Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F-12 (7-manna) | Bangkok MC | Nidelv IL |
F-13 | Inderøy IL | Kil/Hemne IL |
F-14 | Bangkok MC | Vinne IL |
F-15 | Verdal IL | Orkla/Skaun |
F-16 | Verdal IL | IFK Öst/ K/D |
P-12 (7-manna) | Bangkok MC | Kolstad Fotball |
P-13 | MSSF | Lånke IL |
P-14 | Cruz Azul Intercups | Ope IF |
P-15 | Verdal IL | Inderøy IL |
P-16 | Kattem IL | IFK Östersund |
U-klass Div 1 | Rosenborg BK | |
U-klass Div 2 | Rånäs 4 H |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 12.00 | Sverre IL | - | Tangmoen IL | 0 - 3 |
2 jul 13.00 | Kattem IL | - | Lierne IL | 3 - 0 |
2 jul 17.00 | Ås IF | - | Sverre IL | 4 - 2 |
2 jul 18.00 | Tangmoen IL | - | Kattem IL | 3 - 3 |
3 jul 11.00 | Lierne IL | - | Ås IF | 1 - 2 |
3 jul 12.00 | Kattem IL | - | Sverre IL | 3 - 2 |
3 jul 17.00 | Tangmoen IL | - | Ås IF | 3 - 1 |
4 jul 10.00 | Sverre IL | - | Lierne IL | 2 - 1 |
4 jul 15.00 | Ås IF | - | Kattem IL | 1 - 4 |
4 jul 15.00 | Lierne IL | - | Tangmoen IL | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kattem IL | 4 | 3 | 1 | 0 | 13-6 | 7 | 10 |
2. | Tangmoen IL | 4 | 3 | 1 | 0 | 11-5 | 6 | 10 |
3. | Ås IF | 4 | 2 | 0 | 2 | 8-10 | -2 | 6 |
4. | Sverre IL | 4 | 1 | 0 | 3 | 6-11 | -5 | 3 |
5. | Lierne IL | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-9 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 11.00 | Sverre IL | - | Ålen IL | 0 - 4 |
2 jul 12.00 | Remyra IL | - | Brunflo FK | 5 - 0 |
3 jul 14.00 | Brunflo FK | - | Sverre IL | 3 - 1 |
3 jul 17.00 | Ålen IL | - | Remyra IL | 0 - 2 |
4 jul 09.00 | Brunflo FK | - | Ålen IL | 1 - 5 |
4 jul 09.00 | Sverre IL | - | Remyra IL | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ålen IL | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-3 | 6 | 6 |
2. | Remyra IL | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-2 | 6 | 6 |
3. | Sverre IL | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-8 | -5 | 3 |
4. | Brunflo FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-11 | -7 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 16.00 | Fram IL | - | Verdal IL | 2 - 3 |
2 jul 17.00 | IFK Östersund | - | Sjetne IL | 0 - 4 |
3 jul 12.00 | Sjetne IL | - | Fram IL | 6 - 0 |
3 jul 19.00 | Verdal IL | - | IFK Östersund | 3 - 0 |
4 jul 17.00 | Sjetne IL | - | Verdal IL | 0 - 0 |
4 jul 17.00 | Fram IL | - | IFK Östersund | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sjetne IL | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-0 | 10 | 7 |
2. | Verdal IL | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-2 | 4 | 7 |
3. | Fram IL | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-10 | -7 | 1 |
4. | IFK Östersund | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-8 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 08.00 | Støren SK | - | Nidelv IL | 2 - 5 |
2 jul 09.00 | Ljusdals IF | - | Charlottenlund SK | 4 - 1 |
2 jul 14.00 | Fram IL | - | Støren SK | 2 - 8 |
2 jul 15.00 | Nidelv IL | - | Ljusdals IF | 3 - 3 |
3 jul 11.00 | Charlottenlund SK | - | Fram IL | 19 - 0 |
3 jul 12.00 | Støren SK | - | Ljusdals IF | 4 - 1 |
3 jul 18.00 | Fram IL | - | Nidelv IL | 0 - 6 |
4 jul 09.00 | Charlottenlund SK | - | Støren SK | 3 - 5 |
