Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 09.00 | P2011 - A | Spånga IS Blå - BP11-22 | |
6. | 09.20 | P2011 - B | Rönninge Salem Fotboll P11R, Gul - IFK Viksjö Lag Blå | |
9. | 09.40 | P2011 - C | Rönninge Salem Fotboll P11R, Svart - Rotebro IS FF Röd | |
12. | 10.00 | P2011 - A | IFK Stocksund Vit - Spånga IS Blå | |
15. | 10.20 | P2011 - B | AIK Grön 2 - Rönninge Salem Fotboll P11R, Gul | |
18. | 10.40 | P2011 - C | IFK Viksjö Gul - Rönninge Salem Fotboll P11R, Svart | |
21. | 11.00 | P2011 - A | AIK Grön 1 - Spånga IS Blå | |
24. | 11.20 | P2011 - B | IFK Stocksund Blå - Rönninge Salem Fotboll P11R, Gul | |
27. | 11.40 | P2011 - C | Hägersten SK Gul - Rönninge Salem Fotboll P11R, Svart | |
30. | 12.00 | P2011 - A | IFK Stocksund Vit - AIK Grön 1 | |
33. | 12.20 | P2011 - B | AIK Grön 2 - IFK Stocksund Blå | |
36. | 12.40 | P2011 - C | IFK Viksjö Gul - Hägersten SK Gul | |
39. | 13.00 | P2011 - A | AIK Grön 1 - Hammarby P11-25 lag 1 | |
42. | 13.20 | P2011 - B | IFK Stocksund Blå - Rotebro IS FF Blå | |
45. | 13.40 | P2011 - C | Hägersten SK Gul - Spånga IS Vit | |
48. | 14.30 | P2010 - B | Boo FF 05 Gul - Sörskogens IF Vit | |
51. | 14.50 | P2010 - C | Boo FF 09 Gul - IFK Österåker B | |
54. | 15.10 | P2010 - B | Boo FF 05 Gul - Boo FF 09 Vit | |
57. | 15.30 | P2010 - C | Segeltorps IF Lag 1 - IFK Österåker B | |
60. | 15.50 | P2010 - B | Brommapojkarna BP10-20 Lag 1 - Boo FF 05 Gul | |
63. | 16.10 | P2010 - C | Segeltorps IF Lag 1 - Boo FF 09 Gul | |
66. | 17.00 | P2010 | Sörskogens IF Röd - Boo FF 05 Gul | |
69. | 17.20 | P2010 | Brommapojkarna BP10-20 Lag 1 - Boo FF 09 Gul | |
72. | 17.40 | P2010 | Spånga IS FK Lag 4 - IFK Österåker A | |
75. | 18.00 | P2010 | IFK Österåker B - Sörskogens IF Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
78. | 09.00 | P2009FM - B | AFC Järfälla 2 - Bele Barkarby FF Lag 1 | |
81. | 09.20 | P2009FM - C | Bele Barkarby FF 2 - Boo FF P09:7 | |
84. | 09.40 | P2009FM - B | AFC Järfälla 2 - Irsta IF Grön | |
87. | 10.00 | P2009FM - C | Hammarby IF 5 Grön - Boo FF P09:7 | |
90. | 10.20 | P2009FM - B | Jarlabergs IF P09 Gul - AFC Järfälla 2 | |
93. | 10.40 | P2009FM - C | Hammarby IF 5 Grön - Bele Barkarby FF 2 | |
96. | 11.30 | P2009FM | BK Fyren - Irsta IF Grön | |
99. | 11.50 | P2009FM | Jarlabergs IF P09 Gul - Jarlabergs IF P09 Svart | |
102. | 12.10 | P2009FM | Bele Barkarby FF Lag 1 - Boo FF P09:7 | |
105. | 12.30 | P2009FM | Jarlabergs IF P09 Svart - IFK Lidingö FK A1 | |
108. | 13.30 | P2009EM - B | Rotebro IS Fotboll Lag 1 Röd - Sörskogen IF Vit | |
111. | 13.50 | P2009EM - C | Täby FK Vit - Hammarby 24 grön | |
114. | 14.10 | P2009EM - B | Sörskogen IF Vit - Hammarby 24 vit | |
117. | 14.30 | P2009EM - C | Sollentuna FK SFK P09 Öst Svart - Hammarby 24 grön | |
120. | 14.50 | P2009EM - B | Hammarby 24 vit - Stureby SK Blå | |
123. | 15.10 | P2009EM - C | Sollentuna FK SFK P09 Öst Svart - Täby FK Vit | |
130. | 16.40 | P2009EM | Apollon Solna FK - Hammarby 24 vit | |
133. | 17.00 | P2009EM | Hammarby 24 vit - Rotebro IS Fotboll Lag 2 Blå | |
136. | 17.20 | P2009EM | Hammarby 24 grön - Sollentuna FK SFK P09 Öst Vit | |
139. | 17.40 | P2009EM | Rotebro IS Fotboll Lag 2 Blå - Apollon Solna FK | |
142. | 18.00 | P2009EM | Sörskogen IF Vit - Rotebro IS Fotboll Lag 1 Röd |