Storsjöcupen 2012
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
P-13
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
3 jul 14.00 |
Flatås IL |
- |
Tjalg IL |
3 - 0 |
3 jul 15.00 |
Ås IF |
- |
Fram IL |
3 - 4 |
4 jul 11.00 |
Fram IL |
- |
Flatås IL |
0 - 5 |
4 jul 12.00 |
Tjalg IL |
- |
Ås IF |
2 - 2 |
5 jul 12.00 |
Fram IL |
- |
Tjalg IL |
2 - 3 |
5 jul 13.00 |
Flatås IL |
- |
Ås IF |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Flatås IL |
3 |
3 |
0 | 0 |
9-0 |
9 |
9 |
2. |
Tjalg IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-7 |
-2 |
4 |
3. |
Fram IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-11 |
-5 |
3 |
4. |
Ås IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
5-7 |
-2 |
1 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
3 jul 16.00 |
Malvik IL |
- |
Brunflo/Tandsbyn |
1 - 4 |
3 jul 17.00 |
Vestbyen IL |
- |
Neset FK |
1 - 4 |
4 jul 17.00 |
Neset FK |
- |
Malvik IL |
5 - 0 |
4 jul 18.00 |
Brunflo/Tandsbyn |
- |
Vestbyen IL |
1 - 4 |
5 jul 19.00 |
Neset FK |
- |
Brunflo/Tandsbyn |
2 - 1 |
5 jul 19.00 |
Malvik IL |
- |
Vestbyen IL |
2 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Neset FK |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-2 |
9 |
9 |
2. |
Vestbyen IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-7 |
2 |
6 |
3. |
Brunflo/Tandsbyn |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
3 |
4. |
Malvik IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-13 |
-10 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
3 jul 10.00 |
Stiklestad IL |
- |
Nessegutten SK |
3 - 3 |
3 jul 11.00 |
Ängby IF |
- |
Malvik IL |
1 - 5 |
3 jul 16.00 |
Nessegutten SK |
- |
Atletico Paulistinha |
0 - 8 |
3 jul 17.00 |
Malvik IL |
- |
Stiklestad IL |
5 - 1 |
4 jul 11.00 |
Stiklestad IL |
- |
Ängby IF |
0 - 3 |
4 jul 12.00 |
Atletico Paulistinha |
- |
Malvik IL |
4 - 1 |
4 jul 17.00 |
Nessegutten SK |
- |
Ängby IF |
1 - 4 |
5 jul 10.00 |
Atletico Paulistinha |
- |
Stiklestad IL |
4 - 2 |
5 jul 16.00 |
Malvik IL |
- |
Nessegutten SK |
3 - 1 |
5 jul 16.00 |
Ängby IF |
- |
Atletico Paulistinha |
0 - 10 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Atletico Paulistinha |
4 |
4 |
0 | 0 |
26-3 |
23 |
12 |
2. |
Malvik IL |
4 |
3 |
0 | 1 |
14-7 |
7 |
9 |
3. |
Ängby IF |
4 |
2 |
0 | 2 |
8-16 |
-8 |
6 |
4. |
Stiklestad IL |
4 |
0 |
1 | 3 |
6-15 |
-9 |
1 |
5. |
Nessegutten SK |
4 |
0 |
1 | 3 |
5-18 |
-13 |
1 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
3 jul 09.00 |
National SK |
- |
Verdal IL |
1 - 0 |
3 jul 10.00 |
Hammerdals IF |
- |
Orkla FK |
0 - 3 |
4 jul 11.00 |
Orkla FK |
- |
National SK |
1 - 3 |
4 jul 12.00 |
Verdal IL |
- |
Hammerdals IF |
7 - 2 |
5 jul 20.00 |
Orkla FK |
- |
Verdal IL |
1 - 12 |
5 jul 20.00 |
National SK |
- |
Hammerdals IF |
4 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
National SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
8-2 |
6 |
9 |
2. |
Verdal IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
19-4 |
15 |
6 |
3. |
Orkla FK |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-15 |
-10 |
3 |
4. |
Hammerdals IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-14 |
-11 |
