getinge IF - HGH Röd | |
198. | 11.15 | P8 ( födda -10 ) - B | IF Leikin - Halmstad BK Svart | |
199. | 11.30 | P8 ( födda -10 ) - B | Slöinge GoIF A - Oskarströms IS Röd | |
200. | 11.45 | P8 ( födda -10 ) - C | Halmstad BK Blå - Slöinge GoIF B | |
201. | 12.00 | P8 ( födda -10 ) - C | Oskarströms IS Vit - Sennans IF | |
202. | 12.15 | P8 ( födda -10 ) - D | Halmstad BK Vit - Kvibille BK 2 | |
203. | 12.30 | P8 ( födda -10 ) - D | HGH Blå - LGM | |
204. | 12.45 | P8 ( födda -10 ) - C | Halmstad BK Blå - Oskarströms IS Vit | |
205. | 13.00 | P8 ( födda -10 ) - C | Slöinge GoIF B - Sennans IF | |
206. | 13.15 | P8 ( födda -10 ) - D | Halmstad BK Vit - HGH Blå | |
207. | 13.30 | P8 ( födda -10 ) - D | Kvibille BK 2 - LGM | |
208. | 13.45 | P8 ( födda -10 ) - C | Sennans IF - Halmstad BK Blå | |
209. | 14.00 | P8 ( födda -10 ) - C | Slöinge GoIF B - Oskarströms IS Vit | |
210. | 14.15 | P8 ( födda -10 ) - D | LGM - Halmstad BK Vit | |
211. | 14.30 | P8 ( födda -10 ) - D | Kvibille BK 2 - HGH Blå | |
212. | 14.45 | P12 ( födda -06 ) - A | Skeppshults BK - Bors Sk | |
213. | 15.00 | P12 ( födda -06 ) - A | Getinge IF - Burseryds IF | |
214. | 15.15 | P12 ( födda -06 ) - A | Oskarströms IS - Lerkils IF Blå | |
215. | 15.30 | P12 ( födda -06 ) - A | Skeppshults BK - Burseryds IF | |
216. | 15.45 | P12 ( födda -06 ) - A | Lerkils IF Blå - Getinge IF | |
217. | 16.00 | P12 ( födda -06 ) - A | Bors Sk - Oskarströms IS | |
218. | 16.15 | P12 ( födda -06 ) - C | Lindome Gif Svart - Simlångsdalens IF | |
219. | 16.30 | P12 ( födda -06 ) - C | Tvååker/Galtabäck - WRY | |
220. | 16.45 | P12 ( födda -06 ) - D | Lindome Gif Vit - Trönninge IF | |
221. | 17.00 | P12 ( födda -06 ) - D | Slöinge GIF - IF Leikin Orange | |
222. | 17.15 | P12 ( födda -06 ) - A | Lerkils IF Blå - Burseryds IF | |
223. | 17.30 | P12 ( födda -06 ) - A | Oskarströms IS - Skeppshults BK | |
224. | 17.45 | P12 ( födda -06 ) - A | Bors Sk - Getinge IF | |
225. | 18.00 | P12 ( födda -06 ) - C | Lindome Gif Svart - Tvååker/Galtabäck | |
226. | 18.15 | P12 ( födda -06 ) - C | Simlångsdalens IF - WRY | |
227. | 18.30 | P12 ( födda -06 ) - D | Lindome Gif Vit - Slöinge GIF | |
228. | 18.45 | P12 ( födda -06 ) - D | Trönninge IF - IF Leikin Orange | |
229. | 19.00 | P12 ( födda -06 ) - C | WRY - Lindome Gif Svart | |
230. | 19.15 | P12 ( födda -06 ) - C | Simlångsdalens IF - Tvååker/Galtabäck | |
231. | 19.30 | P12 ( födda -06 ) - D | IF Leikin Orange - Lindome Gif Vit | |
232. | 19.45 | P12 ( födda -06 ) - D | Trönninge IF - Slöinge GIF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
233. | 08.00 | P9 ( födda -09 ) - C | Bk Astrio Gul - Snöstorp Nyhem FF Grön | |
234. | 08.15 | P9 ( födda -09 ) - C | Vinbergs IF Grön - Slöinge Goif Vit | |
235. | 08.30 | P9 ( födda -09 ) - D | Falkenbergs FF Vit - Getinge IF Grön | |
236. | 08.45 | P9 ( födda -09 ) - D | Lidhult goif Lag 1 - Oskarströms IS Vit | |
