Mölndals Ungdomscup 2016
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
|
Sluttspill |
B-sluttspill |
F01 |
Huddinge IK |
Sunne IBK |
F03 |
Pixbo Wallenstam IBF |
Landvetter IBK |
F04 |
|
|
F98 |
Nykvarns IF |
Vendelsö IK |
P00 |
Malmhaug IBK |
FBC Lerum |
P02 |
Åkersberga IBF |
Bergums IF |
P03 |
Kärra IBK |
Mölndals IBF |
P04 |
|
|
P98 |
Lindome IBK |
P99 |
Lindome IBK |
P02
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
22 apr 19.30 |
IF Marin Väst |
- |
Hälsinggårdens AIK |
1 - 4 |
22 apr 20.15 |
Ik Zenith |
- |
FBC Lerum |
7 - 7 |
23 apr 08.00 |
IF Marin Väst |
- |
Ik Zenith |
1 - 16 |
23 apr 08.45 |
Hälsinggårdens AIK |
- |
FBC Lerum |
0 - 4 |
23 apr 11.00 |
Hälsinggårdens AIK |
- |
Ik Zenith |
2 - 3 |
23 apr 11.45 |
FBC Lerum |
- |
IF Marin Väst |
8 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Ik Zenith |
3 |
2 |
1 | 0 |
26-10 |
16 |
7 |
2. |
FBC Lerum |
3 |
2 |
1 | 0 |
19-7 |
12 |
7 |
3. |
Hälsinggårdens AIK |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-8 |
-2 |
3 |
4. |
IF Marin Väst |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-28 |
-26 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
22 apr 19.30 |
Mölndals IBF |
- |
Bergums IF |
8 - 3 |
22 apr 21.00 |
Frölunda IBK |
- |
Ajer IBK |
5 - 3 |
23 apr 08.00 |
Mölndals IBF |
- |
Frölunda IBK |
4 - 2 |
23 apr 08.45 |
Bergums IF |
- |
Ajer IBK |
1 - 6 |
23 apr 11.00 |
Ajer IBK |
- |
Mölndals IBF |
0 - 3 |
23 apr 11.45 |
Bergums IF |
- |
Frölunda IBK |
1 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Mölndals IBF |
3 |
3 |
0 | 0 |
15-5 |
10 |
9 |
2. |
Frölunda IBK |
3 |
2 |
0 | 1 |
12-8 |
4 |
6 |
3. |
Ajer IBK |
3 |
1 |
0 | 2 |
9-9 |
0 |
3 |
4. |
Bergums IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-19 |
-14 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
23 apr 08.00 |
Bergums IF |
- |
Linghems SK |
1 - 5 |
23 apr 08.45 |
Østensjø/Dverg IBK |
- |
Åkersberga IBF |
2 - 7 |
23 apr 11.00 |
Bergums IF |
- |
Østensjø/Dverg IBK |
9 - 2 |
23 apr 11.45 |
Linghems SK |
- |
Åkersberga IBF |
2 - 2 |
23 apr 14.00 |
Linghems SK |
- |
Østensjø/Dverg IBK |
10 - 1 |
23 apr 14.00 |
Åkersberga IBF |
- |
Bergums IF |
11 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Åkersberga IBF |
3 |
2 |
1 | 0 |
20-4 |
16 |
7 |
2. |
Linghems SK |
3 |
2 |
1 | 0 |
17-4 |
13 |
7 |
3. |
Bergums IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
10-18 |
-8 |
3 |
4. |
Østensjø/Dverg IBK |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-26 |
-21 |
0 |
Sluttspill
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
23 apr 16.15 |
FBC Lerum |
- |
Frölunda IBK |
5 - 6 |
23 apr 17.00 |
Åkersberga IBF |
- |
Ajer IBK |
4 - 2 |
23 apr 17.45 |
Ik Zenith |
- |
Linghems SK |
4 - 6 |
23 apr 18.30 |
Mölndals IBF |
- |
Hälsinggårdens AIK |
3 - 1 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
24 apr 11.30 |
Frölunda IBK |
- |
Åkersberga IBF |
2 - 5 |
24 apr 12.15 |
Linghems SK |
- |
Mölndals IBF |
1 - 0 |
Finale
Dato |
|
Res |
24 apr 15.40 |
Åkersberga IBF |
- |
Linghems SK |
4 - 3 |
B-sluttspill
Semifinaler
Dato |
|
Res |
23 apr 20.00 |
Bergums IF |
- |
IF Marin Väst |
10 - 3 |
23 apr 20.45 |
Bergums IF |
- |
Østensjø/Dverg IBK |
1 - 4 |
Finale
Dato |
|
Res |
24 apr 12.45 |
Bergums IF |
- |
Østensjø/Dverg IBK |
5 - 3 |