0 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
3 jul 17.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Bollstanäs SK |
0 - 7 |
3 jul 18.00 |
Steinkjer FK |
- |
Stjördal/Blink IL |
4 - 0 |
4 jul 08.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Charlottenlund SK |
3 - 3 |
4 jul 09.00 |
Bollstanäs SK |
- |
Steinkjer FK |
4 - 2 |
5 jul 12.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Bollstanäs SK |
0 - 1 |
5 jul 12.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Steinkjer FK |
0 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Bollstanäs SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
12-2 |
10 |
9 |
2. |
Steinkjer FK |
3 |
2 |
0 | 1 |
10-4 |
6 |
6 |
3. |
Stjördal/Blink IL |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-8 |
-5 |
1 |
4. |
Charlottenlund SK |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-14 |
-11 |
1 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
3 jul 08.00 |
Frei FK |
- |
Egge IL |
0 - 11 |
3 jul 09.00 |
Inderöy IL |
- |
Offerdals IF |
2 - 5 |
4 jul 16.00 |
Egge IL |
- |
Inderöy IL |
1 - 1 |
4 jul 17.00 |
Offerdals IF |
- |
Frei FK |
4 - 5 |
5 jul 11.00 |
Egge IL |
- |
Offerdals IF |
9 - 0 |
5 jul 11.00 |
Inderöy IL |
- |
Frei FK |
1 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Egge IL |
3 |
2 |
1 | 0 |
21-1 |
20 |
7 |
2. |
Frei FK |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-16 |
-10 |
4 |
3. |
Offerdals IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
9-16 |
-7 |
3 |
4. |
Inderöy IL |
3 |
0 |
2 | 1 |
4-7 |
-3 |
2 |
Pulje G
Dato |
|
Res |
3 jul 10.00 |
Skaun BK |
- |
CECAP Cruz Azul |
0 - 6 |
3 jul 11.00 |
Tiller IL |
- |
Sverre IL |
6 - 0 |
3 jul 15.00 |
CECAP Cruz Azul |
- |
Sollefteå GIF FF |
2 - 0 |
3 jul 16.00 |
Sverre IL |
- |
Skaun BK |
0 - 5 |
4 jul 10.00 |
Sollefteå GIF FF |
- |
Tiller IL |
3 - 1 |
4 jul 11.00 |
CECAP Cruz Azul |
- |
Sverre IL |
10 - 0 |
4 jul 19.00 |
Sollefteå GIF FF |
- |
Skaun BK |
0 - 0 |
5 jul 10.00 |
Skaun BK |
- |
Tiller IL |
1 - 3 |
5 jul 18.00 |
Tiller IL |
- |
CECAP Cruz Azul |
0 - 7 |
5 jul 18.00 |
Sverre IL |
- |
Sollefteå GIF FF |
1 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
CECAP Cruz Azul |
4 |
4 |
0 | 0 |
25-0 |
25 |
12 |
2. |
Sollefteå GIF FF |
4 |
2 |
1 | 1 |
6-4 |
2 |
7 |
3. |
Tiller IL |
4 |
2 |
0 | 2 |
10-11 |
-1 |
6 |
4. |
Skaun BK |
4 |
1 |
1 | 2 |
6-9 |
-3 |
4 |
5. |
Sverre IL |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-24 |
-23 |
0 |
Pulje H
Dato |
|
Res |
3 jul 17.00 |
Inderöy IL |
- |
Kristiansund FK |
1 - 2 |
3 jul 18.00 |
Alsens IF |
- |
Nardo FK |
1 - 3 |
4 jul 19.00 |
Nardo FK |
- |
Inderöy IL |
1 - 3 |
4 jul 20.00 |
Kristiansund FK |
- |
Alsens IF |
5 - 1 |
5 jul 09.00 |
Nardo FK |
- |
Kristiansund FK |
2 - 6 |
5 jul 09.00 |
Inderöy IL |
- |
Alsens IF |
2 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Kristiansund FK |
3 |
3 |
0 | 0 |
13-4 |
9 |
9 |
2. |
Inderöy IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
3 |
3. |
Nardo FK |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-10 |
-4 |
3 |
4. |
Alsens IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-10 |
-4 |
3 |
Pulje I
Dato |
|
Res |
3 jul 18.00 |
Hommelvik IL |
- |
Trygg/Lade SK |
4 - 2 |