4 jul 15.00 | Ljusdals IF | - | Fram IL | 1 - 1 |
4 jul 15.00 | Nidelv IL | - | Charlottenlund SK | 1 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Støren SK | 4 | 3 | 0 | 1 | 19-11 | 8 | 9 |
2. | Nidelv IL | 4 | 2 | 1 | 1 | 15-9 | 6 | 7 |
3. | Charlottenlund SK | 4 | 2 | 0 | 2 | 27-10 | 17 | 6 |
4. | Ljusdals IF | 4 | 1 | 2 | 1 | 9-9 | 0 | 5 |
5. | Fram IL | 4 | 0 | 1 | 3 | 3-34 | -31 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 11.00 | Malvik IL | - | Neset FK | 2 - 1 |
2 jul 12.00 | Remsle UIF | - | Stiklestad IL | 2 - 0 |
3 jul 15.00 | Stiklestad IL | - | Malvik IL | 1 - 3 |
3 jul 16.00 | Neset FK | - | Remsle UIF | 1 - 1 |
4 jul 14.00 | Stiklestad IL | - | Neset FK | 1 - 4 |
4 jul 14.00 | Malvik IL | - | Remsle UIF | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Remsle UIF | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-1 | 3 | 7 |
2. | Malvik IL | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-3 | 2 | 6 |
3. | Neset FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-4 | 2 | 4 |
4. | Stiklestad IL | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-9 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 12.00 | Inderøy IL | - | Fosen FK | 2 - 2 |
2 jul 13.00 | Ope IF | - | Nidelv IL | 4 - 1 |
3 jul 18.00 | Nidelv IL | - | Inderøy IL | 0 - 0 |
3 jul 19.00 | Fosen FK | - | Ope IF | 5 - 3 |
4 jul 11.00 | Nidelv IL | - | Fosen FK | 3 - 2 |
4 jul 11.00 | Inderøy IL | - | Ope IF | 0 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ope IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-6 | 6 | 6 |
2. | Fosen FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-8 | 1 | 4 |
3. | Nidelv IL | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-6 | -2 | 4 |
4. | Inderøy IL | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-7 | -5 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 08.00 | Charlottenlund SK | - | Sandvollan IL | 1 - 2 |
2 jul 16.00 | Egge IL | - | Bangkok MC | 2 - 15 |
2 jul 17.00 | Sandvollan IL | - | Brunflo FK | 3 - 3 |
3 jul 11.00 | Bangkok MC | - | Charlottenlund SK | 10 - 0 |
3 jul 12.00 | Brunflo FK | - | Egge IL | 0 - 2 |
3 jul 16.00 | Bangkok MC | - | Sandvollan IL | 9 - 0 |
3 jul 17.00 | Egge IL | - | Charlottenlund SK | 5 - 2 |
4 jul 13.00 | Brunflo FK | - | Bangkok MC | 0 - 8 |
4 jul 19.00 | Sandvollan IL | - | Egge IL | 1 - 4 |
4 jul 19.00 | Charlottenlund SK | - | Brunflo FK | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bangkok MC | 4 | 4 | 0 | 0 | 42-2 | 40 | 12 |
2. | Egge IL | 4 | 3 | 0 | 1 | 13-18 | -5 | 9 |
3. | Sandvollan IL | 4 | 1 | 1 | 2 | 6-17 | -11 | 4 |
4. | Brunflo FK | 4 | 0 | 2 | 2 | 3-13 | -10 | 2 |
5. | Charlottenlund SK | 4 | 0 | 1 | 3 | 3-17 | -14 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 09.00 | Ope IF | - | Byafossen IL | 6 - 1 |
2 jul 10.00 | Steinkjer FK | - | Nardo FK | 0 - 11 |
3 jul 10.00 | Nardo FK | - | Ope IF | 3 - 2 |
3 jul 11.00 | Byafossen IL | - | Steinkjer FK | 5 - 0 |
4 jul 08.00 | Nardo FK | - | Byafossen IL | 9 - 5 |
4 jul 08.00 | Ope IF | - | Steinkjer FK | 7 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nardo FK | 3 | 3 | 0 | 0 | 23-7 | 16 | 9 |
2. | Ope IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-5 | 10 | 6 |
