Klik på klassenavne at se resultaterne af klassen.
Slutspil | Slutspil B | |
---|---|---|
F01 | Huddinge IK | Sunne IBK |
F03 | Pixbo Wallenstam IBF | Landvetter IBK |
F04 | ||
F98 | Nykvarns IF | Vendelsö IK |
P00 | Malmhaug IBK | FBC Lerum |
P02 | Åkersberga IBF | Bergums IF |
P03 | Kärra IBK | Mölndals IBF |
P04 | ||
P98 | Lindome IBK | |
P99 | Lindome IBK |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
22 apr 19.30 | IF Marin Väst | - | Hälsinggårdens AIK | 1 - 4 |
22 apr 20.15 | Ik Zenith | - | FBC Lerum | 7 - 7 |
23 apr 08.00 | IF Marin Väst | - | Ik Zenith | 1 - 16 |
23 apr 08.45 | Hälsinggårdens AIK | - | FBC Lerum | 0 - 4 |
23 apr 11.00 | Hälsinggårdens AIK | - | Ik Zenith | 2 - 3 |
23 apr 11.45 | FBC Lerum | - | IF Marin Väst | 8 - 0 |
K | V | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ik Zenith | 3 | 2 | 1 | 0 | 26-10 | 16 | 7 |
2. | FBC Lerum | 3 | 2 | 1 | 0 | 19-7 | 12 | 7 |
3. | Hälsinggårdens AIK | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | IF Marin Väst | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-28 | -26 | 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
22 apr 19.30 | Mölndals IBF | - | Bergums IF | 8 - 3 |
22 apr 21.00 | Frölunda IBK | - | Ajer IBK | 5 - 3 |
23 apr 08.00 | Mölndals IBF | - | Frölunda IBK | 4 - 2 |
23 apr 08.45 | Bergums IF | - | Ajer IBK | 1 - 6 |
23 apr 11.00 | Ajer IBK | - | Mölndals IBF | 0 - 3 |
23 apr 11.45 | Bergums IF | - | Frölunda IBK | 1 - 5 |
K | V | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mölndals IBF | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-5 | 10 | 9 |
2. | Frölunda IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-8 | 4 | 6 |
3. | Ajer IBK | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 3 |
4. | Bergums IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-19 | -14 | 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 apr 08.00 | Bergums IF | - | Linghems SK | 1 - 5 |
23 apr 08.45 | Østensjø/Dverg IBK | - | Åkersberga IBF | 2 - 7 |
23 apr 11.00 | Bergums IF | - | Østensjø/Dverg IBK | 9 - 2 |
23 apr 11.45 | Linghems SK | - | Åkersberga IBF | 2 - 2 |
23 apr 14.00 | Linghems SK | - | Østensjø/Dverg IBK | 10 - 1 |
23 apr 14.00 | Åkersberga IBF | - | Bergums IF | 11 - 0 |
K | V | U | T | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF | 3 | 2 | 1 | 0 | 20-4 | 16 | 7 |
2. | Linghems SK | 3 | 2 | 1 | 0 | 17-4 | 13 | 7 |
3. | Bergums IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-18 | -8 | 3 |
4. | Østensjø/Dverg IBK | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-26 | -21 | 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 apr 16.15 | FBC Lerum | - | Frölunda IBK | 5 - 6 |
23 apr 17.00 | Åkersberga IBF | - | Ajer IBK | 4 - 2 |
23 apr 17.45 | Ik Zenith | - | Linghems SK | 4 - 6 |
23 apr 18.30 | Mölndals IBF | - | Hälsinggårdens AIK | 3 - 1 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 apr 11.30 | Frölunda IBK | - | Åkersberga IBF | 2 - 5 |
24 apr 12.15 | Linghems SK | - | Mölndals IBF | 1 - 0 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 apr 15.40 | Åkersberga IBF | - | Linghems SK | 4 - 3 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 apr 20.00 | Bergums IF | - | IF Marin Väst | 10 - 3 |
23 apr 20.45 | Bergums IF | - | Østensjø/Dverg IBK | 1 - 4 |
Dato | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 apr 12.45 | Bergums IF | - | Østensjø/Dverg IBK | 5 - 3 |