3 jul 18.00 |
Vinne IL |
- |
Östersunds FK |
2 - 3 |
4 jul 19.00 |
Trygg/Lade SK |
- |
Vinne IL |
2 - 3 |
4 jul 20.00 |
Östersunds FK |
- |
Hommelvik IL |
0 - 0 |
5 jul 12.00 |
Trygg/Lade SK |
- |
Östersunds FK |
0 - 3 |
5 jul 12.00 |
Vinne IL |
- |
Hommelvik IL |
2 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Östersunds FK |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-2 |
4 |
7 |
2. |
Vinne IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-6 |
1 |
6 |
3. |
Hommelvik IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-4 |
1 |
4 |
4. |
Trygg/Lade SK |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-10 |
-6 |
0 |
Pulje J
Dato |
|
Res |
3 jul 13.00 |
Sverre IL |
- |
LDF Tucuman |
1 - 4 |
3 jul 14.00 |
Egge IL |
- |
Kattem IL |
0 - 10 |
4 jul 14.00 |
LDF Tucuman |
- |
Egge IL |
14 - 0 |
4 jul 15.00 |
Kattem IL |
- |
Sverre IL |
1 - 1 |
5 jul 12.00 |
LDF Tucuman |
- |
Kattem IL |
2 - 0 |
5 jul 12.00 |
Egge IL |
- |
Sverre IL |
0 - 16 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
LDF Tucuman |
3 |
3 |
0 | 0 |
20-1 |
19 |
9 |
2. |
Sverre IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
18-5 |
13 |
4 |
3. |
Kattem IL |
3 |
1 |
1 | 1 |
11-3 |
8 |
4 |
4. |
Egge IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-40 |
-40 |
0 |
Pulje K
Dato |
|
Res |
3 jul 08.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Ope IF |
3 - 1 |
3 jul 18.00 |
Kil/Hemne IL |
- |
Lånke IL |
5 - 1 |
4 jul 19.00 |
Ope IF |
- |
Kil/Hemne IL |
1 - 0 |
4 jul 20.00 |
Lånke IL |
- |
Charlottenlund SK |
1 - 4 |
5 jul 17.00 |
Kil/Hemne IL |
- |
Charlottenlund SK |
0 - 5 |
5 jul 17.00 |
Ope IF |
- |
Lånke IL |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Charlottenlund SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
12-2 |
10 |
9 |
2. |
Ope IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
3-3 |
0 |
6 |
3. |
Kil/Hemne IL |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-7 |
-2 |
3 |
4. |
Lånke IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-10 |
-8 |
0 |
Pulje L
Dato |
|
Res |
3 jul 11.00 |
Heimdal FK |
- |
Verdal IL |
3 - 1 |
3 jul 12.00 |
Selbu BK |
- |
IFK Östersund |
1 - 2 |
3 jul 17.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Heimdal FK |
2 - 5 |
4 jul 08.00 |
Verdal IL |
- |
Selbu BK |
6 - 0 |
4 jul 11.00 |
IFK Östersund |
- |
Stjördal/Blink IL |
0 - 1 |
4 jul 15.00 |
Heimdal FK |
- |
Selbu BK |
2 - 0 |
4 jul 16.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Verdal IL |
1 - 4 |
5 jul 12.00 |
Verdal IL |
- |
IFK Östersund |
1 - 0 |
5 jul 19.00 |
Selbu BK |
- |
Stjördal/Blink IL |
0 - 5 |
5 jul 19.00 |
IFK Östersund |
- |
Heimdal FK |
2 - 8 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Heimdal FK |
4 |
4 |
0 | 0 |
18-5 |
13 |
12 |
2. |
Verdal IL |
4 |
3 |
0 | 1 |
12-4 |
8 |
9 |
3. |
Stjördal/Blink IL |
4 |
2 |
0 | 2 |
9-9 |
0 |
6 |
4. |
IFK Östersund |
4 |
1 |
0 | 3 |
4-11 |
-7 |
3 |
5. |
Selbu BK |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-15 |
-14 |
0 |
Sluttspill
1/16-finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 08.00 |
Tjalg IL |
- |
Vestbyen IL |
3 - 1 |
6 jul 08.00 |
Neset FK |
- |
Malvik IL |
0 - 3 |
6 jul 08.00 |
Verdal IL |
- |
