Res | ||||
---|---|---|---|---|
33. | 08.15 | P10 - A | Strövelstorp 2 - Varbergs BoIS Fc Vit | |
35. | 08.30 | P10 - A | Halmstads BK Blå - Backatorp IF Svart | |
37. | 08.45 | P10 - A | Halmstads BK Blå - Strövelstorp 2 | |
39. | 09.00 | P10 - A | Backatorp IF Svart - Varbergs BoIS Fc Vit | |
41. | 09.15 | P10 - A | Varbergs BoIS Fc Vit - Halmstads BK Blå | |
43. | 09.30 | P10 - A | Backatorp IF Svart - Strövelstorp 2 | |
45. | 09.45 | P10 - C | Halmstads BK Vit - Backatorp IF Orange | |
47. | 10.00 | P10 - C | Västra Frölunda IF X - Varbergs BoIS Fc Svart | |
49. | 10.15 | P10 - C | Halmstads BK Vit - Västra Frölunda IF X | |
51. | 10.30 | P10 - C | Backatorp IF Orange - Varbergs BoIS Fc Svart | |
53. | 10.45 | P10 - C | Varbergs BoIS Fc Svart - Halmstads BK Vit | |
55. | 11.00 | P10 - C | Backatorp IF Orange - Västra Frölunda IF X | |
57. | 11.15 | P12 - A | Halmstads BK Blå - Tofta Gif Vit | |
59. | 11.30 | P12 - A | Halmstads BK Vit - HGH | |
61. | 11.45 | P12 - A | Halmstads BK Blå - Halmstads BK Vit | |
63. | 12.00 | P12 - A | Tofta Gif Vit - HGH | |
65. | 12.15 | P12 - A | HGH - Halmstads BK Blå | |
67. | 12.30 | P12 - A | Tofta Gif Vit - Halmstads BK Vit | |
19. | 12.45 | P08 - D | Långås Glommen Morup. (LGM) Vit - HGH Blå | |
21. | 13.00 | P08 - D | Halmstad BK Röd - IF Böljan Blå | |
23. | 13.15 | P08 - D | Långås Glommen Morup. (LGM) Vit - Halmstad BK Röd | |
25. | 13.30 | P08 - D | HGH Blå - IF Böljan Blå | |
27. | 13.45 | P08 - D | IF Böljan Blå - Långås Glommen Morup. (LGM) Vit | |
29. | 14.00 | P08 - D | HGH Blå - Halmstad BK Röd | |
69. | 14.15 | P14 - A | Gislaveds IS Lag 1 - Slöinge Goif 2 | 2 - 1 |
71. | 14.30 | P14 - A | Kareby/Kode IF 2 - Gnosjö IF | 0 - 6 |
73. | 14.45 | P14 - A | Slöinge Goif 2 - Frillesås FF | 2 - 0 |
76. | 15.00 | P14 - A | Gnosjö IF - Gislaveds IS Lag 1 | 1 - 0 |
78. | 15.15 | P14 - A | Frillesås FF - Kareby/Kode IF 2 | 4 - 1 |
81. | 15.30 | P14 - A | Slöinge Goif 2 - Gnosjö IF | 0 - 5 |
83. | 15.45 | P14 - A | Frillesås FF - Gislaveds IS Lag 1 | 1 - 1 |
86. | 16.00 | P14 - A | Kareby/Kode IF 2 - Slöinge Goif 2 | 0 - 5 |
88. | 16.15 | P14 - A | Gnosjö IF - Frillesås FF | 4 - 0 |
91. | 16.30 | P14 - A | Gislaveds IS Lag 1 - Kareby/Kode IF 2 | 3 - 0 |
93. | 16.45 | P14 - C | Lidhults GoIF - Kinna IF Blå | 0 - 2 |
94. | 17.00 | P14 - C | IF Centern - Lidhults GoIF | 2 - 0 |
95. | 17.15 | P14 - C | Jonstorps IF - Kinna IF Blå | 4 - 0 |
96. | 17.30 | P14 - C | Vapnö IF Svart - IF Centern | 2 - 2 |
97. | 17.45 | P14 - C | Lidhults GoIF - Jonstorps IF | 1 - 2 |
98. | 18.00 | P14 - C | Kinna IF Blå - Vapnö IF Svart | 1 - 0 |
110. | 18.15 | P14 - 1/2 | Kinna IF Blå - Kungsbacka IF | 2 - 3 |
115. | 18.30 | P14 - B-Final | Slöinge Goif 1 - Vapnö IF Svart | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
116. | 08.15 | P09 - A | Halmstads BK Svart - IF Böljan Vit | |
118. | 08.30 | P09 - A | Alets IK Röd - IK Wormo Blå | |
120. | 08.45 | P09 - A | Halmstads BK Svart - Alets IK Röd | |
122. | 09.00 | P09 - A | IF Böljan Vit - IK Wormo Blå | |
