Res | ||||
---|---|---|---|---|
34. | 08.15 | P10 - B | LGM - Backatorp IF Vit | |
36. | 08.30 | P10 - B | Strövelstorp 1 - Astrio Gul | |
38. | 08.45 | P10 - B | LGM - Strövelstorp 1 | |
40. | 09.00 | P10 - B | Backatorp IF Vit - Astrio Gul | |
42. | 09.15 | P10 - B | Astrio Gul - LGM | |
44. | 09.30 | P10 - B | Backatorp IF Vit - Strövelstorp 1 | |
46. | 09.45 | P10 - D | Halmstads BK Svart - Backatorp IF Röd | |
48. | 10.00 | P10 - D | Astrio Svart - Varbergs BoIS Fc Grön | |
50. | 10.15 | P10 - D | Halmstads BK Svart - Astrio Svart | |
52. | 10.30 | P10 - D | Backatorp IF Röd - Varbergs BoIS Fc Grön | |
54. | 10.45 | P10 - D | Varbergs BoIS Fc Grön - Halmstads BK Svart | |
56. | 11.00 | P10 - D | Backatorp IF Röd - Astrio Svart | |
58. | 11.15 | P12 - B | Halmstads BK Svart - Tofta Gif Blå | |
60. | 11.30 | P12 - B | Oskarströms IS - Simlångsdalens if | |
62. | 11.45 | P12 - B | Halmstads BK Svart - Oskarströms IS | |
64. | 12.00 | P12 - B | Tofta Gif Blå - Simlångsdalens if | |
66. | 12.15 | P12 - B | Simlångsdalens if - Halmstads BK Svart | |
68. | 12.30 | P12 - B | Tofta Gif Blå - Oskarströms IS | |
20. | 12.45 | P08 - E | HGH Röd - Tofta GIF Tigers | |
22. | 13.00 | P08 - E | Alets IK - IF Böljan Röd | |
24. | 13.15 | P08 - E | Tofta GIF Tigers - IS Halmia | |
26. | 13.30 | P08 - E | IF Böljan Röd - HGH Röd | |
28. | 13.45 | P08 - E | IS Halmia - Alets IK | |
30. | 14.00 | P08 - E | Tofta GIF Tigers - IF Böljan Röd | |
31. | 14.15 | P08 - E | IS Halmia - HGH Röd | |
32. | 14.30 | P08 - E | Alets IK - Tofta GIF Tigers | |
75. | 14.45 | P14 - C | Kinna IF Blå - IF Centern | 4 - 0 |
99. | 15.00 | P14 - D | Kinna IF Röd - Getinge IF | 0 - 1 |
80. | 15.15 | P14 - C | Vapnö IF Svart - Lidhults GoIF | 3 - 2 |
100. | 15.30 | P14 - D | Kareby/Kode IF 1 - Kungsbacka IF | 0 - 3 |
85. | 15.45 | P14 - C | IF Centern - Jonstorps IF | 3 - 0 |
101. | 16.00 | P14 - D | Getinge IF - Lilla Träslöv FF Vit | 4 - 2 |
90. | 16.15 | P14 - C | Jonstorps IF - Vapnö IF Svart | 1 - 4 |
102. | 16.30 | P14 - D | Kungsbacka IF - Kinna IF Röd | 2 - 1 |
103. | 16.45 | P14 - D | Lilla Träslöv FF Vit - Kareby/Kode IF 1 | 5 - 1 |
104. | 17.00 | P14 - D | Getinge IF - Kungsbacka IF | 2 - 4 |
105. | 17.15 | P14 - D | Lilla Träslöv FF Vit - Kinna IF Röd | 4 - 1 |
106. | 17.30 | P14 - D | Kareby/Kode IF 1 - Getinge IF | 6 - 2 |
107. | 17.45 | P14 - D | Kungsbacka IF - Lilla Träslöv FF Vit | 2 - 2 |
108. | 18.00 | P14 - D | Kinna IF Röd - Kareby/Kode IF 1 | 5 - 1 |
114. | 18.15 | P14 - B-1/2 | Vapnö IF Svart - Lilla Träslöv FF Vit | 3 - 2* |
111. | 18.30 | P14 - 3-4 | Gnosjö IF - Kinna IF Blå | 3 - 2* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
117. | 08.15 | P09 - B | Halmstads BK - Skrea IF Svart | |
119. | 08.30 | P09 - B | Genevad/Veinge IF Lila - Getinge IF | |
121. | 08.45 | P09 - B | Halmstads BK - Genevad/Veinge IF Lila | |
123. | 09.00 | P09 - B | Skrea IF Svart - Getinge IF | |
125. | 09.15 | P09 - B | Getinge IF - Halmstads BK | |
