Storsjöcupen 2012
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
F-12 (7-manna)
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
3 jul 09.00 |
Ålen IL |
- |
Ås IF |
3 - 3 |
3 jul 10.00 |
Tangmoen IL |
- |
Verdal IL |
0 - 5 |
4 jul 16.00 |
Ås IF |
- |
Tangmoen IL |
4 - 2 |
4 jul 17.00 |
Verdal IL |
- |
Ålen IL |
3 - 4 |
5 jul 17.00 |
Ås IF |
- |
Verdal IL |
2 - 3 |
5 jul 17.00 |
Tangmoen IL |
- |
Ålen IL |
2 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Ålen IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
12-8 |
4 |
7 |
2. |
Verdal IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
11-6 |
5 |
6 |
3. |
Ås IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
9-8 |
1 |
4 |
4. |
Tangmoen IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-14 |
-10 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
3 jul 11.00 |
Egge IL |
- |
Lifezone/Ope |
1 - 3 |
3 jul 12.00 |
Lierne IL |
- |
Frösö IF |
0 - 2 |
4 jul 14.00 |
Lifezone/Ope |
- |
Lierne IL |
4 - 0 |
4 jul 15.00 |
Frösö IF |
- |
Egge IL |
4 - 5 |
5 jul 13.00 |
Lifezone/Ope |
- |
Frösö IF |
2 - 3 |
5 jul 13.00 |
Lierne IL |
- |
Egge IL |
0 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Lifezone/Ope |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-4 |
5 |
6 |
2. |
Egge IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
11-7 |
4 |
6 |
3. |
Frösö IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-7 |
2 |
6 |
4. |
Lierne IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-11 |
-11 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
3 jul 13.00 |
Krokom/Dvärsätt IF |
- |
Sandvollan IL |
0 - 6 |
3 jul 14.00 |
Aasguten IL |
- |
Remsle UIF FF |
0 - 13 |
4 jul 08.00 |
Remsle UIF FF |
- |
Krokom/Dvärsätt IF |
3 - 1 |
4 jul 09.00 |
Sandvollan IL |
- |
Aasguten IL |
8 - 3 |
5 jul 15.00 |
Remsle UIF FF |
- |
Sandvollan IL |
4 - 0 |
5 jul 15.00 |
Krokom/Dvärsätt IF |
- |
Aasguten IL |
4 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Remsle UIF FF |
3 |
3 |
0 | 0 |
20-1 |
19 |
9 |
2. |
Sandvollan IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
14-7 |
7 |
6 |
3. |
Krokom/Dvärsätt IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-9 |
-4 |
3 |
4. |
Aasguten IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-25 |
-22 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
3 jul 10.00 |
Kattem IL |
- |
IFK Östersund |
1 - 4 |
3 jul 11.00 |
Vuku IL |
- |
BK Örnen |
2 - 5 |
3 jul 15.00 |
Inderöy IL |
- |
Kattem IL |
20 - 0 |
3 jul 16.00 |
IFK Östersund |
- |
Vuku IL |
1 - 3 |
4 jul 10.00 |
BK Örnen |
- |
Inderöy IL |
1 - 4 |
4 jul 11.00 |
Kattem IL |
- |
Vuku IL |
2 - 3 |
4 jul 16.00 |
Inderöy IL |
- |
IFK Östersund |
6 - 2 |
5 jul 08.00 |
BK Örnen |
- |
Kattem IL |
11 - 0 |
5 jul 18.00 |
Vuku IL |
- |
Inderöy IL |
1 - 5 |
5 jul 18.00 |
IFK Östersund |
- |
BK Örnen |
2 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Inderöy IL |
4 |
4 |
0 | 0 |
35-4 |
31 |
12 |
2. |
BK Örnen |
4 |
3 |
0 | 1 |
22-8 |
14 |
9 |
3. |
Vuku IL |
4 |
2 |
0 | 2 |
9-13 |
-4 |
6 |
4. |
IFK Östersund |
4 |
1 |
0 | 3 |
9-15 |
-6 |
3 |
5. |
Kattem IL |
4 |
0 |
0 | 4 |
3-38 |
-35 |
0 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
3 jul 09.00 |
Bangkok MC |
- |
Ope IF |
10 - 2 |
3 jul 10.00 |
Steinkjer FK |
- |
Sverre IL |
1 - 5 |
4 jul 16.00 |
Ope IF |
- |
Steinkjer FK |
4 - 2 |
4 jul 17.00 |
Sverre IL |
- |
Bangkok MC |
0 - 10 |
5 jul 11.00 |
Ope IF |
- |
Sverre IL |
3 - 3 |
5 jul 11.00 |
Steinkjer FK |
- |
Bangkok MC |
0 - 14 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Bangkok MC |
3 |
3 |
0 | 0 |
34-2 |
32 |
9 |
2. |
Ope IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
9-15 |
-6 |
4 |
3. |
Sverre IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-14 |
-6 |
4 |
4. |
Steinkjer FK |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-23 |
-20 |
0 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
3 jul 15.00 |
Steinkjer FK |
- |
Byafossen IL |
6 - 0 |
3 jul 16.00 |
Brunflo FK |
- |
Nardo FK |
0 - 5 |
4 jul 12.00 |
Byafossen IL |
- |
Brunflo FK |
2 - 1 |