Steinkjer FK |
3 - 1 |
6 jul 08.00 |
Bollstanäs SK |
- |
Frei FK |
6 - 1 |
6 jul 08.00 |
Sollefteå GIF FF |
- |
Inderöy IL |
2 - 0 |
6 jul 08.00 |
Kristiansund FK |
- |
Vinne IL |
4 - 2 |
6 jul 08.00 |
Sverre IL |
- |
Ope IF |
6 - 0 |
6 jul 08.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Verdal IL |
4 - 1 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 12.20 |
Flatås IL |
- |
Malvik IL |
2 - 1 |
6 jul 12.20 |
Atletico Paulistinha |
- |
Tjalg IL |
13 - 0 |
6 jul 13.20 |
National SK |
- |
Bollstanäs SK |
1 - 2 |
6 jul 13.20 |
Egge IL |
- |
Verdal IL |
3 - 4 |
6 jul 13.20 |
CECAP Cruz Azul |
- |
Kristiansund FK |
4 - 0 |
6 jul 13.20 |
Östersunds FK |
- |
Sollefteå GIF FF |
6 - 1 |
6 jul 13.20 |
LDF Tucuman |
- |
Charlottenlund SK |
8 - 0 |
6 jul 14.30 |
Heimdal FK |
- |
Sverre IL |
2 - 0 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 17.40 |
Flatås IL |
- |
Bollstanäs SK |
0 - 1 |
6 jul 18.50 |
Atletico Paulistinha |
- |
Verdal IL |
6 - 0 |
6 jul 18.50 |
CECAP Cruz Azul |
- |
LDF Tucuman |
0 - 2 |
6 jul 19.50 |
Östersunds FK |
- |
Heimdal FK |
1 - 2 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 jul 08.00 |
Bollstanäs SK |
- |
LDF Tucuman |
0 - 5 |
7 jul 08.00 |
Atletico Paulistinha |
- |
Heimdal FK |
3 - 1 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 jul 12.00 |
LDF Tucuman |
- |
Atletico Paulistinha |
1 - 0 |
B-sluttspill
1/16-finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 08.00 |
Ås IF |
- |
Malvik IL |
3 - 1 |
6 jul 08.00 |
Fram IL |
- |
Nessegutten SK |
0 - 2 |
6 jul 08.00 |
Brunflo/Tandsbyn |
- |
Hammerdals IF |
3 - 0 |
6 jul 08.00 |
Stiklestad IL |
- |
Charlottenlund SK |
3 - 4 |
6 jul 08.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Sverre IL |
2 - 0 |
6 jul 08.00 |
Offerdals IF |
- |
Alsens IF |
2 - 1 |
6 jul 08.00 |
Inderöy IL |
- |
Skaun BK |
2 - 3* |
6 jul 08.00 |
Nardo FK |
- |
Trygg/Lade SK |
2 - 5 |
6 jul 08.50 |
Kattem IL |
- |
Selbu BK |
4 - 0 |
6 jul 08.50 |
Lånke IL |
- |
IFK Östersund |
1 - 3 |
6 jul 08.50 |
Kil/Hemne IL |
- |
Egge IL |
4 - 1 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
6 jul 12.30 |
Ängby IF |
- |
Ås IF |
2 - 0 |
6 jul 12.30 |
Nessegutten SK |
- |
Brunflo/Tandsbyn |
1 - 3 |
6 jul 12.30 |
Orkla FK |
- |
Charlottenlund SK |
1 - 4 |
6 jul 12.30 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Offerdals IF |
4 - 0 |
6 jul 12.30 |
Skaun BK |
- |
Trygg/Lade SK |
2 - 1 |
6 jul 12.30 |
Tiller IL |
- |
Kattem IL |
1 - 2 |
6 jul 13.30 |
Hommelvik IL |
- |
IFK Östersund |
2 - 1 |
6 jul 13.30 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Kil/Hemne IL |
1 - 3 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
6 jul 17.10 |
Ängby IF |
- |
Charlottenlund SK |
2 - 4 |
6 jul 17.10 |
Brunflo/Tandsbyn |
- |
Stjördal/Blink IL |
0 - 6 |
6 jul 18.00 |
Skaun BK |
- |
Hommelvik IL |
0 - 2 |
6 jul 18.00 |
Kattem IL |
- |
Kil/Hemne IL |
3 - 1 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 jul 09.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Hommelvik IL |
5 - 1 |
7 jul 09.00 |
Stjördal/Blink IL |
- |
Kattem IL |
4 - 2 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 jul 13.00 |
Charlottenlund SK |
- |
Stjördal/Blink IL |
1 - 3 |