Storsjöcupen 2013
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
F-13
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
2 jul 10.00 |
Frösö IF |
- |
Verdal IL |
2 - 2 |
2 jul 11.00 |
Kattem IL |
- |
Trond IL |
0 - 3 |
2 jul 17.00 |
Tangmoen IL |
- |
Kattem IL |
0 - 3 |
2 jul 18.00 |
Trond IL |
- |
Frösö IF |
2 - 1 |
3 jul 11.00 |
Verdal IL |
- |
Tangmoen IL |
3 - 0 |
3 jul 16.00 |
Trond IL |
- |
Verdal IL |
3 - 4 |
3 jul 17.00 |
Kattem IL |
- |
Frösö IF |
2 - 5 |
4 jul 13.00 |
Tangmoen IL |
- |
Trond IL |
0 - 6 |
4 jul 20.00 |
Verdal IL |
- |
Kattem IL |
6 - 0 |
4 jul 20.00 |
Frösö IF |
- |
Tangmoen IL |
2 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Verdal IL |
4 |
3 |
1 | 0 |
15-5 |
10 |
10 |
2. |
Trond IL |
4 |
3 |
0 | 1 |
14-5 |
9 |
9 |
3. |
Frösö IF |
4 |
2 |
1 | 1 |
10-7 |
3 |
7 |
4. |
Kattem IL |
4 |
1 |
0 | 3 |
5-14 |
-9 |
3 |
5. |
Tangmoen IL |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-14 |
-13 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
2 jul 08.00 |
Fram IL |
- |
Meldal FK |
4 - 1 |
2 jul 09.00 |
Hommelvik IL |
- |
Stiklestad IL |
7 - 1 |
3 jul 14.00 |
Meldal FK |
- |
Hommelvik IL |
0 - 4 |
3 jul 15.00 |
Stiklestad IL |
- |
Fram IL |
0 - 2 |
4 jul 18.00 |
Meldal FK |
- |
Stiklestad IL |
0 - 7 |
4 jul 18.00 |
Hommelvik IL |
- |
Fram IL |
3 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Hommelvik IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-2 |
12 |
9 |
2. |
Fram IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-4 |
3 |
6 |
3. |
Stiklestad IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
8-9 |
-1 |
3 |
4. |
Meldal FK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-15 |
-14 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
2 jul 14.00 |
Malvik IL 1 |
- |
Steinkjer FK |
1 - 1 |
2 jul 15.00 |
IFK Östersund |
- |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
1 - 0 |
3 jul 18.00 |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
- |
Malvik IL 1 |
0 - 5 |
3 jul 19.00 |
Steinkjer FK |
- |
IFK Östersund |
3 - 2 |
4 jul 17.00 |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
- |
Steinkjer FK |
2 - 4 |
4 jul 17.00 |
Malvik IL 1 |
- |
IFK Östersund |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Malvik IL 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
7-1 |
6 |
7 |
2. |
Steinkjer FK |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-5 |
3 |
7 |
3. |
IFK Östersund |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-4 |
-1 |
3 |
4. |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-10 |
-8 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
2 jul 11.00 |
Byafossen IL |
- |
Sverresborg IL |
1 - 0 |
2 jul 12.00 |
Ope IF |
- |
Sandvollan/Mosvik |
3 - 1 |
2 jul 17.00 |
Orkla FK |
- |
Byafossen IL |
1 - 0 |
3 jul 11.00 |
Sverresborg IL |
- |
Ope IF |
0 - 1 |
3 jul 16.00 |
Sandvollan/Mosvik |
- |
Orkla FK |
4 - 0 |
3 jul 17.00 |
Byafossen IL |
- |
Ope IF |
0 - 0 |
4 jul 08.00 |
Sandvollan/Mosvik |
- |
Byafossen IL |
3 - 2 |
4 jul 10.00 |
Orkla FK |
- |
Sverresborg IL |
1 - 3 |
4 jul 15.00 |
Ope IF |
- |
Orkla FK |
6 - 2 |
4 jul 15.00 |
Sverresborg IL |
- |
Sandvollan/Mosvik |
0 - 2 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Ope IF |
4 |
3 |
1 | 0 |
10-3 |
7 |
10 |
2. |
Sandvollan/Mosvik |
4 |
3 |
0 | 1 |
10-5 |
5 |
9 |
3. |
Byafossen IL |
4 |
1 |
1 | 2 |
3-4 |
-1 |
4 |
4. |
Sverresborg IL |
4 |
1 |
0 | 3 |
3-5 |
-2 |
3 |
5. |
Orkla FK |
4 |
1 |
0 | 3 |
4-13 |
-9 |
3 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
2 jul 16.00 |
Grong IL |
- |
Heimdal FK |
0 - 10 |
2 jul 17.00 |
Egge IL |
- |
Krokom/Dvärsätts IF |
7 - 0 |
3 jul 11.00 |
Heimdal FK |
- |
Egge IL |
1 - 3 |
3 jul 12.00 |
Krokom/Dvärsätts IF |
- |
Grong IL |
0 - 1 |
4 jul 15.00 |
Heimdal FK |