127. | 09.30 | P09 - B | Skrea IF Svart - Genevad/Veinge IF Lila | |
129. | 09.45 | P09 - D | Halmstads BK Blå - Skrea IF Gul | |
131. | 10.00 | P09 - D | Laholms FK Lag 1, vit - IS Halmia | |
133. | 10.15 | P09 - D | Halmstads BK Blå - Laholms FK Lag 1, vit | |
135. | 10.30 | P09 - D | Skrea IF Gul - IS Halmia | |
137. | 10.45 | P09 - D | IS Halmia - Halmstads BK Blå | |
139. | 11.00 | P09 - D | Skrea IF Gul - Laholms FK Lag 1, vit | |
163. | 11.15 | P11 - B | Laholms FK Lag 2 - Alets IK Blå | |
165. | 11.30 | P11 - B | Skoftebyns IF Blå - IFK Fjärås Svart | |
167. | 11.45 | P11 - B | Laholms FK Lag 2 - Skoftebyns IF Blå | |
169. | 12.00 | P11 - B | Alets IK Blå - IFK Fjärås Svart | |
171. | 12.15 | P11 - B | IFK Fjärås Svart - Laholms FK Lag 2 | |
173. | 12.30 | P11 - B | Alets IK Blå - Skoftebyns IF Blå | |
175. | 12.45 | P11 - D | Lilla träslöv vit 2 - Alets IK Röd | |
177. | 13.00 | P11 - D | IF Böljan Falkenberg Vit - IFK Fjärås Röd | |
179. | 13.15 | P11 - D | Lilla träslöv vit 2 - IF Böljan Falkenberg Vit | |
181. | 13.30 | P11 - D | Alets IK Röd - IFK Fjärås Röd | |
183. | 13.45 | P11 - D | IFK Fjärås Röd - Lilla träslöv vit 2 | |
186. | 14.00 | P11 - D | Alets IK Röd - IF Böljan Falkenberg Vit | |
193. | 14.30 | P13 - B | Vankiva IF Vit - Åsa IF 1 | 1 - 3 |
195. | 14.45 | P13 - B | Varbergs BoIS FC Grön - Hjuvik United | 3 - 0 |
197. | 15.00 | P13 - B | Åsa IF 1 - if centern klopp | 2 - 1 |
199. | 15.15 | P13 - B | Hjuvik United - Vankiva IF Vit | 0 - 3 |
201. | 15.30 | P13 - B | if centern klopp - Varbergs BoIS FC Grön | 3 - 0 |
203. | 15.45 | P13 - B | Åsa IF 1 - Hjuvik United | 3 - 0 |
205. | 16.00 | P13 - B | if centern klopp - Vankiva IF Vit | 0 - 0 |
207. | 16.15 | P13 - B | Varbergs BoIS FC Grön - Åsa IF 1 | 2 - 1 |
209. | 16.30 | P13 - B | Hjuvik United - if centern klopp | 0 - 3 |
211. | 16.45 | P13 - B | Vankiva IF Vit - Varbergs BoIS FC Grön | 2 - 1 |
213. | 17.00 | P13 - D | ÄngelholmsFF Lag 2 - IF Böljan Falkenberg | 4 - 1 |
215. | 17.15 | P13 - B-1/2 | Varbergs BoIS FC Svart - if centern klopp | 2 - 1 |
217. | 17.30 | P13 - D | Värnamo Södra FF Vit - HGH | 0 - 5 |
219. | 17.45 | P13 - D | IF Böljan Falkenberg - Onsala BK Svart | 2 - 1 |
221. | 18.00 | P13 - D | HGH - ÄngelholmsFF Lag 2 | 0 - 3 |
223. | 18.15 | P13 - D | Onsala BK Svart - Värnamo Södra FF Vit | 3 - 0 |
225. | 18.30 | P13 - D | IF Böljan Falkenberg - HGH | 3 - 3 |
227. | 18.45 | P13 - D | Onsala BK Svart - ÄngelholmsFF Lag 2 | 1 - 1 |
229. | 19.00 | P13 - D | Värnamo Södra FF Vit - IF Böljan Falkenberg | 2 - 1 |
231. | 19.15 | P13 - D | HGH - Onsala BK Svart | 3 - 2 |
233. | 19.30 | P13 - D | ÄngelholmsFF Lag 2 - Värnamo Södra FF Vit | 2 - 1 |
235. | 19.45 | P13 - B-1/2 | Getinge IF - HGH | 4 - 1 |
258. | 20.00 | P13 - B-Final | Varbergs BoIS FC Svart - Getinge IF | 6 - 1 |
260. | 20.15 | P15 - 1/2 | IF CENTERN - Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 3 |
262. | 20.30 | P15 - B-1/2 | Gnosjö IF - Jonstorps IF FK | 4 - 2 |
