Tord Cupen 2017
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar födda -10
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
23 sep 09.00 |
IK Tord Lila |
- |
Tenhults if lag 1 vit |
|
23 sep 09.00 |
Bankeryd sportklubb Bsk svart |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
23 sep 10.30 |
IK Tord Lila |
- |
Bankeryd sportklubb Bsk svart |
|
23 sep 10.30 |
Tenhults if lag 1 vit |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
23 sep 12.00 |
IFK Värnamo 1 |
- |
IK Tord Lila |
|
23 sep 12.00 |
Tenhults if lag 1 vit |
- |
Bankeryd sportklubb Bsk svart |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
23 sep 09.30 |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
- |
IF Hallby Blå |
|
23 sep 09.30 |
Norrahhamr NIK |
- |
Huskvarna FF Vit |
|
23 sep 11.00 |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
- |
Norrahhamr NIK |
|
23 sep 11.00 |
IF Hallby Blå |
- |
Huskvarna FF Vit |
|
23 sep 12.30 |
Huskvarna FF Vit |
- |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
|
23 sep 12.30 |
IF Hallby Blå |
- |
Norrahhamr NIK |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
23 sep 10.00 |
IK Tord Vit |
- |
Bankeryd Sk Bsk Gul |
|
23 sep 10.00 |
Tenhults if Lag2 Svart |
- |
Tranås FF Lag 1 vit , Lag 2 Röd/Svart |
|
23 sep 11.30 |
IK Tord Vit |
- |
Tenhults if Lag2 Svart |
|
23 sep 11.30 |
Bankeryd Sk Bsk Gul |
- |
Tranås FF Lag 1 vit , Lag 2 Röd/Svart |
|
23 sep 13.00 |
Tranås FF Lag 1 vit , Lag 2 Röd/Svart |
- |
IK Tord Vit |
|
23 sep 13.00 |
Bankeryd Sk Bsk Gul |
- |
Tenhults if Lag2 Svart |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
23 sep 09.00 |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
- |
IF Hallby Vit |
|
23 sep 09.00 |
Tenhults if lag 3 vit |
- |
Huskvarna FF Blå |
|
23 sep 10.00 |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
- |
Tenhults if lag 3 vit |
|
23 sep 10.30 |
IF Hallby Vit |
- |
Huskvarna FF Blå |
|
23 sep 11.30 |
Huskvarna FF Blå |
- |
VÄRNAMO SÖDRA 2 LAG. LAG RÖD+LAG VIT |
|
23 sep 11.30 |
IF Hallby Vit |
- |
Tenhults if lag 3 vit |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
23 sep 09.00 |
Bankeryd Sk Bsk vit |
- |
IFK Värnamo 2/Blå |
|
23 sep 09.30 |
Tranås FF Lag 2 Vit |
- |
IK Tord Svart |
|
23 sep 10.30 |
Bankeryd Sk Bsk vit |
- |
Tranås FF Lag 2 Vit |
|
23 sep 10.30 |
IFK Värnamo 2/Blå |
- |
IK Tord Svart |
|
23 sep 12.00 |
IK Tord Svart |
- |
Bankeryd Sk Bsk vit |
|
23 sep 12.00 |
IFK Värnamo 2/Blå |
- |
Tranås FF Lag 2 Vit |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
23 sep 09.30 |
Gislaveds IS Lag 1 Röd |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
23 sep 09.30 |
Habo IF Lag 2, Vit |
- |
Ekhagens IF 1 |
|
23 sep 11.00 |
Gislaveds IS Lag 1 Röd |
- |
Habo IF Lag 2, Vit |
|
23 sep 11.00 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Ekhagens IF 1 |
|
23 sep 12.00 |
Ekhagens IF 1 |
- |
Gislaveds IS Lag 1 Röd |
|
23 sep 12.30 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Habo IF Lag 2, Vit |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
23 sep 10.00 |
Habo IF Lag 1, Blå |
- |
Tranås FF Lag 3 vit |
|
23 sep 10.00 |
Huskvarna FF Randig |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
23 sep 11.00 |
Habo IF Lag 1, Blå |
- |
Huskvarna FF Randig |
|
23 sep 11.30 |
Tranås FF Lag 3 vit |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
23 sep 12.30 |
Ekhagens IF Svart |
- |
Habo IF Lag 1, Blå |
|
23 sep 12.30 |
Tranås FF Lag 3 vit |
- |
Huskvarna FF Randig |
|