Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lättsvår-Lätt (0506) | ||
Flickor Blå Svår-Medel (0304) | Täby FC F03 | |
Flickor Mörkröd Medellätt-Lätt (0102) | Hammarby IF IBF Hammarby F02-03 | |
Grön F07-08 (Ålder 7-9 år) | ||
Grön P07 (Ålder 8-9 år) | ||
Grön P08 (Ålder 7-8 år) | ||
Pojkar Blå Lätt (0506) | ||
Pojkar Blå Medelsvår-Medellätt (0405) | ||
Pojkar Blå Svår (03) | Bele Barkarby P03 | |
Pojkar Ljusröd Lätt (02) | Bele barkarby P02 | |
Pojkar Ljusröd Medellätt (0102) | Telge SIBK P02 | |
Pojkar Mörkröd Medel-lätt (00) | Älvsjö AIK | |
Pojkar Svart (HJ) | Rotebro IS IBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 08.00 | Telge SIBK P02 | - | Vendelsö IK Blå | 3 - 4 |
27 feb 08.00 | Högdalens AIS 1/Röd | - | Ingarö IF rosa | 4 - 5 |
27 feb 10.15 | Telge SIBK P02 | - | Högdalens AIS 1/Röd | 7 - 2 |
27 feb 10.15 | Vendelsö IK Blå | - | Ingarö IF rosa | 1 - 6 |
27 feb 12.30 | Ingarö IF rosa | - | Telge SIBK P02 | 3 - 3 |
27 feb 12.30 | Vendelsö IK Blå | - | Högdalens AIS 1/Röd | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ingarö IF rosa | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-8 | 6 | 7 |
2. | Vendelsö IK Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-10 | -2 | 6 |
3. | Telge SIBK P02 | 3 | 1 | 1 | 1 | 13-9 | 4 | 4 |
4. | Högdalens AIS 1/Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 7-15 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 08.45 | Rotebro IS IBK | - | Järfälla IBK | 3 - 4 |
27 feb 08.45 | Ingarö IF skär | - | Vendelsö IK | 2 - 6 |
27 feb 11.00 | Rotebro IS IBK | - | Ingarö IF skär | 1 - 4 |
27 feb 11.00 | Järfälla IBK | - | Vendelsö IK | 5 - 5 |
27 feb 13.15 | Vendelsö IK | - | Rotebro IS IBK | 1 - 1 |
27 feb 13.15 | Järfälla IBK | - | Ingarö IF skär | 5 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Järfälla IBK | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-11 | 3 | 7 |
2. | Vendelsö IK | 3 | 1 | 2 | 0 | 12-8 | 4 | 5 |
3. | Ingarö IF skär | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-12 | -3 | 3 |
4. | Rotebro IS IBK | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-9 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 09.30 | Vendelsö IK Vit | - | Grimsta AIK P03 Vit | 5 - 0 |
27 feb 09.30 | Hässelby SK Innebandy Röd | - | Vaxholms IBF Lag 1 Svart | 9 - 5 |
27 feb 11.45 | Vendelsö IK Vit | - | Hässelby SK Innebandy Röd | 9 - 4 |
27 feb 11.45 | Grimsta AIK P03 Vit | - | Vaxholms IBF Lag 1 Svart | 10 - 0 |
27 feb 14.00 | Vaxholms IBF Lag 1 Svart | - | Vendelsö IK Vit | 1 - 4 |
27 feb 14.00 | Grimsta AIK P03 Vit | - | Hässelby SK Innebandy Röd | 5 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vendelsö IK Vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 18-5 | 13 | 9 |
2. | Grimsta AIK P03 Vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-6 | 9 | 6 |
3. | Hässelby SK Innebandy Röd | 3 | 1 | 0 | 2 | 14-19 | -5 | 3 |
4. | Vaxholms IBF Lag 1 Svart | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-23 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 13.30 | Ingarö IF rosa | - | Ingarö IF skär | 7 - 6* |
28 feb 13.30 | Järfälla IBK | - | Telge SIBK P02 | 2 - 3 |
28 feb 14.15 | Vendelsö IK Vit | - | Vendelsö IK | 2 - 3* |
28 feb 14.15 | Grimsta AIK P03 Vit | - | Vendelsö IK Blå | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 15.45 | Ingarö IF rosa | - | Vendelsö IK | 4 - 0 |
28 feb 15.45 | Telge SIBK P02 | - | Grimsta AIK P03 Vit | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 17.15 | Vendelsö IK | - | Grimsta AIK P03 Vit | 10 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 17.15 | Ingarö IF rosa | - | Telge SIBK P02 | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 09.45 | Högdalens AIS 1/Röd | - | Vaxholms IBF Lag 1 Svart | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 09.45 | Hässelby SK Innebandy Röd | - | Rotebro IS IBK | 2 - 1 |