3. | Byafossen IL | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-15 | -4 | 3 |
4. | Steinkjer FK | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-23 | -22 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 jul 16.00 | Trygg/Lade SK | - | Remsle UIF | 5 - 0 |
2 jul 17.00 | Verdal IL | - | Egge IL | 4 - 2 |
3 jul 13.00 | Remsle UIF | - | Verdal IL | 2 - 1 |
3 jul 14.00 | Egge IL | - | Trygg/Lade SK | 1 - 3 |
4 jul 18.00 | Remsle UIF | - | Egge IL | 1 - 0 |
4 jul 18.00 | Verdal IL | - | Trygg/Lade SK | 2 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trygg/Lade SK | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-3 | 5 | 6 |
2. | Verdal IL | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Remsle UIF | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-6 | -3 | 6 |
4. | Egge IL | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-8 | -5 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 12.20 | Remyra IL | - | Verdal IL | 3 - 0 |
5 jul 12.20 | Fosen FK | - | Ope IF | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 14.30 | Kattem IL | - | Nidelv IL | 3 - 5 |
5 jul 15.30 | Ålen IL | - | Tangmoen IL | 5 - 1 |
5 jul 15.30 | Sjetne IL | - | Remsle UIF | 4 - 0 |
5 jul 16.40 | Støren SK | - | Malvik IL | 2 - 1 |
5 jul 16.40 | Ope IF | - | Egge IL | 0 - 2 |
5 jul 16.40 | Bangkok MC | - | Remyra IL | 6 - 1 |
5 jul 17.40 | Nardo FK | - | Verdal IL | 6 - 1 |
5 jul 17.40 | Trygg/Lade SK | - | Fosen FK | 0 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 21.00 | Nidelv IL | - | Ålen IL | 1 - 0 |
5 jul 21.00 | Sjetne IL | - | Støren SK | 0 - 1 |
5 jul 22.00 | Egge IL | - | Nardo FK | 1 - 2 |
5 jul 22.00 | Bangkok MC | - | Fosen FK | 12 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jul 09.30 | Nidelv IL | - | Nardo FK | 0 - 8 |
6 jul 09.30 | Støren SK | - | Bangkok MC | 0 - 8 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jul 15.00 | Nardo FK | - | Bangkok MC | 0 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 08.50 | Brunflo FK | - | Lierne IL | 1 - 0* |
5 jul 08.50 | IFK Östersund | - | Fram IL | 2 - 4 |
5 jul 08.50 | Stiklestad IL | - | Inderøy IL | 2 - 0* |
5 jul 08.50 | Steinkjer FK | - | Charlottenlund SK | 2 - 0 |
5 jul 08.50 | Egge IL | - | Brunflo FK | 5 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 13.30 | Ås IF | - | Ljusdals IF | 1 - 4 |
5 jul 13.30 | Fram IL | - | Neset FK | 2 - 8 |
5 jul 13.30 | Sverre IL | - | Sverre IL | 2 - 3 |
5 jul 14.20 | Nidelv IL | - | Fram IL | 2 - 0 |
5 jul 14.20 | Charlottenlund SK | - | Brunflo FK | 5 - 1 |
5 jul 14.20 | Byafossen IL | - | Egge IL | 4 - 3* |
5 jul 14.20 | Sandvollan IL | - | Stiklestad IL | 2 - 0 |
5 jul 14.20 | Remsle UIF | - | Steinkjer FK | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 18.00 | Ljusdals IF | - | Neset FK | 1 - 0 |
5 jul 19.00 | Sverre IL | - | Nidelv IL | 0 - 1 |
5 jul 19.50 | Charlottenlund SK | - | Byafossen IL | 10 - 0 |
5 jul 21.00 | Sandvollan IL | - | Steinkjer FK | 3 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jul 10.40 | Ljusdals IF | - | Charlottenlund SK | 2 - 3 |
6 jul 10.40 | Nidelv IL | - | Sandvollan IL | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jul 14.30 | Charlottenlund SK | - | Nidelv IL | 2 - 3* |