124. | 09.15 | P09 - A | IK Wormo Blå - Halmstads BK Svart | |
126. | 09.30 | P09 - A | IF Böljan Vit - Alets IK Röd | |
128. | 09.45 | P09 - C | Oskarströms IS Vit - IF Böljan Blå | |
130. | 10.00 | P09 - C | Alets IK Blå - Värnamo Södra FF Röd | |
132. | 10.15 | P09 - C | Oskarströms IS Vit - Alets IK Blå | |
134. | 10.30 | P09 - C | IF Böljan Blå - Värnamo Södra FF Röd | |
136. | 10.45 | P09 - C | Värnamo Södra FF Röd - Oskarströms IS Vit | |
138. | 11.00 | P09 - C | IF Böljan Blå - Alets IK Blå | |
162. | 11.15 | P11 - A | Laholms FK Lag 1 - Sennans IF | |
164. | 11.30 | P11 - A | IF Böljan Falkenberg Röd - IFK Fjärås Vit | |
166. | 11.45 | P11 - A | Laholms FK Lag 1 - IF Böljan Falkenberg Röd | |
168. | 12.00 | P11 - A | Sennans IF - IFK Fjärås Vit | |
170. | 12.15 | P11 - A | IFK Fjärås Vit - Laholms FK Lag 1 | |
172. | 12.30 | P11 - A | Sennans IF - IF Böljan Falkenberg Röd | |
174. | 12.45 | P11 - C | Laholms FK Lag 3 - IK Wormo vit | |
176. | 13.00 | P11 - C | Skoftebyns IF Vit - Oskarströms IS | |
178. | 13.15 | P11 - C | Laholms FK Lag 3 - Skoftebyns IF Vit | |
180. | 13.30 | P11 - C | IK Wormo vit - Oskarströms IS | |
182. | 13.45 | P11 - C | Oskarströms IS - Laholms FK Lag 3 | |
185. | 14.00 | P11 - C | IK Wormo vit - Skoftebyns IF Vit | |
192. | 14.30 | P13 - A | Vankiva IF Svart - Frillesås FF | 7 - 1 |
194. | 14.45 | P13 - A | Varbergs BoIS FC Svart - Strömsnäsbruks IF | 1 - 2 |
196. | 15.00 | P13 - A | Frillesås FF - if centern mourinho | 1 - 3 |
198. | 15.15 | P13 - A | Strömsnäsbruks IF - Vankiva IF Svart | 1 - 1 |
200. | 15.30 | P13 - A | if centern mourinho - Varbergs BoIS FC Svart | 1 - 1 |
202. | 15.45 | P13 - A | Frillesås FF - Strömsnäsbruks IF | 3 - 3 |
204. | 16.00 | P13 - A | if centern mourinho - Vankiva IF Svart | 2 - 3 |
206. | 16.15 | P13 - A | Varbergs BoIS FC Svart - Frillesås FF | 2 - 1 |
208. | 16.30 | P13 - A | Strömsnäsbruks IF - if centern mourinho | 3 - 1 |
210. | 16.45 | P13 - A | Vankiva IF Svart - Varbergs BoIS FC Svart | 1 - 5 |
212. | 17.00 | P13 - C | ÄngelholmsFF Lag 1 - Stafsinge IF | 2 - 0 |
214. | 17.15 | P13 - 1/2 | Strömsnäsbruks IF - Åsa IF 1 | 3 - 0 |
216. | 17.30 | P13 - C | Värnamo Södra FF Röd - Getinge IF | 1 - 5 |
218. | 17.45 | P13 - C | Stafsinge IF - Onsala BK VIT | 5 - 0 |
220. | 18.00 | P13 - C | Getinge IF - ÄngelholmsFF Lag 1 | 2 - 3 |
222. | 18.15 | P13 - C | Onsala BK VIT - Värnamo Södra FF Röd | 2 - 2 |
224. | 18.30 | P13 - C | Stafsinge IF - Getinge IF | 1 - 2 |
226. | 18.45 | P13 - C | Onsala BK VIT - ÄngelholmsFF Lag 1 | 0 - 7 |
228. | 19.00 | P13 - C | Värnamo Södra FF Röd - Stafsinge IF | 2 - 1 |
230. | 19.15 | P13 - C | Getinge IF - Onsala BK VIT | 7 - 0 |
232. | 19.30 | P13 - C | ÄngelholmsFF Lag 1 - Värnamo Södra FF Röd | 5 - 2 |
234. | 19.45 | P13 - 1/2 | ÄngelholmsFF Lag 1 - ÄngelholmsFF Lag 2 | 4 - 3 |
256. | 20.00 | P13 - 3-4 | Åsa IF 1 - ÄngelholmsFF Lag 2 | 1 - 3 |
259. | 20.15 | P15 - 1/2 | FC Särvik Orange - Kinna IF | 0 - 1 |
261. | 20.30 | P15 - B-1/2 | Svedala IF - Värnamo Södra FF Vit | 5 - 1 |
