Ulricehamns Ungdomscup 2013
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
F10 |
Sjömarkens IF |
F12 |
Falköpings KIK |
P10 |
Sjömarkens IF |
P12 |
Norrby IF |
P14 |
Borås AIK |
P14
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 mar 11.10 |
Sjömarken/Sandared |
- |
Fässbergs IF |
|
9 mar 11.23 |
Dalsjöfors IF |
- |
Norrby IF |
|
9 mar 12.02 |
Fässbergs IF |
- |
Återbud/Vakans |
|
9 mar 12.15 |
Norrby IF |
- |
Sjömarken/Sandared |
|
9 mar 12.54 |
Återbud/Vakans |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 13.07 |
Fässbergs IF |
- |
Norrby IF |
|
9 mar 13.46 |
Återbud/Vakans |
- |
Sjömarken/Sandared |
|
9 mar 13.59 |
Dalsjöfors IF |
- |
Fässbergs IF |
|
9 mar 14.38 |
Norrby IF |
- |
Återbud/Vakans |
|
9 mar 14.51 |
Sjömarken/Sandared |
- |
Dalsjöfors IF |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 mar 11.36 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Fässbergs IF |
|
9 mar 11.49 |
Åsarp/Trädet |
- |
UIFK |
|
9 mar 12.28 |
Fässbergs IF |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 12.41 |
UIFK |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 13.20 |
Dalsjöfors IF |
- |
Åsarp/Trädet |
|
9 mar 13.33 |
Fässbergs IF |
- |
UIFK |
|
9 mar 14.12 |
Dalsjöfors IF |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 14.25 |
Åsarp/Trädet |
- |
Fässbergs IF |
|
9 mar 15.04 |
UIFK |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 15.17 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Åsarp/Trädet |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
9 mar 09.07 |
UIFK |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 09.20 |
Våmbs IF |
- |
Skepplanda BTK |
|
9 mar 10.51 |
UIFK |
- |
Våmbs IF |
|
9 mar 11.04 |
Borås AIK |
- |
Skepplanda BTK |
|
9 mar 12.35 |
Skepplanda BTK |
- |
UIFK |
|
9 mar 12.48 |
Borås AIK |
- |
Våmbs IF |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
9 mar 08.41 |
Hössna/Timmele/Redväg |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 08.54 |
Falköpings FK |
- |
UIFK |
|
9 mar 10.25 |
Hössna/Timmele/Redväg |
- |
Falköpings FK |
|
9 mar 10.38 |
Sandared/Sjömarken |
- |
UIFK |
|
9 mar 12.09 |
UIFK |
- |
Hössna/Timmele/Redväg |
|
9 mar 12.22 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Falköpings FK |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
9 mar 09.33 |
Hössna/Timmele/Redväg |
- |
Åsarp/Trädet |
|
9 mar 09.46 |
Borås AIK |
- |
UIFK |
|
9 mar 11.17 |
Hössna/Timmele/Redväg |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 11.30 |
Åsarp/Trädet |
- |
UIFK |
|
9 mar 13.01 |
UIFK |
- |
Hössna/Timmele/Redväg |
|
9 mar 13.14 |
Åsarp/Trädet |
- |
Borås AIK |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
9 mar 08.15 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 08.28 |
Falköpings FK |
- |
Skepplanda BTK |
|
9 mar 09.59 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Falköpings FK |
|
9 mar 10.12 |
Borås AIK |
- |
Skepplanda BTK |
|
9 mar 11.43 |
Skepplanda BTK |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 11.56 |
Borås AIK |
- |
Falköpings FK |
|
Slutspel
Slutspelsgrupp 1
Datum |
|
Res |
9 mar 15.35 |
Fässbergs IF |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 15.48 |
Dalsjöfors IF |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 16.01 |
Fässbergs IF |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 16.14 |
Dalsjöfors IF |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 16.27 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Fässbergs IF |
|
9 mar 16.40 |
Dalsjöfors IF |
- |
Dalsjöfors IF |
|
Slutspelsgrupp 2
Datum |
|
Res |
9 mar 13.40 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Falköpings FK |
|
9 mar 13.53 |
Borås AIK |
- |
UIFK |
|
9 mar 14.32 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 14.45 |
Falköpings FK |
- |
UIFK |
|
9 mar 15.26 |
UIFK |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 15.39 |
Falköpings FK |
- |
Borås AIK |
|
Slutspelsgrupp 3
Datum |
|
Res |
9 mar 14.06 |
Borås AIK |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
9 mar 14.19 |
Våmbs IF |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 15.00 |
Borås AIK |
- |
Våmbs IF |
|
9 mar 15.13 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 15.52 |
Borås AIK |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 16.05 |
Sandared/Sjömarken |
- |
Våmbs IF |
|
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
9 mar 16.30 |
Borås AIK |
- |
Borås AIK |
|
9 mar 16.50 |
Våmbs IF |
- |
Sandared/Sjömarken |
|
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 mar 17.30 |
Borås AIK |
- |
Dalsjöfors IF |
|
9 mar 17.45 |
Våmbs IF |
- |
Fässbergs IF |
|
3-4 plats
Datum |
|
Res |
9 mar 18.00 |
Dalsjöfors IF |
- |
Fässbergs IF |
|
Final
Datum |
|
Res |
9 mar 18.15 |
Borås AIK |
- |
Våmbs IF |
|