Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 09.00 | Jitex BK | - | Hisings Backa FC | 0 - 0 |
14 mai 09.40 | Kolbotn IL | - | Jitex BK | 2 - 0 |
14 mai 10.20 | Hisings Backa FC | - | Eskilsminne IF | 0 - 2 |
14 mai 11.00 | Kolbotn IL | - | Hisings Backa FC | 0 - 0 |
14 mai 11.00 | Eskilsminne IF | - | Jitex BK | 1 - 0 |
14 mai 11.20 | Kolbotn IL | - | Eskilsminne IF | 0 - 1 |
K | S | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eskilsminne IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 4-0 | 4 | 9 |
2. | Kolbotn IL | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-1 | 1 | 4 |
3. | Hisings Backa FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 0-2 | -2 | 2 |
4. | Jitex BK | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-3 | -3 | 1 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 09.00 | IFK Björkö | - | Lerums IS | 0 - 1 |
14 mai 09.40 | Kolbotn IL | - | IFK Björkö | 0 - 6 |
14 mai 10.00 | Eskilsminne IF | - | Lerums IS | 0 - 2 |
14 mai 10.20 | Kolbotn IL | - | Lerums IS | 0 - 3 |
14 mai 10.40 | Eskilsminne IF | - | IFK Björkö | 0 - 4 |
14 mai 11.20 | Kolbotn IL | - | Eskilsminne IF | 0 - 1 |
K | S | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lerums IS | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-0 | 6 | 9 |
2. | IFK Björkö | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-1 | 9 | 6 |
3. | Eskilsminne IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-6 | -5 | 3 |
4. | Kolbotn IL | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-10 | -10 | 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 09.20 | KFUM | - | Sandared/Sjömarkens IF | 0 - 8 |
14 mai 09.20 | Azalea BK | - | HAIS | 0 - 3 |
14 mai 09.40 | KFUM | - | Azalea BK | 3 - 0 |
14 mai 10.00 | Sandared/Sjömarkens IF | - | HAIS | 0 - 0 |
14 mai 10.20 | KFUM | - | HAIS | 1 - 1 |
14 mai 10.40 | Sandared/Sjömarkens IF | - | Azalea BK | 3 - 0 |
K | S | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sandared/Sjömarkens IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-0 | 11 | 7 |
2. | HAIS | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | 3 | 5 |
3. | KFUM | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-9 | -5 | 4 |
4. | Azalea BK | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 09.20 | KFUM | - | Eskilsminne IF | 0 - 0 |
14 mai 09.20 | Sävedalens IF | - | Skepplanda BTK | 0 - 1 |
14 mai 09.40 | KFUM | - | Sävedalens IF | 0 - 1 |
14 mai 10.00 | Eskilsminne IF | - | Skepplanda BTK | 1 - 5 |
14 mai 10.20 | KFUM | - | Skepplanda BTK | 0 - 1 |
14 mai 10.40 | Eskilsminne IF | - | Sävedalens IF | 0 - 1 |
K | S | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skepplanda BTK | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-1 | 6 | 9 |
2. | Sävedalens IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 1 | 6 |
3. | KFUM | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-2 | -2 | 1 |
4. | Eskilsminne IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-6 | -5 | 1 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 12.20 | Eskilsminne IF | - | HAIS | 2 - 0 |
14 mai 12.20 | Kolbotn IL | - | Sandared/Sjömarkens IF | 1 - 3 |
14 mai 12.44 | Lerums IS | - | Sävedalens IF | 2 - 0 |
14 mai 12.44 | IFK Björkö | - | Skepplanda BTK | 0 - 1 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 13.15 | Eskilsminne IF | - | Lerums IS | 1 - 2 |
14 mai 13.15 | Sandared/Sjömarkens IF | - | Skepplanda BTK | 1 - 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 13.50 | Lerums IS | - | Sandared/Sjömarkens IF | 1 - 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 12.20 | Hisings Backa FC | - | Azalea BK | 3 - 0 |
14 mai 12.20 | Jitex BK | - | KFUM | 2 - 1 |
14 mai 12.44 | Eskilsminne IF | - | Eskilsminne IF | 5 - 4 |
14 mai 12.44 | Kolbotn IL | - | KFUM | 0 - 2 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 13.15 | Jitex BK | - | KFUM | 2 - 0 |
14 mai 13.15 | Hisings Backa FC | - | Eskilsminne IF | 3 - 1 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 mai 13.50 | Jitex BK | - | Hisings Backa FC | 0 - 2 |