Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 14.30 | Askims IK SVART | - | KF Velebit Röd | |
16 sep 14.30 | Landvetter is lag 1 Lag 1 | - | Västra Frölunda IF Grön | |
16 sep 14.30 | Öjersjö IF Blå | - | Stenungsunds IF Röd | |
16 sep 15.30 | Askims IK SVART | - | Västra Frölunda IF Grön | |
16 sep 15.30 | Stenungsunds IF Röd | - | Landvetter is lag 1 Lag 1 | |
16 sep 15.30 | KF Velebit Röd | - | Öjersjö IF Blå | |
16 sep 16.30 | Askims IK SVART | - | Stenungsunds IF Röd | |
16 sep 16.30 | Västra Frölunda IF Grön | - | KF Velebit Röd | |
16 sep 16.30 | Landvetter is lag 1 Lag 1 | - | Öjersjö IF Blå | |
16 sep 17.30 | Stenungsunds IF Röd | - | Västra Frölunda IF Grön | |
16 sep 17.30 | Öjersjö IF Blå | - | Askims IK SVART | |
16 sep 17.30 | KF Velebit Röd | - | Landvetter is lag 1 Lag 1 | |
16 sep 18.30 | Västra Frölunda IF Grön | - | Öjersjö IF Blå | |
16 sep 18.30 | Stenungsunds IF Röd | - | KF Velebit Röd | |
16 sep 18.30 | Landvetter is lag 1 Lag 1 | - | Askims IK SVART |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 08.30 | Askims IK RÖD | - | Sävedalens IF Röd | |
16 sep 08.30 | Landvetter is Lag 2 | - | Västra Frölunda IF Vit | |
16 sep 09.00 | Öjersjö IF Vit | - | KF Velebit Blå | |
16 sep 09.30 | Askims IK RÖD | - | Västra Frölunda IF Vit | |
16 sep 10.00 | KF Velebit Blå | - | Landvetter is Lag 2 | |
16 sep 10.00 | Sävedalens IF Röd | - | Öjersjö IF Vit | |
16 sep 11.00 | Askims IK RÖD | - | KF Velebit Blå | |
16 sep 11.00 | Västra Frölunda IF Vit | - | Sävedalens IF Röd | |
16 sep 11.00 | Landvetter is Lag 2 | - | Öjersjö IF Vit | |
16 sep 12.00 | KF Velebit Blå | - | Västra Frölunda IF Vit | |
16 sep 12.00 | Öjersjö IF Vit | - | Askims IK RÖD | |
16 sep 12.30 | Sävedalens IF Röd | - | Landvetter is Lag 2 | |
16 sep 13.00 | Västra Frölunda IF Vit | - | Öjersjö IF Vit | |
16 sep 13.30 | KF Velebit Blå | - | Sävedalens IF Röd | |
16 sep 13.30 | Landvetter is Lag 2 | - | Askims IK RÖD |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 13.00 | Björndammens BK | - | Sävedalens IF Blå | |
16 sep 14.00 | IFK Hindås | - | Stenungsunds IF Svart | |
16 sep 14.00 | Landvetter is Lag 3 | - | Askims IK VIT | |
16 sep 15.00 | Askims IK VIT | - | Sävedalens IF Blå | |
16 sep 15.00 | Landvetter is Lag 3 | - | IFK Hindås | |
16 sep 15.00 | Stenungsunds IF Svart | - | Björndammens BK | |
16 sep 16.00 | Askims IK VIT | - | IFK Hindås | |
16 sep 16.00 | Björndammens BK | - | Landvetter is Lag 3 | |
16 sep 16.00 | Sävedalens IF Blå | - | Stenungsunds IF Svart | |
16 sep 17.00 | Askims IK VIT | - | Björndammens BK | |
16 sep 17.00 | IFK Hindås | - | Sävedalens IF Blå | |
16 sep 17.00 | Landvetter is Lag 3 | - | Stenungsunds IF Svart | |
16 sep 18.00 | Björndammens BK | - | IFK Hindås | |
16 sep 18.00 | Stenungsunds IF Svart | - | Askims IK VIT | |
16 sep 18.00 | Sävedalens IF Blå | - | Landvetter is Lag 3 |