Ulricehamns Ungdomscup 2015
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
F14
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
1 mar 08.00 |
Ulricehamns IFK |
- |
Holmalunds IF |
|
1 mar 08.13 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Valtorps IF |
|
1 mar 08.52 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Ulricehamns IFK |
|
1 mar 09.05 |
Valtorps IF |
- |
Holmalunds IF |
|
1 mar 09.44 |
Holmalunds IF |
- |
Jitex Mölndal BK |
|
1 mar 09.57 |
Valtorps IF |
- |
Ulricehamns IFK |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
1 mar 08.26 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Smålandsstenars GoIF |
|
1 mar 08.39 |
Alingsås KIK |
- |
Byttorps IF |
|
1 mar 09.18 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Alingsås KIK |
|
1 mar 09.31 |
Smålandsstenars GoIF |
- |
Byttorps IF |
|
1 mar 10.10 |
Byttorps IF |
- |
Jitex Mölndal BK |
|
1 mar 10.23 |
Smålandsstenars GoIF |
- |
Alingsås KIK |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
1 mar 10.46 |
Kållereds SK |
- |
Holmalunds IF |
|
1 mar 10.59 |
Byttorps IF |
- |
Södra Vings IF |
|
1 mar 11.38 |
Kållereds SK |
- |
Byttorps IF |
|
1 mar 11.51 |
Holmalunds IF |
- |
Södra Vings IF |
|
1 mar 12.30 |
Södra Vings IF |
- |
Kållereds SK |
|
1 mar 12.43 |
Holmalunds IF |
- |
Byttorps IF |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
1 mar 11.12 |
Aneby SK/ Bälaryds IK |
- |
Kållereds SK |
|
1 mar 11.25 |
Ulricehamns IFK |
- |
Hvetlanda Gif |
|
1 mar 12.04 |
Aneby SK/ Bälaryds IK |
- |
Ulricehamns IFK |
|
1 mar 12.17 |
Kållereds SK |
- |
Hvetlanda Gif |
|
1 mar 13.27 |
Hvetlanda Gif |
- |
Aneby SK/ Bälaryds IK |
|
1 mar 14.06 |
Kållereds SK |
- |
Ulricehamns IFK |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
1 mar 13.01 |
Ulricehamns IFK |
- |
Jitex Mölndal BK |
|
1 mar 13.14 |
Smålandsstenars GoIF |
- |
Alingsås KIK |
|
1 mar 13.40 |
Alingsås KIK |
- |
Ulricehamns IFK |
|
1 mar 13.53 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Smålandsstenars GoIF |
|
1 mar 14.19 |
Alingsås KIK |
- |
Jitex Mölndal BK |
|
1 mar 14.32 |
Smålandsstenars GoIF |
- |
Ulricehamns IFK |
|
Slutspel
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
1 mar 14.50 |
Holmalunds IF |
- |
Jitex Mölndal BK |
|
1 mar 15.07 |
Kållereds SK |
- |
Ulricehamns IFK |
|
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
1 mar 15.24 |
Jitex Mölndal BK |
- |
Kållereds SK |
|
1 mar 15.41 |
Holmalunds IF |
- |
Alingsås KIK |
|
1 mar 15.58 |
Alingsås KIK |
- |
Holmalunds IF |
|
1 mar 16.15 |
Hvetlanda Gif |
- |
Kållereds SK |
|
Semifinaler
Datum |
|
Res |
1 mar 16.32 |
Kållereds SK |
- |
Holmalunds IF |
|
1 mar 16.49 |
Holmalunds IF |
- |
Hvetlanda Gif |
|
3-4 plats
Datum |
|
Res |
1 mar 17.10 |
Kållereds SK |
- |
Holmalunds IF |
|
Final
Datum |
|
Res |
1 mar 17.30 |
Hvetlanda Gif |
- |
Holmalunds IF |
|