- |
Krokom/Dvärsätts IF |
2 - 0 |
4 jul 15.00 |
Egge IL |
- |
Grong IL |
6 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Egge IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
16-1 |
15 |
9 |
2. |
Heimdal FK |
3 |
2 |
0 | 1 |
13-3 |
10 |
6 |
3. |
Grong IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
1-16 |
-15 |
3 |
4. |
Krokom/Dvärsätts IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-10 |
-10 |
0 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
2 jul 16.00 |
Malvik IL 2 |
- |
Nätra GIF |
1 - 5 |
2 jul 17.00 |
Skogn IL |
- |
Sverre IL |
2 - 7 |
3 jul 12.00 |
Nätra GIF |
- |
Skogn IL |
2 - 2 |
3 jul 13.00 |
Sverre IL |
- |
Malvik IL 2 |
2 - 0 |
4 jul 08.00 |
Nätra GIF |
- |
Sverre IL |
3 - 1 |
4 jul 08.00 |
Skogn IL |
- |
Malvik IL 2 |
1 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Nätra GIF |
3 |
2 |
1 | 0 |
10-4 |
6 |
7 |
2. |
Sverre IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
10-5 |
5 |
6 |
3. |
Malvik IL 2 |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-8 |
-3 |
3 |
4. |
Skogn IL |
3 |
0 |
1 | 2 |
5-13 |
-8 |
1 |
Pulje G
Dato |
|
Res |
2 jul 16.00 |
Trygg/Lade SK |
- |
Inderøy IL |
3 - 3 |
2 jul 17.00 |
Kil/Hemne IL |
- |
Remsle UIF FF |
1 - 2 |
3 jul 11.00 |
Inderøy IL |
- |
Kil/Hemne IL |
8 - 1 |
3 jul 12.00 |
Remsle UIF FF |
- |
Trygg/Lade SK |
2 - 0 |
4 jul 10.00 |
Inderøy IL |
- |
Remsle UIF FF |
3 - 2 |
4 jul 10.00 |
Kil/Hemne IL |
- |
Trygg/Lade SK |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Inderøy IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
14-6 |
8 |
7 |
2. |
Remsle UIF FF |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-4 |
2 |
6 |
3. |
Kil/Hemne IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-10 |
-7 |
3 |
4. |
Trygg/Lade SK |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-6 |
-3 |
1 |
Sluttspill
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 10.10 |
Hommelvik IL |
- |
Steinkjer FK |
4 - 0 |
5 jul 10.10 |
Malvik IL 1 |
- |
Fram IL |
2 - 1 |
5 jul 10.10 |
Trond IL |
- |
Sandvollan/Mosvik |
4 - 0 |
5 jul 10.10 |
Egge IL |
- |
Sverre IL |
5 - 0 |
5 jul 11.10 |
Nätra GIF |
- |
Remsle UIF FF |
0 - 4 |
5 jul 11.10 |
Inderøy IL |
- |
Heimdal FK |
6 - 4 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 14.30 |
Verdal IL |
- |
Egge IL |
4 - 0 |
5 jul 15.30 |
Ope IF |
- |
Malvik IL 1 |
5 - 2* |
5 jul 15.30 |
Hommelvik IL |
- |
Remsle UIF FF |
0 - 2 |
5 jul 16.40 |
Trond IL |
- |
Inderøy IL |
1 - 3 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 19.50 |
Verdal IL |
- |
Ope IF |
3 - 0 |
5 jul 21.00 |
Remsle UIF FF |
- |
Inderøy IL |
1 - 2 |
Finale
Dato |
|
Res |
6 jul 09.30 |
Verdal IL |
- |
Inderøy IL |
1 - 3 |
B-sluttspill
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
5 jul 10.40 |
Frösö IF |
- |
Orkla FK |
4 - 0 |
5 jul 10.40 |
Kattem IL |
- |
Meldal FK |
1 - 0 |
5 jul 11.40 |
Stiklestad IL |
- |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
1 - 4* |
5 jul 11.40 |
Grong IL |
- |
Skogn IL |
0 - 4 |
5 jul 11.40 |
IFK Östersund |
- |
Sverresborg IL |
3 - 4* |
5 jul 11.40 |
Byafossen IL |
- |
Tangmoen IL |
3 - 0 |
5 jul 11.40 |
Malvik IL 2 |
- |
Trygg/Lade SK |
0 - 5 |
5 jul 11.40 |
Kil/Hemne IL |
- |
Krokom/Dvärsätts IF |
3 - 0 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 15.30 |
Frösö IF |
- |
Beitstad FK/Følling / Kvam |
3 - 0 |
5 jul 15.30 |
Kattem IL |
- |
Skogn IL |
4 - 1 |
5 jul 16.40 |
Sverresborg IL |
- |
Trygg/Lade SK |
0 - 3 |
5 jul 16.40 |
Byafossen IL |
- |
Kil/Hemne IL |
6 - 7* |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
5 jul 21.00 |
Frösö IF |
- |
Trygg/Lade SK |
0 - 4 |
5 jul 21.00 |
Kattem IL |
- |
Kil/Hemne IL |
2 - 4 |
Finale
Dato |
|
Res |
6 jul 10.20 |
Trygg/Lade SK |
- |
Kil/Hemne IL |
0 - 3 |