Napsauta luokan nimiä nähdäksesi luokan tulokset.
Loppupelit | B-loppupelit | |
---|---|---|
F01 | Huddinge IK | Sunne IBK |
F03 | Pixbo Wallenstam IBF | Landvetter IBK |
F04 | ||
F98 | Nykvarns IF | Vendelsö IK |
P00 | Malmhaug IBK | FBC Lerum |
P02 | Åkersberga IBF | Bergums IF |
P03 | Kärra IBK | Mölndals IBF |
P04 | ||
P98 | Lindome IBK | |
P99 | Lindome IBK |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
22 huh 19.30 | Guldringen IBK | - | Mölndals IBF | 8 - 2 |
22 huh 20.15 | Eken IBK | - | IK Zenith | 0 - 4 |
23 huh 08.00 | Guldringen IBK | - | Eken IBK | 8 - 2 |
23 huh 08.45 | Mölndals IBF | - | IK Zenith | 2 - 3 |
23 huh 11.00 | IK Zenith | - | Guldringen IBK | 6 - 4 |
23 huh 11.45 | Mölndals IBF | - | Eken IBK | 7 - 3 |
P | V | T | H | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Zenith | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-6 | 7 | 9 |
2. | Guldringen IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 20-10 | 10 | 6 |
3. | Mölndals IBF | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-14 | -3 | 3 |
4. | Eken IBK | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-19 | -14 | 0 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
23 huh 12.30 | Kärra IBK | - | Lindome IBK | 9 - 3 |
23 huh 13.15 | Pixbo Wallenstam IBF | - | Åsa IF | 3 - 3 |
23 huh 15.30 | Kärra IBK | - | Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 2 |
23 huh 16.15 | Lindome IBK | - | Åsa IF | 1 - 1 |
23 huh 18.30 | Åsa IF | - | Kärra IBK | 3 - 3 |
23 huh 19.15 | Lindome IBK | - | Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 2 |
P | V | T | H | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kärra IBK | 3 | 2 | 1 | 0 | 17-8 | 9 | 7 |
2. | Lindome IBK | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-12 | -3 | 4 |
3. | Åsa IF | 3 | 0 | 3 | 0 | 7-7 | 0 | 3 |
4. | Pixbo Wallenstam IBF | 3 | 0 | 1 | 2 | 7-13 | -6 | 1 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
23 huh 09.30 | IBK Landvetter | - | Lindome IBK | 2 - 1 |
23 huh 10.15 | IK Zenith | - | Warberg IBF | 3 - 1 |
23 huh 12.30 | IBK Landvetter | - | IK Zenith | 8 - 1 |
23 huh 13.15 | Lindome IBK | - | Warberg IBF | 4 - 3 |
23 huh 15.30 | Warberg IBF | - | IBK Landvetter | 1 - 9 |
23 huh 16.15 | Lindome IBK | - | IK Zenith | 3 - 1 |
P | V | T | H | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IBK Landvetter | 3 | 3 | 0 | 0 | 19-3 | 16 | 9 |
2. | Lindome IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-6 | 2 | 6 |
3. | IK Zenith | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-12 | -7 | 3 |
4. | Warberg IBF | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-16 | -11 | 0 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
22 huh 18.00 | Guldringen IBK | - | Sportlife Kungälv IBK | 1 - 6 |
22 huh 18.45 | Eken IBK | - | Warberg IBF | 1 - 1 |
22 huh 21.00 | Sportlife Kungälv IBK | - | Warberg IBF | 5 - 2 |
22 huh 21.45 | Guldringen IBK | - | Eken IBK | 3 - 4 |
23 huh 14.45 | Warberg IBF | - | Guldringen IBK | 7 - 1 |
23 huh 15.30 | Sportlife Kungälv IBK | - | Eken IBK | 5 - 2 |
P | V | T | H | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sportlife Kungälv IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-5 | 11 | 9 |
2. | Warberg IBF | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-7 | 3 | 4 |
3. | Eken IBK | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-9 | -2 | 4 |
4. | Guldringen IBK | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-17 | -12 | 0 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 07.45 | IK Zenith | - | Lindome IBK | 1 - 0 |
24 huh 08.35 | Kärra IBK | - | Guldringen IBK | 9 - 3 |
24 huh 09.25 | IBK Landvetter | - | Warberg IBF | 5 - 3 |
24 huh 10.15 | Sportlife Kungälv IBK | - | Lindome IBK | 3 - 2 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 11.05 | IK Zenith | - | IBK Landvetter | 5 - 2 |
24 huh 11.55 | Kärra IBK | - | Sportlife Kungälv IBK | 5 - 4 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 14.30 | IK Zenith | - | Kärra IBK | 1 - 5 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 07.45 | Mölndals IBF | - | Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 4 |
24 huh 08.30 | Åsa IF | - | Eken IBK | 5 - 2 |
24 huh 09.15 | IK Zenith | - | Guldringen IBK | 6 - 1 |
24 huh 10.00 | Eken IBK | - | Warberg IBF | 3 - 1 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 13.45 | Mölndals IBF | - | IK Zenith | 2 - 1 |
24 huh 14.30 | Åsa IF | - | Eken IBK | 3 - 1 |
Päivämäärä | Vara | |||
---|---|---|---|---|
24 huh 16.00 | Mölndals IBF | - | Åsa IF | 5 - 3 |