Drakcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 01
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
12 aug 10.00 |
Kubikenborgs if |
- |
Gif Sundsvall |
1 - 0 |
12 aug 15.10 |
Gif Sundsvall |
- |
Kramfors Alliansen |
1 - 4 |
13 aug 09.40 |
Kramfors Alliansen |
- |
Kubikenborgs if |
0 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Kramfors Alliansen |
2 |
1 |
1 | 0 |
4-1 |
3 |
4 |
2. |
Kubikenborgs if |
2 |
1 |
1 | 0 |
1-0 |
1 |
4 |
3. |
Gif Sundsvall |
2 |
0 |
0 | 2 |
1-5 |
-4 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
12 aug 11.50 |
Selånger |
- |
Näldens IF |
7 - 0 |
12 aug 13.30 |
Matfors IF |
- |
Selånger |
0 - 4 |
13 aug 08.50 |
Näldens IF |
- |
Matfors IF |
2 - 6 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Selånger |
2 |
2 |
0 | 0 |
11-0 |
11 |
6 |
2. |
Matfors IF |
2 |
1 |
0 | 1 |
6-6 |
0 |
3 |
3. |
Näldens IF |
2 |
0 |
0 | 2 |
2-13 |
-11 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
12 aug 11.00 |
Granlo BK |
- |
Njurunda SK |
6 - 2 |
12 aug 16.00 |
Njurunda SK |
- |
Näldens IF |
1 - 5 |
13 aug 10.30 |
Näldens IF |
- |
Granlo BK |
2 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Granlo BK |
2 |
1 |
1 | 0 |
8-4 |
4 |
4 |
2. |
Näldens IF |
2 |
1 |
1 | 0 |
7-3 |
4 |
4 |
3. |
Njurunda SK |
2 |
0 |
0 | 2 |
3-11 |
-8 |
0 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
12 aug 12.40 |
Forsa IF |
- |
Selånger |
6 - 1 |
12 aug 14.20 |
Selånger |
- |
Junsele IF |
4 - 4 |
13 aug 08.00 |
Junsele IF |
- |
Forsa IF |
3 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Junsele IF |
2 |
1 |
1 | 0 |
7-6 |
1 |
4 |
2. |
Forsa IF |
2 |
1 |
0 | 1 |
8-4 |
4 |
3 |
3. |
Selånger |
2 |
0 |
1 | 1 |
5-10 |
-5 |
1 |
Slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 13.00 |
Selånger |
- |
Junsele IF |
2 - 1 |
13 aug 13.50 |
Kramfors Alliansen |
- |
Granlo BK |
3 - 0 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 12.00 |
Junsele IF |
- |
Granlo BK |
5 - 0 |
Final
Datum |
|
Res |
14 aug 13.00 |
Selånger |
- |
Kramfors Alliansen |
1 - 4 |
B-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 14.40 |
Matfors IF |
- |
Forsa IF |
6 - 1 |
13 aug 15.30 |
Kubikenborgs if |
- |
Näldens IF |
11 - 1 |
7-8 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 09.40 |
Forsa IF |
- |
Näldens IF |
4 - 1 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 10.30 |
Matfors IF |
- |
Kubikenborgs if |
1 - 2 |
C-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 16.20 |
Näldens IF |
- |
Selånger |
10 - 9 |
13 aug 17.10 |
Gif Sundsvall |
- |
Njurunda SK |
8 - 0 |
11-12 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 08.00 |
Selånger |
- |
Njurunda SK |
6 - 2 |
9-10 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 08.50 |
Näldens IF |
- |
Gif Sundsvall |
0 - 7 |
Statistik