Plan 2, Längst upp i vänstra hörnet
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P08 - C | Hovås Billdals IF 3 - Landvetter IS Gul | ||
08.30 | F08 - A | Landvetter IF - Öjersjö IF Röd | ||
09.00 | P08 - C | Öjersjö IF Öjersjö Vit - Hovås Billdals IF 3 | ||
09.30 | F08 - A | Stenungsunds IF SIF - Landvetter IF | ||
10.00 | P08 - C | Landvetter IS Gul - Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | ||
10.30 | F08 - A | Gunnilse IS Röd - Landvetter IF | ||
11.00 | P08 - C | Sävedalens IF Grön - Älvsborgs FF Blå | ||
11.30 | F08 - A | Stenungsunds IF SIF - Gunnilse IS Röd | ||
12.00 | P08 - C | Öjersjö IF Öjersjö Vit - Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT | ||
12.30 | F08 - A | Öjersjö IF Röd - Stenungsunds IF SIF | ||
13.30 | P08 - B | Kungsladugård BK - Masthuggets BK Blå | ||
14.00 | P08 - A | Sävedalens IF Blå - Älvsborgs FF Svart | ||
14.30 | P08 - A | Masthuggets BK - Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | ||
15.00 | P08 - B | Masthuggets BK Blå - Sävedalens IF Röd | ||
15.30 | P08 - A | Landvetter IS Grön - Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | ||
16.00 | P08 - B | Landvetter IS Vit - Masthuggets BK Blå | ||
16.30 | P08 - A | Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart - Sävedalens IF Blå | ||
17.00 | P08 - B | Öjersjö IF Öjersjö Blå - Landvetter IS Vit | ||
17.30 | P08 - A | Sävedalens IF Blå - Masthuggets BK | ||
18.00 | P08 - A | Landvetter IS Grön - Hovås Billdals IF 1 | ||
18.30 | P08 - B | Hovås Billdals IF 2 - Kungsladugård BK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F07 - A | Lerums IS - Öjersjö IF Lag PSG | ||
08.30 | P07 - B | Askims IK RÖD - Sävedalens IF Röd | ||
09.00 | F07 - A | Lindome GIF Vit - Öjersjö IF Lag Chelsea | ||
10.00 | P07 - B | Sävedalens IF Röd - Öjersjö IF Vit | ||
10.30 | F07 - A | Bollebygd IF Lag Tobbe - Lindome GIF Svart | ||
11.00 | P07 - B | Västra Frölunda IF Vit - Sävedalens IF Röd | ||
11.30 | F07 - A | Lindome GIF Svart - Öjersjö IF Lag PSG | ||
12.00 | P07 - B | KF Velebit Blå - Västra Frölunda IF Vit | ||
12.30 | F07 - A | Öjersjö IF Lag PSG - Lindome GIF Vit | ||
13.00 | P07 - C | Björndammens BK - Sävedalens IF Blå | ||
13.30 | P07 - B | Landvetter is Lag 2 - Askims IK RÖD | ||
14.00 | P07 - C | Landvetter is Lag 3 - Askims IK VIT | ||
14.30 | P07 - A | Landvetter is lag 1 Lag 1 - Västra Frölunda IF Grön | ||
15.00 | P07 - C | Landvetter is Lag 3 - IFK Hindås | ||
15.30 | P07 - A | Stenungsunds IF Röd - Landvetter is lag 1 Lag 1 | ||
16.00 | P07 - C | Björndammens BK - Landvetter is Lag 3 | ||
16.30 | P07 - A | Västra Frölunda IF Grön - KF Velebit Röd | ||
17.00 | P07 - C | IFK Hindås - Sävedalens IF Blå | ||
17.30 | P07 - A | Öjersjö IF Blå - Askims IK SVART | ||
18.00 | P07 - C | Stenungsunds IF Svart - Askims IK VIT | ||
18.30 | P07 - A | Stenungsunds IF Röd - KF Velebit Röd |