265. | 20.45 | P15 - Final | Kinna IF - IF CENTERN | 6 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
266. | 08.00 | F08 - A | IF Böljan Falkenberg - Varbergs BoIS | |
269. | 08.15 | F08 - A | HBK - SNFF | |
272. | 08.30 | F08 - A | Alets IK 2 - If Centern | |
275. | 08.45 | F08 - A | Varbergs BoIS - AletsIK röd | |
278. | 09.00 | F08 - A | SNFF - IF Böljan Falkenberg | |
281. | 09.15 | F08 - A | If Centern - HBK | |
284. | 09.30 | F08 - A | AletsIK röd - Alets IK 2 | |
287. | 09.45 | F08 - A | HBK - Varbergs BoIS | |
290. | 10.00 | F08 - A | If Centern - IF Böljan Falkenberg | |
293. | 10.15 | F08 - A | Varbergs BoIS - SNFF | |
296. | 10.30 | F08 - A | If Centern - AletsIK röd | |
299. | 10.45 | F08 - A | IF Böljan Falkenberg - Alets IK 2 | |
302. | 11.00 | F08 - A | HBK - AletsIK röd | |
305. | 11.15 | F08 - A | SNFF - Alets IK 2 | |
308. | 11.30 | F12 - A | Alets IK Röd - Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | |
311. | 11.45 | F12 - A | Veberöds AIF Svart - Vinbergs IF | |
314. | 12.00 | F12 - A | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd - Kvibille Bk Lag Blå | |
317. | 12.15 | F12 - A | Vinbergs IF - Alets IK Röd | |
320. | 12.30 | F12 - A | Kvibille Bk Lag Blå - Veberöds AIF Svart | |
323. | 12.45 | F12 - A | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd - Vinbergs IF | |
326. | 13.00 | F12 - A | Kvibille Bk Lag Blå - Alets IK Röd | |
329. | 13.15 | F12 - A | Veberöds AIF Svart - Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | |
332. | 13.30 | F12 - A | Vinbergs IF - Kvibille Bk Lag Blå | |
335. | 13.45 | F12 - A | Alets IK Röd - Veberöds AIF Svart | |
338. | 14.00 | F14 - A | Fortuna FF Svart - Halmstad BK Blå | 7 - 0 |
341. | 14.15 | F14 - A | IFK Osby Vit - IF Mölndal Fotboll blå | 0 - 1 |
344. | 14.30 | F14 - A | Halmstad BK Blå - Ik Rössö Lag1, Röd | 2 - 0 |
347. | 14.45 | F14 - A | IF Mölndal Fotboll blå - Fortuna FF Svart | 2 - 1 |
350. | 15.00 | F14 - A | Ik Rössö Lag1, Röd - IFK Osby Vit | 0 - 4 |
353. | 15.15 | F14 - A | Halmstad BK Blå - IF Mölndal Fotboll blå | 1 - 7 |
356. | 15.30 | F14 - A | Ik Rössö Lag1, Röd - Fortuna FF Svart | 0 - 3 |
359. | 15.45 | F14 - A | IFK Osby Vit - Halmstad BK Blå | 9 - 0 |
362. | 16.00 | F14 - A | IF Mölndal Fotboll blå - Ik Rössö Lag1, Röd | 4 - 0 |
365. | 16.15 | F14 - A | Fortuna FF Svart - IFK Osby Vit | 2 - 1 |
370. | 16.30 | F16 - A | Fortuna FF - SNFF 1 | 2 - 1 |
371. | 16.45 | F16 - A | IF Centern - Alets IK Svart | 1 - 1 |
372. | 17.00 | F16 - A | Alets IK Röd - Oskarströms IS | 1 - 1 |
375. | 17.15 | F16 - A | Fortuna FF - Alets IK Svart | 2 - 0 |
378. | 17.30 | F16 - A | Oskarströms IS - IF Centern | 5 - 1 |
380. | 17.45 | F16 - A | SNFF 1 - Alets IK Röd | 2 - 0 |
383. | 18.00 | F16 - A | Fortuna FF - Oskarströms IS | 1 - 2 |
385. | 18.15 | F16 - A | Alets IK Svart - SNFF 1 | 4 - 0 |
387. | 18.30 | F16 - A | Oskarströms IS - Alets IK Svart | 1 - 2 |
389. | 18.45 | F16 - A | Alets IK Svart - Alets IK Röd | 2 - 1 |
392. | 19.15 | F16 - 1/2 | Fortuna FF - SNFF 1 | 2 - 3 |
394. | 19.30 | F16 - 3-4 | Fortuna FF - Oskarströms IS | 6 - 1 |