4 jul 13.00 |
Nardo FK |
- |
Steinkjer FK |
3 - 4 |
5 jul 17.00 |
Byafossen IL |
- |
Nardo FK |
0 - 2 |
5 jul 17.00 |
Brunflo FK |
- |
Steinkjer FK |
1 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Steinkjer FK |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-4 |
10 |
9 |
2. |
Nardo FK |
3 |
2 |
0 | 1 |
10-4 |
6 |
6 |
3. |
Byafossen IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-9 |
-7 |
3 |
4. |
Brunflo FK |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-11 |
-9 |
0 |
Pulje G
Dato |
|
Res |
3 jul 08.00 |
Lit/Hammerdal |
- |
Verdal IL |
0 - 5 |
3 jul 09.00 |
Stiklestad IL |
- |
Myssjö/Ovikens IF |
4 - 4 |
4 jul 18.00 |
Myssjö/Ovikens IF |
- |
Lit/Hammerdal |
1 - 2 |
4 jul 19.00 |
Verdal IL |
- |
Stiklestad IL |
0 - 2 |
5 jul 13.00 |
Myssjö/Ovikens IF |
- |
Verdal IL |
0 - 7 |
5 jul 14.00 |
Lit/Hammerdal |
- |
Stiklestad IL |
3 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Stiklestad IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-7 |
4 |
7 |
2. |
Verdal IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
12-2 |
10 |
6 |
3. |
Lit/Hammerdal |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-11 |
-6 |
3 |
4. |
Myssjö/Ovikens IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
5-13 |
-8 |
1 |
Pulje H
Dato |
|
Res |
3 jul 15.00 |
Trygg/Lade SK |
- |
Vinne IL |
3 - 5 |
3 jul 16.00 |
Ope IF |
- |
Kvam/Fölling IL |
2 - 0 |
4 jul 10.00 |
Vinne IL |
- |
Ope IF |
9 - 0 |
4 jul 11.00 |
Kvam/Fölling IL |
- |
Trygg/Lade SK |
0 - 10 |
5 jul 12.00 |
Vinne IL |
- |
Kvam/Fölling IL |
4 - 1 |
5 jul 12.00 |
Ope IF |
- |
Trygg/Lade SK |
1 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Vinne IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-4 |
14 |
9 |
2. |
Trygg/Lade SK |
3 |
2 |
0 | 1 |
16-6 |
10 |
6 |
3. |
Ope IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-12 |
-9 |
3 |
4. |
Kvam/Fölling IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-16 |
-15 |
0 |
Sluttspill
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 12.20 |
Ålen IL |
- |
Egge IL |
2 - 1 |
6 jul 12.20 |
Lifezone/Ope |
- |
Verdal IL |
1 - 2 |
6 jul 12.20 |
Remsle UIF FF |
- |
BK Örnen |
4 - 2 |
6 jul 12.20 |
Inderöy IL |
- |
Sandvollan IL |
4 - 1 |
6 jul 13.20 |
Bangkok MC |
- |
Nardo FK |
11 - 2 |
6 jul 13.20 |
Steinkjer FK |
- |
Ope IF |
1 - 3 |
6 jul 13.20 |
Stiklestad IL |
- |
Trygg/Lade SK |
6 - 5 |
6 jul 13.20 |
Vinne IL |
- |
Verdal IL |
4 - 1 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 17.40 |
Ålen IL |
- |
Remsle UIF FF |
0 - 2 |
6 jul 17.40 |
Verdal IL |
- |
Inderöy IL |
0 - 10 |
6 jul 18.50 |
Bangkok MC |
- |
Stiklestad IL |
9 - 1 |
6 jul 18.50 |
Ope IF |
- |
Vinne IL |
1 - 2 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 jul 10.20 |
Remsle UIF FF |
- |
Bangkok MC |
2 - 4 |
7 jul 10.20 |
Inderöy IL |
- |
Vinne IL |
4 - 2 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 jul 14.45 |
Bangkok MC |
- |
Inderöy IL |
7 - 3 |
B-sluttspill
1/16-finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 08.00 |
Steinkjer FK |
- |
Kattem IL |
4 - 1 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 12.30 |
Ås IF |
- |
Lierne IL |
5 - 0 |
6 jul 13.30 |
Frösö IF |
- |
Tangmoen IL |
6 - 1 |
6 jul 13.30 |
Krokom/Dvärsätt IF |
- |
IFK Östersund |
0 - 1 |
6 jul 14.20 |
Vuku IL |
- |
Aasguten IL |
4 - 0 |
6 jul 14.20 |
Sverre IL |
- |
Brunflo FK |
3 - 1 |
6 jul 14.20 |
Byafossen IL |
- |
Steinkjer FK |
2 - 3 |
6 jul 15.20 |
Lit/Hammerdal |
- |
Kvam/Fölling IL |
1 - 0 |
6 jul 15.20 |
Ope IF |
- |
Myssjö/Ovikens IF |
0 - 2 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 18.00 |
Ås IF |
- |
IFK Östersund |
2 - 1 |
6 jul 19.00 |
Frösö IF |
- |
Vuku IL |
6 - 0 |
6 jul 19.00 |
Sverre IL |
- |
Lit/Hammerdal |
1 - 0 |
6 jul 19.50 |
Steinkjer FK |
- |
Myssjö/Ovikens IF |
1 - 2 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 jul 08.00 |
Ås IF |
- |
Sverre IL |
0 - 3 |
7 jul 08.00 |
Frösö IF |
- |
Myssjö/Ovikens IF |
6 - 4 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 jul 12.00 |
Sverre IL |
- |
Frösö IF |
1 - 4 |