237. | 09.00 | P9 ( födda -09 ) - C | Bk Astrio Gul - Vinbergs IF Grön | |
238. | 09.15 | P9 ( födda -09 ) - C | Snöstorp Nyhem FF Grön - Slöinge Goif Vit | |
239. | 09.30 | P9 ( födda -09 ) - D | Falkenbergs FF Vit - Lidhult goif Lag 1 | |
240. | 09.45 | P9 ( födda -09 ) - D | Getinge IF Grön - Oskarströms IS Vit | |
241. | 10.00 | P9 ( födda -09 ) - C | Slöinge Goif Vit - Bk Astrio Gul | |
242. | 10.15 | P9 ( födda -09 ) - C | Snöstorp Nyhem FF Grön - Vinbergs IF Grön | |
243. | 10.30 | P9 ( födda -09 ) - D | Oskarströms IS Vit - Falkenbergs FF Vit | |
244. | 10.45 | P9 ( födda -09 ) - D | Getinge IF Grön - Lidhult goif Lag 1 | |
245. | 11.00 | P9 ( födda -09 ) - E | HGH Vit - Halmstad BK Svart | |
246. | 11.15 | P9 ( födda -09 ) - E | Skrea IF Svart - Sennans IF | |
247. | 11.30 | P9 ( födda -09 ) - F | Bk Astrio Röd - Halmstad BK Vit | |
248. | 11.45 | P9 ( födda -09 ) - F | Derome/Åskloster - Markaryds IF | |
249. | 12.00 | P9 ( födda -09 ) - G | HGH Röd - Getinge IF Vit | |
250. | 12.15 | P9 ( födda -09 ) - G | Genevad/Veinge IF Lila - IS Halmia Röd | |
251. | 12.30 | P9 ( födda -09 ) - E | HGH Vit - Skrea IF Svart | |
252. | 12.45 | P9 ( födda -09 ) - E | Halmstad BK Svart - Sennans IF | |
253. | 13.00 | P9 ( födda -09 ) - F | Bk Astrio Röd - Derome/Åskloster | |
254. | 13.15 | P9 ( födda -09 ) - F | Halmstad BK Vit - Markaryds IF | |
255. | 13.30 | P9 ( födda -09 ) - G | HGH Röd - Genevad/Veinge IF Lila | |
256. | 13.45 | P9 ( födda -09 ) - G | Getinge IF Vit - IS Halmia Röd | |
257. | 14.00 | P9 ( födda -09 ) - E | Sennans IF - HGH Vit | |
258. | 14.15 | P9 ( födda -09 ) - E | Halmstad BK Svart - Skrea IF Svart | |
259. | 14.30 | P9 ( födda -09 ) - F | Markaryds IF - Bk Astrio Röd | |
260. | 14.45 | P9 ( födda -09 ) - F | Halmstad BK Vit - Derome/Åskloster | |
261. | 15.00 | P9 ( födda -09 ) - G | IS Halmia Röd - HGH Röd | |
262. | 15.15 | P9 ( födda -09 ) - G | Getinge IF Vit - Genevad/Veinge IF Lila | |
263. | 15.30 | P9 ( födda -09 ) - H | Falkenbergs FF Röd - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
264. | 15.45 | P9 ( födda -09 ) - H | Apel99 - Alets IK | |
265. | 16.00 | P9 ( födda -09 ) - I | Bk Astrio Svart - IF Böljan Vit | |
266. | 16.15 | P9 ( födda -09 ) - I | LGM LAG 1 - Simlångsdalen IF Vit | |
267. | 16.30 | P9 ( födda -09 ) - H | Falkenbergs FF Röd - Apel99 | |
268. | 16.45 | P9 ( födda -09 ) - H | Snöstorp Nyhem FF Röd - Alets IK | |
269. | 17.00 | P9 ( födda -09 ) - I | Bk Astrio Svart - LGM LAG 1 | |
270. | 17.15 | P9 ( födda -09 ) - I | IF Böljan Vit - Simlångsdalen IF Vit | |
271. | 17.30 | P9 ( födda -09 ) - H | Alets IK - Falkenbergs FF Röd | |
272. | 17.45 | P9 ( födda -09 ) - H | Snöstorp Nyhem FF Röd - Apel99 | |
273. | 18.00 | P9 ( födda -09 ) - I | Simlångsdalen IF Vit - Bk Astrio Svart | |
274. | 18.15 | P9 ( födda -09 ) - I | IF Böljan Vit - LGM LAG 1 |