263. | 20.45 | P15 - B-Final | Svedala IF - Gnosjö IF | 3 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
268. | 08.00 | F10 - B | Alets IK Blå - SNFF | |
271. | 08.15 | F10 - B | Gislaved IS Röd - BK Astrio | |
274. | 08.30 | F10 - B | SNFF - Halmstads BK Blå | |
277. | 08.45 | F10 - B | BK Astrio - Alets IK Blå | |
280. | 09.00 | F10 - B | Halmstads BK Blå - Gislaved IS Röd | |
283. | 09.15 | F10 - B | SNFF - BK Astrio | |
286. | 09.30 | F10 - B | Halmstads BK Blå - Alets IK Blå | |
289. | 09.45 | F10 - B | Gislaved IS Röd - SNFF | |
292. | 10.00 | F10 - B | BK Astrio - Halmstads BK Blå | |
295. | 10.15 | F10 - B | Alets IK Blå - Gislaved IS Röd | |
298. | 10.30 | F12 - C | Veberöds AIF Vit - Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | |
301. | 10.45 | F12 - C | IF Centern Vit - Gnosjö IF Lag 2 | |
304. | 11.00 | F12 - C | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå - Onsala BK Vit | |
307. | 11.15 | F12 - C | Gnosjö IF Lag 2 - Veberöds AIF Vit | |
310. | 11.30 | F12 - C | Onsala BK Vit - IF Centern Vit | |
313. | 11.45 | F12 - C | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå - Gnosjö IF Lag 2 | |
316. | 12.00 | F12 - C | Onsala BK Vit - Veberöds AIF Vit | |
319. | 12.15 | F12 - C | IF Centern Vit - Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | |
322. | 12.30 | F12 - C | Gnosjö IF Lag 2 - Onsala BK Vit | |
325. | 12.45 | F12 - C | Veberöds AIF Vit - IF Centern Vit | |
328. | 13.00 | F14 - C | Alets IK Röd - Onsala BK Vit | 0 - 2 |
331. | 13.15 | F14 - C | Tölö IF Orange - OIS | 1 - 0 |
334. | 13.30 | F14 - C | Onsala BK Vit - Jonstorps IF FK Jonstorp | 1 - 1 |
337. | 13.45 | F14 - C | OIS - Alets IK Röd | 3 - 0 |
340. | 14.00 | F14 - C | Jonstorps IF FK Jonstorp - Tölö IF Orange | 0 - 3 |
343. | 14.15 | F14 - C | Onsala BK Vit - OIS | 5 - 1 |
346. | 14.30 | F14 - C | Jonstorps IF FK Jonstorp - Alets IK Röd | 2 - 0 |
349. | 14.45 | F14 - C | Tölö IF Orange - Onsala BK Vit | 6 - 0 |
352. | 15.00 | F14 - C | OIS - Jonstorps IF FK Jonstorp | 1 - 1 |
355. | 15.15 | F14 - C | Alets IK Röd - Tölö IF Orange | 1 - 2 |
358. | 15.30 | F14 - D | IFK Osby Blå - IF Centern | 4 - 1 |
361. | 15.45 | F14 - D | IF Centern - IF Väster 1 | 0 - 4 |
364. | 16.00 | F14 - D | Halmstad BK Gul - IF Centern | 2 - 0 |
367. | 16.15 | F14 - D | IFK Osby Blå - Halmstad BK Gul | 10 - 0 |
369. | 16.30 | F14 - D | IF Väster 1 - IFK Osby Blå | 4 - 2 |
374. | 17.00 | F14 - 1/2 | Tölö IF Orange - IF Väster 1 | 5 - 3 |
377. | 17.15 | F14 - B-1/2 | Onsala BK Vit - IFK Osby Blå | 4 - 6 |
382. | 17.45 | F14 - B-Final | Fortuna FF Svart - IFK Osby Blå | 4 - 0 |
384. | 18.00 | F16 - A | IF Centern - Alets IK Röd | 1 - 3 |
386. | 18.15 | F16 - A | Alets IK Röd - Fortuna FF | 1 - 4 |
388. | 18.30 | F16 - A | SNFF 1 - IF Centern | 4 - 1 |
390. | 18.45 | F16 - A | Oskarströms IS - SNFF 1 | 1 - 1 |
393. | 19.15 | F16 - 1/2 | Alets IK Svart - Oskarströms IS | 2 - 0 |
395. | 19.30 | F16 - Final | SNFF 1 - Alets IK Svart | 3 - 4 |