Plan 3, längst upp i högra hörnet
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P08 - C | Sävedalens IF Grön - Öjersjö IF Öjersjö Vit | ||
09.00 | P08 - C | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT - Sävedalens IF Grön | ||
10.00 | P08 - C | Hovås Billdals IF 3 - Sävedalens IF Grön | ||
11.00 | P08 - C | Lunden ÖBK Lunden ÖBK VIT - Hovås Billdals IF 3 | ||
11.30 | P08 - A | Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Blå | ||
12.00 | P08 - C | Hovås Billdals IF 3 - Älvsborgs FF Blå | ||
12.30 | P08 - A | Öjersjö IF Öjersjö Röd - Landvetter IS Röd | ||
13.00 | P08 - A | Landvetter IS Grön - Masthuggets BK | ||
13.30 | P08 - B | Hovås Billdals IF 2 - Landvetter IS Vit | ||
14.00 | P08 - A | Öjersjö IF Öjersjö Röd - Hovås Billdals IF 1 | ||
14.30 | P08 - B | Kungsladugård BK - Landvetter IS Vit | ||
15.00 | P08 - A | Älvsborgs FF Svart - Öjersjö IF Öjersjö Röd | ||
15.30 | P08 - A | Landvetter IS Röd - Masthuggets BK | ||
16.00 | P08 - B | Hovås Billdals IF 2 - Sävedalens IF Röd | ||
16.30 | P08 - A | Masthuggets BK - Öjersjö IF Öjersjö Röd | ||
17.00 | P08 - B | Sävedalens IF Röd - Kungsladugård BK | ||
17.30 | P08 - A | Öjersjö IF Öjersjö Röd - Lunden ÖBK Lunden ÖBK Svart | ||
18.00 | P08 - B | Landvetter IS Vit - Sävedalens IF Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F07 - A | Bollebygd IF Lag Tobbe - Lindome GIF Vit | ||
08.30 | P07 - B | Landvetter is Lag 2 - Västra Frölunda IF Vit | ||
09.00 | F07 - A | Lerums IS - Bollebygd IF Lag Lotta | ||
09.30 | P07 - B | Askims IK RÖD - Västra Frölunda IF Vit | ||
10.00 | F07 - A | Öjersjö IF Lag Chelsea - Lerums IS | ||
10.30 | F07 - A | Sävedalens IF - Lindome GIF Vit | ||
11.00 | P07 - B | Landvetter is Lag 2 - Öjersjö IF Vit | ||
11.30 | F07 - A | Lindome GIF Vit - Lerums IS | ||
12.00 | P07 - B | Öjersjö IF Vit - Askims IK RÖD | ||
12.30 | F07 - A | Lerums IS - Lindome GIF Svart | ||
13.00 | P07 - B | Västra Frölunda IF Vit - Öjersjö IF Vit | ||
13.30 | F07 - A | Öjersjö IF Lag PSG - Bollebygd IF Lag Tobbe | ||
14.00 | F07 - A | Bollebygd IF Lag Lotta - Lindome GIF Svart | ||
14.30 | P07 - A | Öjersjö IF Blå - Stenungsunds IF Röd | ||
15.00 | P07 - C | Stenungsunds IF Svart - Björndammens BK | ||
15.30 | P07 - A | KF Velebit Röd - Öjersjö IF Blå | ||
16.00 | P07 - C | Sävedalens IF Blå - Stenungsunds IF Svart | ||
16.30 | P07 - A | Landvetter is lag 1 Lag 1 - Öjersjö IF Blå | ||
17.00 | P07 - C | Landvetter is Lag 3 - Stenungsunds IF Svart | ||
17.30 | P07 - A | KF Velebit Röd - Landvetter is lag 1 Lag 1 | ||
18.00 | P07 - C | Sävedalens IF Blå - Landvetter is Lag 3 | ||
18.30 | P07 - A | Landvetter is lag 1 Lag 1 - Askims IK SVART |