Click on the classnames to see the results of the class.
Playoffs | |
---|---|
Öppen klass herrar aktiva | Söderhemspojkarna |
Öppen klass herrar motionärer | PayEx Finest |
Öppen klass mixed Aktiva | Fc Puffs |
Öppen klass Mixed motionärer | Team Haga |
Damseniorer | Dalhem IF VIT |
Flickor 10-11 år (2010/2009) | |
Flickor 12 år (08) | |
Flickor 13-14 (07/06) | Enskede IK |
Flickor 15-16 år (05/04) | Viggbyholms IK FF 2 |
Herr Seniorer A | IFK Visby LAG 1 |
Herr Seniorer B | Visby Bois |
Herr Seniorer C | IFK Visby U-lag |
Herrjuniorer 17 (2003) | Nykvarns SK |
Herrjuniorer 19 (01-02) | FC Gute Lag 1 |
Pojkar 10 år (2010) | |
Pojkar 11 år (2009) | |
Pojkar 12 år (2008) | |
Pojkar 13 år (2007) | FC Gute Lag 3 |
Pojkar 14 år (2006) | FC Gute |
Pojkar 15 år (2005) | FC Gute Vit |
Pojkar 16 år (2004) | Visby AIK 2 |
Pojkar 9 år (2011) | |
Veteraner herrar 35 | IFK Visby HH |
Date | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 feb 08.00 | FC Gute Svart1 | - | FC Gute Orange/svart4 | |
1 feb 08.15 | IFK Visby Lag 2 | - | Visby BOiS 3 | |
1 feb 08.30 | Visby BOiS 2 | - | Väskinde AIS Vit | |
1 feb 08.45 | FC Gute Svart1 | - | Visby BOiS 3 | |
1 feb 09.00 | Väskinde AIS Vit | - | IFK Visby Lag 2 | |
1 feb 09.15 | FC Gute Orange/svart4 | - | Visby BOiS 2 | |
1 feb 09.30 | FC Gute Svart1 | - | Väskinde AIS Vit | |
1 feb 09.45 | Visby BOiS 3 | - | FC Gute Orange/svart4 | |
1 feb 10.00 | IFK Visby Lag 2 | - | Visby BOiS 2 | |
1 feb 10.15 | Väskinde AIS Vit | - | Visby BOiS 3 | |
1 feb 10.30 | Visby BOiS 2 | - | FC Gute Svart1 | |
1 feb 10.45 | FC Gute Orange/svart4 | - | IFK Visby Lag 2 | |
1 feb 11.00 | Visby BOiS 3 | - | Visby BOiS 2 | |
1 feb 11.15 | Väskinde AIS Vit | - | FC Gute Orange/svart4 | |
1 feb 11.30 | IFK Visby Lag 2 | - | FC Gute Svart1 |
Date | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 feb 11.45 | FC Gute Orange2 | - | FC Gute Svart/orange3 | |
1 feb 12.00 | IFK Visby Lag 1 | - | Hemse BK | |
1 feb 12.15 | Visby BOiS 1 | - | Väskinde AIS Blå | |
1 feb 12.30 | FC Gute Orange2 | - | Hemse BK | |
1 feb 12.45 | Väskinde AIS Blå | - | IFK Visby Lag 1 | |
1 feb 13.00 | FC Gute Svart/orange3 | - | Visby BOiS 1 | |
1 feb 13.15 | FC Gute Orange2 | - | Väskinde AIS Blå | |
1 feb 13.30 | Hemse BK | - | FC Gute Svart/orange3 | |
1 feb 13.45 | IFK Visby Lag 1 | - | Visby BOiS 1 | |
1 feb 14.00 | Väskinde AIS Blå | - | Hemse BK | |
1 feb 14.15 | Visby BOiS 1 | - | FC Gute Orange2 | |
1 feb 14.30 | FC Gute Svart/orange3 | - | IFK Visby Lag 1 | |
1 feb 14.45 | Hemse BK | - | Visby BOiS 1 | |
1 feb 15.00 | Väskinde AIS Blå | - | FC Gute Svart/orange3 | |
1 feb 15.15 | IFK Visby Lag 1 | - | FC Gute Orange2 |